14 sierpnia 2022 Alfreda, Euzebiusza, Maksymiliana
Reklama Heops

Piknik Rodzinny Godkowiadka - profilaktyka podczas zabawy

dodał 2019-06-07
Piknik Rodzinny Godkowiadka - profilaktyka podczas zabawy

Rozgrywki sportowe, gry  i zabawy plenerowe, zawody strzeleckie, konkurs plastyczny - to tylko nieliczne atrakcje, jakie zapewnili organizatorzy niedzielnej „Godkowiadki", czyli festynu, który odbył się 02 czerwca na boisku gminnym w Godkowie. Całe spotkanie było organizowane przez Policję z Godkowa oraz Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Godkowie. W imprezę włączyli się również policjanci z Młynar i z Elbląga. Były pokazy sprzętu oraz pogadanki o szkodliwości dopalaczy i narkotyków.

Godkowiadka  organizowana jest nie tylko dla mieszkańców samej gminy. Już drugi rok przyjeżdżają  na nią elblążanie i pasłęczanie. Niepowtarzalny klimat i dobrą zabawę organizatorzy łączą z edukacją i profilaktyką. Kilkaset osób bawiło się podczas rodzinnych rozgrywek, pokazu sprzętu strażackiego (OSP Godkowo), pokazu motocykli, różnych zabaw i konkursów.

 Duże zainteresowanie wzbudził mecz Policji kontra OSP zakończony remisem. Dla najmłodszych oprócz konkursów GOKSiR Godkowo zapewnił dodatkowe atrakcje: przejażdżki na kucykach, spotkanie z alpaką, dmuchańce, Zumbę, wodna bitwę, Szalony Fryzjer. Wszyscy mogli posłuchać też koncertu w wykonaniu Coolturalnych Junior. Grupa zaprezentowała już nie tylko warsztat wokalny ale i instrumentalny. Dorośli mogli pobawić się przy muzyce kapeli z Dobrego.

Oprócz pokazu policyjnego sprzętu była także profilaktyka. Funkcjonariusze propagowali zdrowy styl życia i prowadzili z młodzieżą pogadanki o szkodliwości zażywania dopalaczy i narkotyków. Także konkurs plastyczny o tematyce STOP PRZEMOCY miał za zadanie poruszyć ważny temat agresji słownej i fizycznej. Cenne nagrody w konkursie ufundował Stanisław Szulich Votum SA. Na wszystkich czekał poczęstunek w formie grochówki oraz kiełbasek.

 Gorącą atmosferę standardowo ochłodzili  strażacy z OSP Godkowo. Organizatorzy już dziś zapowiadają jeszcze więcej atrakcji za rok.

Cała impreza odbyła sie przy wsparciu: Komisariatu Policji w Pasłęku, NSZZP, Urzędu Gminy w Godkowie, Piekarni Tradycja, Paki Print, Heops, Stanisława Jasiny, Tomasza Romanowicza, Masarni Michał Kreczkowski, Bożeny Wierzbickiej, GS Godkowo.

0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :PIS

Komentarze

 • godk
   1970-01-01

  Potrafią zorganizować super festyn nie to co Pasłęk :D

  • Nick godk
    1970-01-01

   Wieś zawsze się lepiej bawi, nie mają obycia i wstydu, szczególnie po pijaku : )

  • Mario godk
    1970-01-01

   Ale dupeczki dają bez problemów a na pasłękowie zadupczyć ciężko bo myślą że wyrwą księcia z bajki a potem po 30 dziewice orleańskie. Wolę taką wieśniaczkę co dobrze laskę opierdoli niż pasłecką cnotkę co boi się dużego sprzętu do rąsi wziąć że już nie wspomnę o dobrej lasce z połykiem.

  • Poinr godk
    1970-01-01

   Chyba chodziło oto ze wiesniaki wiecznie nawalone i lepiej im zabawa wychodzi :D

  • Piter godk
    1970-01-01

   Mówisz o doświadczeniach swojej matki?

  • młody godk
    1970-01-01

   Skądżeś ty tu przylazł, dupku nieokrzesany?

  Strach
   1970-01-01

  Dziwny gołąb na jednym zdjęciu

  Ja
   1970-01-01

  Ty Mario Ty sie z glupim na rozumy zamieniles?

kocham jarka
gp reklama