12 lipca 2020 Jana, Brunona, Bonifacego

Pierwszy wykład

dodał 2019-10-18
Pierwszy wykład

W czwartek w auli Zespołu Szkół w Pasłęku Pasłęcki Uniwersytet Trzeciego Wieku obchodził inaugurację Nowego Roku Akademickiego 2019 – 2020 oraz dziesięciolecia działalności uniwersytetu. Wszyscy zebrani goście oraz studenci odśpiewali Gaudeamus igitur. Następnie wręczono legitymacje studenckie oraz podziękowania sponsorom i zaprzyjaźnionym instytucjom, które wspomagają PUTW. Część oficjalną zakończył wykład dr Ireny Sorokosz.

m

0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Janusz   2019-10-19

Jake wymogonia ma ten uniwersytet by się do niego zapisać i jaki stopień nałukowy siem po nim zyskuje? Jakie mata tam kierunki?


#Słuchacz #Janusz   2019-10-20

Kierunków żadnych, początek był interesujący kiedy prezesem była Pani śp. Jadzia w tej chwili to tylko proforma że się niby coś robi, dużo osób odeszło po stwierdzeniu że to szkoda czasu, reszta to kiepska zabawa w plotki, spory etc.


#Zwolenniczka#Słuchacz   2019-10-21

Dlaczego jesteś jeszcze słuchaczem skoro masz takie zdanie o UTW ?


#60 plus#Zwolenniczka  2019-10-22

A ja tam jestem i jestem z tego dumna, nie interesują mnie plotki, a konstruktywne uwagi i owszem. Harowałam przez 35 lat, mam jeszcze chęć i energię. Większość "studentów" to mili, otwarci ludzie. Wystarczy więc się zapisać i naocznie sprawdzić. Nikt nas siłą nie trzyma.


#Xc   2019-10-21

Forma przerasta treść. Zadęcie, jakby co najmniej doktoraty na tym uniwerku pisali. W Pasłęku to lubią (niektórzy). Ja nie lubię, nie podziwiam, takich nadaktywistów omijam szerokim łukiem. Ludzie harujący w czasie pracy zawodowej, zwykle na emeryturze nie narzekają na nadmiar energii.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności