19 grudnia 2018 Gabrieli, Dariusza, Eleonory

Piknik motocyklowy już w ten weekend

Wydarzenie odbyło się 2018-08-11

dodał 2018-08-09
Piknik motocyklowy już w ten weekend
Już jutro rozpocznie się Piknik Motocyklowy organizowany przez Pasłęcką Grupę Motocyklową oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Miejscem imprezy planowanej pod hasłem Rock, Blues & Country będzie teren jeziorka miejskiego. W programie konkursy, koncerty oraz wiele dodatkowych atrakcji, a wśród nich przejazd kolumny wozów konnych w ramach Titanen On Tour 2018 na trasie Bruck – Weliki Nowgorod w Rosji.

 

W piątek od godziny 16.00 na teren Parku Ekologicznego zaczną pojawiać się pierwsi motocykliści. Około godziny 17.00 do Pasłęka zjadą także goście z Niemiec, którzy uczestniczą w konnym przejeździe Titanen On Tour 2018 na trasie Bruck – Weliki Nowgorod w Rosji. Organizatorem przejazdu jest Klub Sportowy Hodowli Koni Zimnokrwistych z Brueck koło Berlina. Trasa kolumny wozów konnych liczy 2300 km.  Kolumna liczy 16 koni, osiem wozów oraz 30 uczestników.  Konny przejazd przez Północną Europę organizowany jest pod hasłem „Europa to my – Konie przynoszą pokój”.  Goście z Niemiec wyjadą z Pasłęka do Ornety około godz. 9.00 w sobotę.

 

W piątek ( o godz. 18.00) na scenie w Parku Ekologicznym wystąpi Andrzej Dragan z synami. Po koncercie planowane jest integracyjne ognisko. Sobota to główny dzień zlotu. Już od godz. 10.00 rozpoczną się konkursy, a wśród nich m.in.: konkurs na najwolniejszy przejazd, najgłośniejszy wydech, najbardziej wypasiony motocykl. Będzie też konkurs w rzucie beczką i przeciąganie liny. O godz. 16.00 rozpocznie się parada motocyklistów, którzy przejadą ulicami: Partyzantów, Spacerowa, Kopernika, Mickiewicza, Kościuszki, Chrobrego, Krasickiego, Jagiełły, Boh. Westerplatte, 3 Maja, Kopernika, Spacerowa i Partyzantów. O godz. 18.30 na scenie pojawi się zespół Plethora, o 20.00 zagra Kasa Chorych, o 21.30 Babsztyl, a na zakończenie pikniku Country Band.

 

Podczas zlotu będzie można wesprzeć finansowo stowarzyszenie Pasłęk Pomagamy, które zajmuje się organizacją pomocy chorym dzieciom z Pasłęka i okolic. Specjalne puszki, oznaczone logo z serduszkiem będzie można znaleźć w kilku miejscach.

ZAPRASZAMY DO PASŁĘKA!

aw

 


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Mieszkańców Pasłęka i naszych gości zapraszamy na wspólne powitanie...