27 listopada 2021 Waleriana, Wirgiliusza, Maksyma

Pięć bramek Polonii

dodał Ponad 2 tygodnie temu, 2021-11-08

Z kompletem punktów wrócili piłkarze Polonii Pasłęk z Gierzwałdu, gdzie pokonali miejscowy Grunwald 5:0. Pierwszą bramkę dla Polonii już w trzeciej minucie strzelił Tomek Sambor, a po czternastu minutach gry prowadziliśmy już 2:0 po bramce Radka Lenarta z rzutu karnego. W drugiej połowie meczu podopieczni trenera Cierlickiego strzelili trzy bramki. W sześćdziesiątej trzeciej minucie swoją drugą bramkę strzela Radek Lenart. Paweł Kamiński w siedemdziesiątej piątej minucie podwyższa na 4:0, a wynik meczu ustala w 88 minucie powracający po długiej przerwie spowodowanej kontuzją Hubert Konczewski.

Grunwald Gierzwałd – Polonia Pasłęk 0:5 (0:2). Bramki: Sambor 3'. Lenart 14' i 63', Kamiński 75'. Konczewski H 88'

Skład: Skop, Filaszkiewicz(80' Chwoszcz), Wiczyński, Kuczkowski, Bakunowicz, Błażewicz, Lenart, Włodarczyk(65' Konczewski H0, Kopycki(46' Konczewski M), Kamiński, Sambor(77' Bildziuk)