13 lipca 2020 Henryka, Kingi, Andrzeja

PiS dołuje, Duda też

dodał Ponad miesiąc temu, 2020-05-25
PiS dołuje, Duda też

Jedynie słuszna partia i jej kandydat na prezydenta tracą głosy wyborców. Ostatnie sondaże pokazują wyraźny spadek notowań PiS i Dudy. Czkawką odbija się rządzącym zamieszanie z terminem wyborów, afera z radiową Trójką i maseczkami, które kosztowały krocie a nadają się do kosza. Nie bez znaczenia na słupki sondażowe jest również lekceważenie mieszkańców Śląska i górników oraz chowanie głowy w piasek w sprawie pedofilii w kościele nagłaśnianej przez media.

W przypadku wyborów prezydenckich zmianę w sondażach spowodowało pojawienie się nowego kandydata (nieoficjalnie), który poprawił notowania PO i zyskał poparcie ponad 20 % badanych. Syn znanego muzyka jazzowego ma spore szanse na wygraną w II turze i zluzowanie notariusza prezesa. Trzaskowski w jednym jest na pewno lepszy od Dudy. Mianowicie płynnie mówi nie tylko po angielsku.

jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#NN   Ponad miesiąc temu, 2020-05-25

Część wyborców PiS i Dudy rzeczywiście wierzy w to, że to Kaczyński, Duda i Morawiecki dają ludziom ze swojego te wszystkie "pińcety" i dlatego na nich głosują. Wiedza ekonomiczna, podatkowa jest na żałosnym poziomie.


#Taki jestem#NN  Ponad miesiąc temu, 2020-05-25

No cóż, nie każdy ma wiedzę ekonomiczną i wie wszystko o podatkach. Ale te osoby mają zdroworozsądkowe myślenie, potrafią odróżnić dobro od zła, ziarno od plew, prawdę od fałszu, konkrety od pustych obietnic. Nie ulegają modzie na chwilowych wybawców. Wszystko musi mieć umocowanie w realu, żadnych gierek i podchodów.


#Lulaj#Taki jestem  Ponad miesiąc temu, 2020-05-25

Problem z tobą że ty nie tylko nie masz wiedzy ekonomicznej ale że nie masz żadnej innej, No może jak przygarnąć cudzą kasę


#Bez złudzeń#NN  Ponad miesiąc temu, 2020-05-25

Dają państowe dzieciom, a PO zabierało państwowe do własnych kieszeni.


#Xyz#Bez złudzeń  Ponad miesiąc temu, 2020-05-26

kolejny jełop się odezwał


#Ja#Xyz  Ponad miesiąc temu, 2020-05-26

Sam jesteś jełop. Co PO dało? Konkrety proszę. Sprzedali Polskę i tyle. Sługusy wschodu i zachodu. Gó...no byś teraz miał, ewentualnie wyjazd na szparagi do Helmuta.


#NN#Bez złudzeń  Ponad miesiąc temu, 2020-05-26

Także tym dzieciom, których rodziciele leżą na forsie. Dawać bezmyślnie, bez głowy, byle propagandowo to działało, to tak, jakby mi Janosik wybierał z portfela i kazał cicho siedzieć, bo on przecież biednym pomaga i w ogóle działa w słusznej sprawie. Jedyne sprawiedliwe posunięcie, to uwolnienie kwoty wolnej od podatku.


#Wnerwiony#NN  Ponad miesiąc temu, 2020-05-26

Albo jesteś ostatnim durniem albo zakłamanym zwolennikiem PO. Każdy widzi, że podatki pobierała PO i pobiera PiS. PiS z tych podatków daje dla dzieci a PO nie dawało nikomu. To o co masz pretensje do PiS - że dzieli się z uzyskanych podatków z częścią społeczeństwa? Przecież przy rządach PO i tak byś nic nie dostał z powrotem. Zazdrość Cię zżera ze inni dostają - dostał byś i Ty, gdybyś miał dzieci - czy nie możesz przeboleć, że znienawidzony przez Ciebie PiS wolą wyborców rządzi Polską? Nie świruj i powiedz jasno i otwarcie.


#NN#Wnerwiony  Ponad miesiąc temu, 2020-05-26

Raz Ci powiem wnerwiony człowieku, bo uczestniczyć w tych przydługawych polemikach ileś tam razy mi się nie chce, szkoda czasu i atłasu. Wyobraź sobie, że nigdy nie było w moim przypadku głosowania na PO, a na PiS i owszem. W ostatnich wyborach 2019 było glosowanie na zupełnie kogoś innego - Pis kompletnie rozczarował i właśnie - wnerwił. Dla mnie PO i PiS warci jedni drugich, tak naprawdę zainteresowani ciągłym duopolem trwającym już 15 lat. Dzielą, każdy z koryta bierze, ile wlezie, sobie krzywdy nie zrobią. Ilu pisowców zamknęli poewcy i odwrotnie, ale ludzie się na to nabierają. Nie zazdroszczę tych ochłapów w postaci "pińcetów", z żadnych nie korzystam. Jeśli jako obywatel tak się z tego cieszysz, to nisko się cenisz.


#Do pisoidalnych głupków#Wnerwiony  Ponad miesiąc temu, 2020-05-26

Rozdawnictwo kwitnie a inwestycje leżą.


#Szybka Kariera#Wnerwiony  Ponad miesiąc temu, 2020-05-26

Fakt PIS daje na dzieci np synek Przyłębskiej już zdążył kilka razy awansować z dyrektora jednaj spółki skarbu państwa na dyrektora lepiej płatnego w następnej


#Precz z pisem#Wnerwiony  Ponad miesiąc temu, 2020-05-26

Precz z PISEM! TYLE W TEMACIE. ! Jedyne do czego przyzwyczaił ludzi to do tego, że wszystko wszystkim się należy! 500 na to 500 na tamto , 13,15 i c...j wie co jeszcze! A z czego to wszystko? Czy ktoś pomyśli? A ROBIC NIE MA KOMU! BO PO CO, SKORO DAJĄ !


#Amacie#Ja  Ponad miesiąc temu, 2020-05-26

„Dać” to można w pysk. Nikt nic nie daje. Żeby Tobie dać, mnie trzeba zabrać. To ze tego nie kumasz - nie Twoja wina, bo i skad masz wiedzieć, do szkół chodzić nie kazali matka i ociec. Ale przyjdzie pora, ze się nauczysz.


#Amacie   Ponad miesiąc temu, 2020-05-26

Nowy program PiS? rzeka+ - nie odrywać się od koryta i dodatkowo je pogłębiać. A na poważnie - za szybko się cieszysz Jurek. Nie doceniasz głupoty ich wyborców. Ta jest niezgłębiona.


#Zorro   Ponad miesiąc temu, 2020-05-25

PiS sięgnął już dna A teraz robi jeszcze odwiert...


#Ktoś #Zorro  Ponad miesiąc temu, 2020-05-26


#Pytanko   Ponad miesiąc temu, 2020-05-25

Jureczku kochany, a co tam w Sądzie Najwyższym, nic nie piszesz, lubimy pierwsza prezes czy się wsciekamy? Napisz, bo nie wiemy co mysleć. Jaki przkeaz z Budki centrali? Pozdro byku.


#Nick#Pytanko  Ponad miesiąc temu, 2020-05-26

zaraz sie odezwie nasz głupek miejski bogdan dziaslo


#Normalny#Nick  Ponad miesiąc temu, 2020-05-26

Póki co to jakiś padalec Nick tu bździ.


#Pytanko#Pytanko  Ponad miesiąc temu, 2020-05-25

Jureczku przeczytaj SMS-y, może przyszły wytyczne dla lemingów z Budki centrali.


#Bogdan dziaslo #Pytanko  Ponad miesiąc temu, 2020-05-25

czy ty naprawde matolku nie potrafisz samodzielnie myslec?


#Leming#Bogdan dziaslo   Ponad miesiąc temu, 2020-05-25

PO co, przecie Tusk, Kidawa, Budka , oraz stacja telewizyjna TVN za nas myślą i nam Lemingom na tacy te mysli podają. Buźka Bodzio, nie bój żaby, mordo ty moja!


#Pissiorek#Leming  Ponad miesiąc temu, 2020-05-25

Zazdroszczę Tobie lemingu tej tacy z myślami.Bo nam pissiorkom to też dają tacę,ale pustą bo mamy u nas same pustogłowy.


#Telegram#Pytanko  Ponad miesiąc temu, 2020-05-25

A tobie co tam ci od kordupla napisali ?


#Nick#Pytanko  Ponad miesiąc temu, 2020-05-26

zaraz sie bogdan dziaslo wtrąci, nasz głupek dyżurny


#Ciekawe#Nick  Ponad miesiąc temu, 2020-05-26

A tobie padalcu, o której się kończy dyżur.


#Bogdan dziaslo #Pytanko  Ponad miesiąc temu, 2020-05-25

trzeba byc debilem radiomaryjnym zeby nie miec swojego zdania . normalni ludzie wiedza o o tym myslec


#Leming#Bogdan dziaslo   Ponad miesiąc temu, 2020-05-25

Bodzio, nie marudź, my Tuskowe Lemingi czekamy na wykładnię z centrali. Aty słuchaj swojego Radia Maryi


#Takie sobie#Pytanko  Ponad miesiąc temu, 2020-05-25

Tak jedziecie po redaktorze, a gdyby nie jego portal, to gdzie byście "dyskutowali? Na gościńcu między blokami czy na Wirtualnej? Bardzo dobrze, że nie tylko o karpiach, krzyżach i "wybitnie nauczających" pasłęckich szkołach można tu przeczytać.


#Litościwy Samarytanin#Pytanko  Ponad miesiąc temu, 2020-05-25

Bądźże człowiekiem, nie dobijaj leżącego. Ledwie się redaktor ożywił sondażem jak spragniony wędrowiec na pustyni kroplą nocnej rosy a Ty beż litości katujesz go wyborem pierwszej prezes SN. Nie bądź okrutnym.


#Bogdan dziaslo #Litościwy Samarytanin  Ponad miesiąc temu, 2020-05-25

moze sie debile umówcie i porozmawiajcie sobie w realu . ok?


#Traktorzysta   Ponad miesiąc temu, 2020-05-25

Mój Boże, ten głupiec to nie redaktur, tylko zwykły TROLL bez rozumu.


#Gość#Traktorzysta  Ponad miesiąc temu, 2020-05-25

Nawet głupiec trochę pomyśli, a ten pasłęcki troll, inteligencją równy jest szczeżui.


#Pasłęk#Gość  Ponad miesiąc temu, 2020-05-26

Redaktor bez rozumu? Oj, raczej jakiś tam ma. Wydaje mi się bardzo wycwaniony. Taki piewca łubu-dubu bez wazeliny dla napoleona.


#NoDuda   Ponad miesiąc temu, 2020-05-26

Żałosny Dudo-pis, strojący wargi ala Mussolini w poprzedniej kampanii reklamował się jak "dr prawa o znajomości 4. języków obcych" - Dzisiaj "dr prawa" wysyła ustawy do adiustacji mgr Przyłębskiej... A po angielsku wypowiedział się m.in. w Davos, gdzie pół Europy zrywało boki ze śmiechu. - On już w 2015 r. wywiesił białą flagę nad Belwederem i na dzień dzisiejszy jest tylko popychadłem małego prezia.


#Duff   Ponad miesiąc temu, 2020-05-25

Debilu. Jeżeli podstawowym kryterium bycia prezydentem to płynne mówienie nie tylko po angielsku to nie mam pytań.


#Hehe#Duff  Ponad miesiąc temu, 2020-05-25

Przecież Duda ani po angielsku ani po rosyjsko, coś tam może kuma po żydowsku


#Pasłęk#Duff  Ponad miesiąc temu, 2020-05-25

Płynne u Trzaskowskiego to jest szambo warszawskie... płynie płynnie do Wisły.


#Bogdan dziaslo #Pasłęk  Ponad miesiąc temu, 2020-05-25

nastepny debil oszolomony


#Wyborca#Duff  Ponad miesiąc temu, 2020-05-25

A ja mam pytanie.Gdzieżeś to się ulung dziwolongu.


#Mp młody   Ponad miesiąc temu, 2020-05-25

Ten co donosił na Polskę rezolucje pisał aby ukarać naród Polski .On płynie mówi po Niemiecku .Zlikwiduje TVP będzie ZDF plastuś jego guru będzie budował wiezienia i wsadzał ludzi jak za cukierka i wafelka .Będzie tęczowa Polska jak dojdą do koryta .Niemiecka Ruska lewacka komunistyczna partia ludowa rudego od 2015r donoszą na naród Polski precz z komunią .Niech żyje wolna Polska ,


#Wyborca#Mp młody   Ponad miesiąc temu, 2020-05-25

Ty chodzisz na bosaka czy tylko tak sobie rżniesz palanta?


#Tralalalala   Ponad miesiąc temu, 2020-05-25

Panie Redaktorze, a może zamiast o polityce, to niech pan się dowie, kiedy wróci do normy rozkład PKS w naszej gminie? To jest bardziej interesujące zagadnienie, niż pańskie własne przekonania pełne jadu i nienawiści. Dziękuję, miłego dnia!


#Takie sobie#Tralalalala  Ponad miesiąc temu, 2020-05-25

To se zadzwoń albo się zainternetuj.


#Bosak2020   Ponad miesiąc temu, 2020-05-25

Jedyny słuszny kandydat to Krzysztof BOSAK. Głosujmy razem dla lepszej, wolnej Polski. #NaprzódPolsko #Bosak2020


#Wyborca#Bosak2020  Ponad miesiąc temu, 2020-05-25

Nigdy na bosaka.Jeszcze stać mnie na buty.


#Donaldinio   Ponad miesiąc temu, 2020-05-25

Zamieszanie z wyborami robił senat "PO" żeby była możliwość wymiany kandydata z Kidawy na Trzaskowskiego , wmawiając wyborcom że to w trosce o ich zdrowie. Teraz już latają "PO" po Warszawie i zbierają podpisy na nowego swojego kandydata i to nie zagraża życiu . Że wyborcy tak dają się dymać. Komorowski też miał wysokie notowania .Pożyjemy zobaczymy.


#Bosaj   Ponad miesiąc temu, 2020-05-25

Tylko Bosak


#Roman#Bosaj  Ponad miesiąc temu, 2020-05-25

Chciałbyś budyniowy wstyd zamienić na pryszczaty wstyd?


#Nick#Roman  Ponad miesiąc temu, 2020-05-25

Budyn to był w Gdansku ale go już ni ma


#Roman#Roman  Ponad miesiąc temu, 2020-05-25

Nie pisałem tego ja, Roman. Zaś ktoś się podszywa. Cie Florek... . Zapewne jakiś drobny hejterek to uczynił. Radzę zwrócić uwagę na miałkość wypowiedzi. Szkoda, że Admin zrezygnował z podawania numeru komputera przy nicku.


#Trzaskowski to nadety Buffon i nie dorasta Dudzie   Ponad miesiąc temu, 2020-05-25

Trzaskowski to nadety bufon nie dorasta Dudzie do piet


#Rafcio#Trzaskowski to nadety Buffon i nie dorasta Dudzie   Ponad miesiąc temu, 2020-05-25

Nawet gdyby wystąpił taki scenariusz, że w drugiej turze znajdują się Duda i Grzegorz Braun......to Braun byłby lepszym kandydatem. Duda w Orlenie nadzorujący produkcję płynu do dezynfekcji - obrazki jak z Koreańskiej telewizji od Kima. Duda nieudolnie rapuje aby pomóc w zbiórce na niedoinwestowane szpitale, które są finansowane przez rząd...Duda podpisuje 2 miliardy dla TVP.....Duda ,który ułaskawia Kamińskiego...to tylko część kadencji pod nazwą "parodia"


#Pytam#Rafcio  Ponad miesiąc temu, 2020-05-25

A od kiedy to Braun jest kandydatem?


#Rafcio#Pytam  Ponad miesiąc temu, 2020-05-25

Hipotetycznie. Podałem nazwisko Brauna żeby uzmysłowić wartość naszego Prezydenta.


#Lągo   Ponad miesiąc temu, 2020-05-25

To PO budowalo koalicje antypisowska i jedynym programem PO, Nowoczesnej. Bylo razem przeciwko kaczynskiemu. Zreszta o czym wy gadacie. Wszystlie partie poza konfederacja maja zbiezny program. Polski juz nie ma. Niedlugo wam sie oczy otworza


#Rafcio   Ponad miesiąc temu, 2020-05-25

Ile czasu można budować kapitał polityczny na porównywaniu się do Platformy? Wygrali w ten sposób wybory i to nie jedne mówiąc "że oni są źli a My to Ci dobrzy"ale ludzie zaczynają się już wku*wiać. Platforma nie rządzi już kilka lat a ja tu nie widzę drugiej Japoni. Na chwilę obecną żadnych konkretów, obietnice wyborcze nie są spełniane. O kwocie wolnej od podatku nasz Prezydent zapomniał. To nic że przed pierwszymi wyborami tak często o niej mówił. Hipokryzja rządu aż kuje w oczy. Karzą nam łazić w szmacie na twarzy i nie organizować zgromadzeń a sami robią odwrotnie. Ropa na świecie tania jak nigdy dotąd a Obajtek w TVP mówi ,że Orlen ma niskie ceny specjalnie dla ludu...wyborcy PiSu przetrzyjcie oczy bo z was durniów teraz robią i się z tym nie kryją.


#Pytanko#Rafcio  Ponad miesiąc temu, 2020-05-25

Rafcio. Co dostaniemy w zamian? Tylko jakieś konkrety proszę.


#Bogdan dziaslo#Pytanko  Ponad miesiąc temu, 2020-05-25

Wstydu na świecie nie będzie. To jest konkret


#Konkretna odpowiedź#Pytanko  Ponad miesiąc temu, 2020-05-25

W zamian chcą PO, tylko wstydzą się do tego swojego bagna przyznać ale tęsknią do niego i tylko do niego. Na konkretne pytanie nigdy nie odpowiedzą, dlatego kręcą i odpowiadają mętnie i bez treści, jak ten tu Bogdan. Zakłamani faryzeusze.


#Polak#Bogdan dziaslo  Ponad miesiąc temu, 2020-05-25

I Polski też nie będzie.


#Taka prawda   Ponad miesiąc temu, 2020-05-25

Elektorat PiS-u w ogóle się nie zmniejszył. To uaktywnili się ci, którzy w ogóle nie mieli zamiaru iść na wybory.


#Lągo   Ponad miesiąc temu, 2020-05-25

No to jak przyjdzie nowy zaborca to Trzaskowski zostanie swietnym ñamiestnikiem,jesli tak swietnie zna angielski. Zapewne w poprzedniej firmie sie tak dobrze wyszkolil, ktora byla fundowana przez Sorosa. (Jednym z fundatorown wedrowki ludow z 2015) Tvn/ Sekiedolski/ film / dlaeszcz sprawa nie zostala zgloszona do prokuratury? Skoro jest sprawca i sa znane ofiary? Czy za ukrywanie przestepcow nie grozi paragraf? Czy ofiary chca sprawiedliwosci czy odszkodowan?Dlaczego Sekielski zrobil premiere w rocznice urodzin Papieza? Jak dlugo ofiary pedofilli beda sobie przypominac ze byly molestowane? Czy TVN powstal za pieniadze ukradzione z FOZZ? Czy Polacy sa celowo szczuci na siebie a przez to dzieleni? Czy pedofil biskup jest gorszy niz pedofil celebryta? Czy moj ból jest lepszy niz twoj?


#Żądza poparta pieniądzem pokonuje sprawiedliwość #Lągo  Ponad miesiąc temu, 2020-05-25

Pedofile wszystkich krajów, stanów, zawodów, kast, celebrytów, miliarderów - łączcie się.


#Zorro#Lągo  Ponad miesiąc temu, 2020-05-25

1.Bo prokuratura jest w rękach PiS. 2. Jak najbardziej, biskupi powinni być karani za ukrywanie księży pedofilów. 3 Ofiary chcą sprawiedliwości czyli ukarania winnych. 4. Papież ukrywał problem pedofilii. 5. Polacy są celowo szczuci przez PiS (prezydent Gdańska). 6. Pedofilia to przestępstwo i każdego podejrzanego jednakowo powinno się traktować. 7. Ból Kaczyńskiego jest większy niż nasz A apetyt Morawieckiego też większy...


#Rozśmieszony   Ponad miesiąc temu, 2020-05-25

Taki był smutny, sfrustrowany nasz redaktor a tu bach!!!!! Ukazał się nowy, lepszy sondaż. Jest!!! Jest iskierka nadziei, że może to fatum, ciążące nad PO zniknie i słoneczko zaświeci również i dla naszych!!! Przybliża się wreszcie sukces. Ale co będzie, jak ten wymarzony sukces okaże się fatamorganą???? Znowu przygnębienie?


#Gość   Ponad miesiąc temu, 2020-05-25

Dd reporter widzę kampania w tle tylko czy za czasów jak rządziła PO było tak świetnie? Kto nasylal policję z gazem i kulami gumowymi na strajkujących gurników czy rolników? Każdy pcha się do koryta jak i nasz redaktorek a wszystkich ludzi maja tam gdzie słońce nie dochodzi bez względu jaka to partia tak było jest i będzie


#Bogdan dziaslo#Gość   Ponad miesiąc temu, 2020-05-25

Tylko że ci górnicy szli z palami na policje


#Wera   Ponad miesiąc temu, 2020-05-25

Nieszczęściem tego kraju są politycy pokroju Dudy.


#Anty   Ponad miesiąc temu, 2020-05-25

Podsumowanie p.Trzaskowskiego przez redaktora.- w jednym jest lepszy od urzędującego Prezydenta, mówi nie tylko po angielsku. Nowy kandydat na kandydata prezentuje te same poglądy co p.Kidawa. Skąd ten skok notowań? Sondaże robione w zakładach karnych i wśród LGBT?W czym polski Emmanuel Macron jest lepszy od polskiej Sophi Loren? Wystarczy wyciągnąć nowego królika z kapelusza i niby wyborcy go zaakceptują?


#Beata   Ponad miesiąc temu, 2020-05-25

Głosowanie na PIS to teraz obciach.


#Konkordat   Ponad miesiąc temu, 2020-05-25

Powoli ludzie przeglądają na oczy.


#Jajo   Ponad miesiąc temu, 2020-05-25

Pisiorki mówią, że ich sondaże pokazują co innego.


#Tego już nie można słuchac   Ponad miesiąc temu, 2020-05-25

Duda wczoraj orzekł, że dał ludziom po tysiaku a zabrał te pieniądze samorząd bo podrożały śmieci. Większego hipokryty nie widać na horyzoncie


#Kt   Ponad miesiąc temu, 2020-05-25

Du-da , Pis-da, długo-Pis podpisze a my płacimy i będziemy płacić całe społeczeństwo pracujące za to


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności