12 kwietnia 2021 Juliusza, Luboslawa, Zenona
Reklama Heops

Piknik Rodzinny Godkowiadka - profilaktyka podczas zabawy

dodał 2019-06-07
Piknik Rodzinny Godkowiadka - profilaktyka podczas zabawy

Rozgrywki sportowe, gry  i zabawy plenerowe, zawody strzeleckie, konkurs plastyczny - to tylko nieliczne atrakcje, jakie zapewnili organizatorzy niedzielnej „Godkowiadki", czyli festynu, który odbył się 02 czerwca na boisku gminnym w Godkowie. Całe spotkanie było organizowane przez Policję z Godkowa oraz Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Godkowie. W imprezę włączyli się również policjanci z Młynar i z Elbląga. Były pokazy sprzętu oraz pogadanki o szkodliwości dopalaczy i narkotyków.

Godkowiadka  organizowana jest nie tylko dla mieszkańców samej gminy. Już drugi rok przyjeżdżają  na nią elblążanie i pasłęczanie. Niepowtarzalny klimat i dobrą zabawę organizatorzy łączą z edukacją i profilaktyką. Kilkaset osób bawiło się podczas rodzinnych rozgrywek, pokazu sprzętu strażackiego (OSP Godkowo), pokazu motocykli, różnych zabaw i konkursów.

 Duże zainteresowanie wzbudził mecz Policji kontra OSP zakończony remisem. Dla najmłodszych oprócz konkursów GOKSiR Godkowo zapewnił dodatkowe atrakcje: przejażdżki na kucykach, spotkanie z alpaką, dmuchańce, Zumbę, wodna bitwę, Szalony Fryzjer. Wszyscy mogli posłuchać też koncertu w wykonaniu Coolturalnych Junior. Grupa zaprezentowała już nie tylko warsztat wokalny ale i instrumentalny. Dorośli mogli pobawić się przy muzyce kapeli z Dobrego.

Oprócz pokazu policyjnego sprzętu była także profilaktyka. Funkcjonariusze propagowali zdrowy styl życia i prowadzili z młodzieżą pogadanki o szkodliwości zażywania dopalaczy i narkotyków. Także konkurs plastyczny o tematyce STOP PRZEMOCY miał za zadanie poruszyć ważny temat agresji słownej i fizycznej. Cenne nagrody w konkursie ufundował Stanisław Szulich Votum SA. Na wszystkich czekał poczęstunek w formie grochówki oraz kiełbasek.

 Gorącą atmosferę standardowo ochłodzili  strażacy z OSP Godkowo. Organizatorzy już dziś zapowiadają jeszcze więcej atrakcji za rok.

Cała impreza odbyła sie przy wsparciu: Komisariatu Policji w Pasłęku, NSZZP, Urzędu Gminy w Godkowie, Piekarni Tradycja, Paki Print, Heops, Stanisława Jasiny, Tomasza Romanowicza, Masarni Michał Kreczkowski, Bożeny Wierzbickiej, GS Godkowo.

0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Formularz logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się Tutaj


#Godk   2019-06-07

Potrafią zorganizować super festyn nie to co Pasłęk :D


#Nick#Godk  2019-06-07

Wieś zawsze się lepiej bawi, nie mają obycia i wstydu, szczególnie po pijaku : )


#Mario#Nick  2019-06-07

Ale dupeczki dają bez problemów a na pasłękowie zadupczyć ciężko bo myślą że wyrwą księcia z bajki a potem po 30 dziewice orleańskie. Wolę taką wieśniaczkę co dobrze laskę opierdoli niż pasłecką cnotkę co boi się dużego sprzętu do rąsi wziąć że już nie wspomnę o dobrej lasce z połykiem.


#Poinr#Mario  2019-06-07

Chyba chodziło oto ze wiesniaki wiecznie nawalone i lepiej im zabawa wychodzi :D


#Nick#Poinr  2019-06-08

Chyba bardziej o to że wiejskie dziewczyny są lepsze. Pasłęckie myślą że urodziły się w metropolii a prawda jest taka że Pasłęk to dziura. Wiejskie dziewczyny potrafią zatrzymać faceta przy sobie a Pasłęckie obudzą się dopiero jak zobaczą sms-y od kochanki w telefonie swojego mena.


#Piter#Mario  2019-06-08

Mówisz o doświadczeniach swojej matki?


#Młody#Mario  2019-06-08

Skądżeś ty tu przylazł, dupku nieokrzesany?


#Taka prawda#Piter  2019-06-08

Matka, widząc jakie szkaradztwo urodziła, wyrzuciła go do śmietnika. Przechodzeń go uratował, niestety.


#Ja   2019-06-07

Ty Mario Ty sie z glupim na rozumy zamieniles?


#Strach   2019-06-07

Dziwny gołąb na jednym zdjęciu


POMOC DROGOWA/ USŁUGI TRANSPORTOWE do 27 TON
nasza2