17 lutego 2019 Aleksego, Zbigniewa, Lukasza

Pierwsze komitety zarejestrowane

dodał 2018-08-17
Pierwsze komitety zarejestrowane

Zarejestrowano pierwsze komitety wyborcze, których kandydaci wystartują w wyborach samorządowych. Państwowa Komisja Wyborcze przypomina, że termin rejestracji komitetów mija 27 sierpnia. Czasu jest więc niewiele. Wyjaśnia się też sytuacja na rynku pretendentów do fotela burmistrza w Pasłęku. Oprócz obecnego burmistrza, mówi się o kandydowaniu radnego Krzysztofa Kopańskiego. Pojawiło się też nazwisko kandydata PiS. Ma nim być Robert Szaj.

jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Pasłęczanka   2018-08-17

Człowiek z nie Pasłęka ma zostać burmistrzem Pasłęka??? NEVER EVER!


#Jestę z Pis#Pasłęczanka  2018-08-25

Tylko Jestę z Pasłęka !!! ma mój głos. "To jeszcze ja - Jarząbek Wacław, bo w zeszłym tygodniu nie mówiłem, bo byłem chory. Mam zwolnienie. Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam PREZES naszego klubu. Niech żyje nam. To śpiewałem ja - Jarząbek."


#Ii jestem ii z Pasłeka#  2018-08-25

Pasłęczanka pewnie zadowolona, że jestes z Pasłęka, nawet jak iiii kaleczysz iii jezyk , jestes iii półanalfabetą, ale iii masz iii koneksje, nalezysz do iiii kliki, to iii Pasłęczanka iii zagłosuje iii na ciebie.


#Wyborca   2018-08-17

Popieram Roberta Szaja.To człowiek nietuzinkowy z wielka energią. Z pewnością Pasłęk by na tym zyskał.


#Wyborca#Wyborca  2018-08-17

Też popieram. Tylko czy gminę będzie stać na kilometrówki dla tego pana. Myślicie, że taka osoba z wielkiego świata osiedli się na naszej wiosce? Jak do tej pory nic tego pana ku nam nie ciągnęło.


#Wiedzacy#  2018-08-17

a teraz do naszego miasta ciagnie go kasa


#Wiem#  2018-08-17

Od Kiedy Rzeczna to wielkie miasto? Jak choć trochę udał się po korzeniu to żebyście nie mówili, że nie przestrzegałem.


#Entuzjasta#  2018-08-17

A co nie osiedli, da mu się ten domek z błota na jeziorku i będzie super


#Skarbonka#  2018-08-19

Jaka kasa w tym centrum bezrobocia i płac minimalnych


#Nick#Wyborca  2018-08-17

No i zapewne jest poza wszelkimi miejscowymi klikami.Za to ma ode mnie duuży plus!


#Oczywiście że bez ukladow można nałapać tyle fuch#  2018-08-17

Ponad rok temu Robert Szaj, były szef elektrociepłowni w Elblągu, były szef elbląskiego sztabu wyborczego Prawa i Sprawiedliwości, został prezesem spółki Energa Wytwarzanie. Kilka dni temu został odwołany z tego stanowiska.Do podobnej sytuacji doszło 18 lat wcześniej. Wówczas Robert Szaj stracił stanowisko prezesa Energi Elektrociepłowni Elbląg. Po trzech latach Rada Nadzorcza nie przedłużyła z nim umowy na kolejną kadencję Był m. in. doradcą ministra Longina Komołowskiego, rzecznikiem prasowym Krajowej Agencji Poszanowania Energii S. A., dyrektorem w Fabryce Ursus sp. z o. o., p. o. prezesem Zarządu Portu Morskiego w Gdańsku. Do tego jeszcze komitet paraolimpijski i co tam sobie chcecie


#Nick#  2018-08-17

no i gites, obyty jest


#Bogdan dziaslo   2018-08-17

faktem jest ,ze ten pan to jakiś chwiej bez kręgosłupa ,a pyzatym co on ma wspólnego z paslekiem ? mysle ze nie ma najmniejszych szans ,póki co spleczenstwo w pasleku nie jest na tyle ciemne zeby glosowac na takie cos


#Miotła#Bogdan dziaslo  2018-08-17

I o to chodzi żeby nie miał kumpli i kolesi


#No tak#  2018-08-19

My chcemy burmistrza bez kolesi, asystentów i innych nic nie robiących znajomych napoleona.


#We wszystkich ministerstwach znajomi krolika#  2018-08-19

Wyciekła lista płac doradców Antoniego Macierewicza. Wśród ludzi, którymi otacza się minister obrony narodowej są dawni weryfikatorzy WSI, doradcy z zespołu badającego katastrofę smoleńską, czy byli pracownicy IPN. Ile zarabiają u Macierewicza? Kwoty jakie trafiają do doradców wprost powalają! Doradców Antoniego Macierewicza jest 21. Tylko jeden z nich Mariusz Marasek ma otrzymać 108,9 tys. zł.


#Stachu   2018-08-19

POPIS na aut.


#Tak trzymać   2018-08-18

Szaj to dobra propozycja i nienawidzi owijania klimatyzatorów wstęgami barw narodowych


#Mysliwy#Tak trzymać  2018-08-18

Wiesz czym cechuje się zajęcze goowno? Ni śmierdzi ni pachnie a zając przeważnie gubi je w galopie jak jest goniony. No i pożytku zz niego zero. Nawet pośliznąć się na nim nie można.


#Jan   2018-08-18

Pisowcy nie mają dobrego kandydata, dlatego jest Szaj. Niewielkie szanse na wybór. Pozostaję przy Napoleonie.


#NIGDY   2018-08-17

Aj,Aj będzie szaj...s.


#Karuzela#NIGDY  2018-08-17

Strach dupcie ściska ?


#Pyton   2018-08-17

Ten Szaj to wygląda na to , że jakiś ,, szajs " . Ja polecam na ten Urząd bardzo znanego pisarza , publicystę , Ideologa ONR pana Chrapana. Ten osobnik wyróżnia się znajomością problemów Pasłęka jak nikt inny. Organizacja jego niebawem będzie zdelegalizowana . I co wtedy ten jegomość będzie robił ? Przecież on będzie mówił o sobie ,, jajakobyły ". Bo jak inaczej trzeba będzie go czytać ?


#Stanowiska dla kolesiów   2018-08-17

Co mówi Asystent do Napoleona? "Mianuj mnie na wiceburmistrza, będzie fajnie"


#Pasłęk to Machu Picchu światowego rozwoju   2018-08-17

Obecny burmistrz to ma tupet. Kierownik bandy kolesiów i zwolennik układów. Mam nadzieje że mieszkańcy Pasłęka pokażą w wyborach, że starczy rządów Napoleońskich. Brak z jego strony wsparcia dla mieszkańców Pasłęka. Budowa dróg i "wielkie przekazanie" klimatyzatorów na pokaz. Incydent ze zwolnieniem Sand Volley z podatków, mianowanie starego kolegi na wiceburmistrza mimo przeciwskazań, późniejsze mianowanie na asystenta i te zmiany nazwy stanowiska żeby koleżka nie opuścił murów urzędu. Po prostu skandal. Każdy potrafi wyłożyć kase na drogi, a po układach widać ile człowiek sobą reprezentuje. Wielkie nie dla duetu Napoleon&Asystent


#Nie chcemy odrzutow w Paslęku   2018-08-17

Toż ten Szaj obleciał już cały świat. Od doradcy Balcerowicza, redaktora w lokalnej Wyborczej przez wlazenie w cztery litery pisiakom, krótkotrwałą prezesurę w Energii i co tam jeszcze. Taki emocjonalnie rozchwiany małolat bez żadnej idei.


#Petent#Nie chcemy odrzutow w Paslęku  2018-08-17

Jak to człowiek bywały, to jestem za, bo te nasze to typy z cyklu a co ja mogę, przecież nic się nie da, jak sobie nie radzicie (czytaj jak nie macie odpowiednich znajomych), to idźcie do MOPSu, tam może wam coś dadzą do zjedzenia


#Wyborca#Nie chcemy odrzutow w Paslęku  2018-08-17

Nie przesadzaj z tym małolatem. To gość grubo po czterdziestce. Oczywiście na zdjęciu twarz człowieka do nikogo nie podobna i to może mylić. Ale jak zostanie Burmistrzem stanie się jednym z nas i przybierze postać na nasz obraz i podobieństwo :) Jak ja kocham ten pis i ich pomysły. Jarku, Jarku K. można ciebie łyżkami jeść aż do bólu brzucha :)))


#Hahaha#  2018-08-17

Jak cwaniakowanie i rozum po mieczu to ja pierdziu! A jak po kądzieli to jeszcze gorzej


#A nasz trwa aż do bólu a ból to będzie ostatni#Nie chcemy odrzutow w Paslęku  2018-08-17

Nie Balcerowicza a Komołowskiego, choć w tym samym rządzie Buzka i obaj byli wicepremierami. Później Komołowski został szefem paraolimpijczyków i pewno mentor zaraził ucznia, szkoda tylko, że koniunkturalizmem a nie społecznym widzeniem świata jakie miał sam. Porównajcie poglądy Komołowskiego poglądów do dzisiejszych rządzących. Komołowski po różnych zakrętach znalazł się w PiS ale jak sie zorientowali o co biega to po kilku dniach wspólnie z Planistykim odeszli


#Marcin Z#Nie chcemy odrzutow w Paslęku  2018-08-17

Wypowiadaj się za siebie a nie za innych


#Bolo   2018-08-17

Fatalna kandydatura, pan Robert nie ma pojęcia o pracy w samorządzie. Wierny (PiS), ale mierny.


#Bogdan dziaslo   2018-08-17

chcialbys ,żeby pisowskie scierwa sie dostały? typowy radio maryjny burak ktory nie ma pojecia o co chodzi


#Siema z rana   2018-08-17

Aby POwskie scierwa sie nie dostały


#Pepsi   2018-08-17

OK. Pana Kopańskiego znam, ale kto to jest ten Robrt Szaj????


#śmieszek   2018-08-17

I zacznie się opluwanie kandydatów. Wszystkie epitety pójdą w ruch. Jak czegoś nie wiemy to zmyślimy. Proszę panie i panowie o rozwagę. Można przez nierozważną pisaninę skrzywdzić ale też potocznie mówiąc beknąć.


#Bogdan dziaslo   2018-08-17

no to juz wyjaśniło sie ze następna kadencje będzie obecny burmistrz


#Wyborca   2018-08-17

Jest taki film ,,Zelig,, Woody Allena. Głowny bohater idealnie pasuje do Szaja. A jest to historia człowieka który miał taką przypadłość, że przebywając w otoczeniu określonej grupy osób automatycznie przyjmował charakterystyczny dla tej grupy sposób zachowania, a dodatkowo upodabniał się do otoczenia fizycznie. Szaj może być prezesem każdej spółki, działaczem sportowym, kultury, więc może być i burmistrzem. Człowiek niespodzianka, teraz z pisiej walizki. A ciemny błaszczakopodobny lud może otwierać gęby z zachwytu.


#Szambonurek będzie dzwigal was na garbie   2018-08-17

nikt niepełnosprawny nie pracuje w PKPOl potwierdza w rozmowie z newsweek.pl wiceprezes tej instytucji Robert Szaj i natychmiast ucina temat. siedziba komitetu od 15 lat mieści się na czwartym piętrze pozbawionej windy kamienicy, a jeśli ktoś niepełnosprawny już na wózku przyjedzie to zbiera się aktyw, który wnosi gościa na górę.


#Komentarz pod informacją o wywaleniu z Energii   2018-08-17

(1 rok temu) Pionek nie będzie nigdy Hetmanem. Biłeś misiu duże figury. W pisie nawet pionkiem nie jesteś. I jak ci?????


#Dają pożyc swojakom   2018-08-17

Zarządzeniem Nr 7 Ministra Sportu i Turystyki z dnia 28 marca 2017 r. zmieniającym zarządzenie w sprawie powołania i trybu działania Rady Sportu Osób Niepełnosprawnych, w skład organu wchodzą: Robert Szaj – Dyrektor Generalny Polskiej Fundacji Paraolimpijskiej,


#Możecie pytać jak mu się dla tuskowych pracowało   2018-08-17

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych informuje dnia 28 maja 2013 r. powołana została Społeczna Rada Konsultacyjna ...Szaj Robert tel. 508 698 232 mail: rsz@post.pl


#Nick   2018-08-17

Czas na zmiany napoleon do wymiany


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Koncert u Matulewicza

Wydarzenie odddbyło się Dzisiaj 12:00 

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Kazimierza Wiłkomirskiego w...


Żegluga i kanały żeglugowe dawnej Rzeczypospolitej

Pozostało10 dni

Biblioteka Publiczna w Pasłęku zaprasza 27 lutego (środa) na godzinę 17:00 na...


Wygraj 1000 zł na Turnieju Koszykówki ŚGO V

Pozostało12 dni

1-go marca (piątek) o godz. 16:00 w Sali LO ul. Zwycięstwa 28  w Pasłęku...