9 kwietnia 2020 Marii, Dymitra, Heliodora

Pierwsza taka aktywność w Pasłęku

dodał 2019-10-28
Pierwsza taka aktywność w Pasłęku
Przyjemne z pożytecznym to połączenie idealne. Taki właśnie jest spinning, czyli jazda na rowerze stacjonarnym w rytm ulubionej muzyki. Warto już teraz zaplanować sobie 60 minut na trening, który z czasem poprawi naszą wydolność, wymodeluje sylwetkę, a co najważniejsze – da ogromną radość i poczucie satysfakcji.
 

Spinning to jedna z najbardziej energetycznych form aktywności. Ale przede wszystkim ogromna frajda! Zaletą spinningu jest to, że w przeciwieństwie do jazdy na rowerze, nie musisz z niego rezygnować w okresie jesienno-zimowym.

 

Na czym polega spinning?
Spinning to zajęcia o charakterze wytrzymałościowym. Muzyka – odpowiednio dobrana przez instruktora – narzuca tempo jazdy. Wiąże się ono z ukształtowaniem terenu: są odcinki, gdy pojeździsz po płaskiej nawierzchni, oraz takie, gdy będziesz pedałować z góry i pod górę. Dzięki temu za każdym razem możesz wybrać się w zupełnie inną trasę. Miło spędzisz czas, poprawisz kondycję i zdrowie.


Co daje spinning?
Jazda na rowerze to również sport aerobowy (tlenowy), więc korzystnie wpływa na układ oddechowo-krążeniowy. Regularne treningi poprawiają kondycję fizyczną i wzmacniają odporność organizmu. Pomagają także rozprawić się z cellulitem i rozstępami. Podczas jazdy intensywnie pracują nogi, brzuch, biodra i pośladki – ukrwienie tych partii ciała sprawia, że skóra staje się jędrniejsza i elastyczniejsza. Dzięki ćwiczeniom wzmocnisz mięśnie, ale także zrzucisz zbędne kilogramy i wymodelujesz sylwetkę.

 

 

Serdecznie zapraszamy do Studia Treningowego

w Pasłęku przy ul. Boh. Westerplatte 5 A

 

Pasłęku treningi odbywają się w poniedziałki o godz. 18:00 i 19:15, wtorki o godz. 18:00 i 19:15, środy o godz. 18:00 i 19:15, czwartki o godz. 18:00 i 19:15, piątki o godz. 18:00.

 

Więcej informacji pod nr tel. 695 169 290