21 sierpnia 2019 Joanny, Kazimiery, Piusa

Plac zabaw i garaże

dodał Ponad miesiąc temu, 2019-07-17
Plac zabaw i garaże

Przedstawiciele osiedla położonego przy ul. Słonecznej rozmawiali z burmistrzem Pasłęka na temat możliwości utworzenia placu zabaw z myślą o mieszkających tam dzieciach. Gmina przekaże na ten cel teren o powierzchni 0,6 ha. Inwestycję można być zrealizować w ramach budżetu obywatelskiego. Również na osiedlu przy ul. Słonecznej planowana jest budowa 49 garaży. Pozwoli to na uzyskanie dodatkowych miejsc parkingowych.

jp

 

0
0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#żenada   Ponad miesiąc temu, 2019-07-17

Wszyscy psioczą, bo chcą wybudować coś na Słonecznej, ale jak robią chodnik na Ogrodowej albo leją asfalt gdzieś tam, to jakoś nikt ze Słonecznej nie przypier*ala się, że Ogrodowa powinna się na to zrzucić sama, i że czemu reszta ma za to płacić. Matoły bez wyobraźni. Nie pozdrawiam


#Veider#żenada  Ponad miesiąc temu, 2019-07-17

Ale ulice się robi dla miasta i mieszkańców a osiedlowe place zabaw dla osiedlowych bachorow, których na słonecznej od zatrzesienia !


#Wujek samo zlo#Veider  Ponad miesiąc temu, 2019-07-17

dokładnie wysiedlenie swoich dzieci z pod 3 i 5 poto, zeby teraz darły gęby pod 2 i 4


#Dziadek#Wujek samo zlo  Ponad miesiąc temu, 2019-07-17

Przesiedlcie swoje dzieci pod mój blok. Mnie darcie gęb dziecięcych nie przeszkadza. Wręcz przeciwnie - są dzieci, okolica żyje. A jeśli, jak mówicie, "bachorów tam zatrzęsienie" ( widać 500+ działa), to tym lepiej. Jam głuchy jak pień - dzieci całego Pasłęka mogą drzeć gęby pod moim blokiem.


#Hmm#Veider  Ponad miesiąc temu, 2019-07-18

Jak się chciało mieć ciszę to trzeba było dom wybudować. Jak się kupuje mieszkanie w bloku na osiedlu to czego się spodziewacie.. Dobrze, że są dzieci na osiedlu. Bez nich byłoby nudno. Tylko stare pryki, którym ciągle coś nie pasuje


#999#Dziadek  Ponad tydzień temu, 2019-08-13

500+ jest od 2016 a dzieci sporo starsze biegają.


#Ty#żenada  Ponad miesiąc temu, 2019-07-17

Normalny jesteś?


#Nick   Ponad miesiąc temu, 2019-07-17

A w bloku 2 i 4 to nie ma dzieci i nie biegają po całym osiedlu między samochodami.


#999#Nick  Ponad tydzień temu, 2019-08-13

W 4 dzieci są albo małe i jeszcze same nie biegają, tylko z rodzicami chodzą na spacery, albo starsze, takie które już bieganie między samochodami mają za sobą.


#Gość#Nick  Ponad miesiąc temu, 2019-07-17

dzieci z bloku 2 i 4 są pod 5


#Zbyszko z bogdanca#Gość  Ponad miesiąc temu, 2019-07-17

zainteresuj sie swoim dzieciakiem gdzie przesiaduje calymi dniami i wali polszczyzna prosto z pod budki z piwem jak stary pracownik z lat 80 zobaczysz ze 5 to nie cale jego zycie i nie jest takim swietoszkiem


#Gość   Miesiąc temu

byłem na spacerze i zauważyłem że pisanie o bloku nr 5 nic nie dało faktycznie wies


#Ania#Gość  Ponad 2 tygodnie temu, 2019-07-27

zgadzam się faktycxnie w i e s


#No tak#Ania  Ponad 2 tygodnie temu, 2019-07-27

Wieś jest ok, a miastowe pospólstwo niech sie między sobą żre.


#Rolnik#No tak  Ponad 2 tygodnie temu, 2019-07-27

Dlaczego powstało powiedzenie "zdrowy chłopski rozum"? Ano dlatego, że ludzie na wsi rozumują konkretnie, na podstawie faktów a nie wymysłów, często głupich. Są więc mądrzejsi od niejednych miastowych głupków. Skąd więc pomysł, by na coś nie udacznego, lub gorszego mówić "wieś"? Dawniej mówiono "miejskie kołtuństwo" i to jest chyba właściwe określenie obciachu.


#Dziadek   Ponad miesiąc temu, 2019-07-18

Te dzieci - jak dorosną i nie wyjadą za granicę za lepszym chlebkiem - będą pracować na Waszą emeryturę. Więc czym jest ich więcej, tym lepiej. A Wy co, nie daliście gąb, jak byliście dziećmi? No więc ciszej nad tymi "bachorami" i cieszyć się, że są. A jak już ktoś taki wrażliwy, niech przeniesie się na wieś. Cisza, świeże powietrze, czasem skowronek zaśpiewa.


#Slawek#Dziadek  Ponad miesiąc temu, 2019-07-18

Ty mnie dziadku nie pouczaj, mogę mieć swoje zdanie. Żaden dziecior nie będzie mi darl gęby pod oknem i na szczęście grupa mieszkańców juz szykuje odwet


#Dziadek#Slawek  Ponad miesiąc temu, 2019-07-18

Ja Cię nie pouczam (gdzieżbym śmiał), ja Cię uświadamiam - więcej dzieci, pewniejsza emerytura. Nie chcesz słuchać dziecięcych drących się gąb, będziesz na starość grzebał w śmietnikach. No chyba, że posłuchasz rady Pawlaka i zapewnisz sobie oparcie w potomkach - ale w takim razie musisz słuchać drących gęby swoje dzieciory. Jak widzisz - nie opędzisz się od wrzasku małych gąb.


#Ania#Dziadek  Ponad miesiąc temu, 2019-07-18

Oj dziadku jeśli liczysz ze na twoja emeryturę zarobia cudze dzieci to juz mi ciebie zal :)


#Aha#Ania  Ponad miesiąc temu, 2019-07-18

Ty płacisz juz na emeryturę cudzych dziadków.


#Orzeł #Slawek  Ponad miesiąc temu, 2019-07-18

Ty Sławek będziesz dzieci bił aż im się kredki wysypią z tornistra. Jesteś zerem i taką masz opinię na dzielni


#LubięMieszkaćNaSłonecznej#Slawek  Ponad miesiąc temu, 2019-07-18

Tylko koniecznie w tym poście proszę napiszcie, ale tak DOSŁOWNIE jak tu , żeby Was w gminie właściwie zrozumiano - cytuję : że nie życzycie sobie aby ,, dziecior darł gębę pod oknem''.


#Dziadek#Ania  Ponad miesiąc temu, 2019-07-18

Niepotrzebnie żalisz się nademną. Zabezpieczyłem się podwójnie - i na ZUS i na Pawlaka. Składki na ZUS i drących się małych gąb naokoło mnie mnóstwo.Dwie linie okopów w obronie w głąb. Żaden (finansowy) wróg mi nie straszny. Dopiero bomba atomowa w postaci Kościstej Z Kosą może mi zagrozić. Radzę Ci mnie naśladować. "Wesołe jest życie staruszka, ehej!"


#Tata #Slawek  Ponad miesiąc temu, 2019-07-18

Dawaj gościu czekam na ciebie nie będziesz moje dziecko nazywać bachor daj numer do siebie


#Roman#Dziadek  Ponad miesiąc temu, 2019-07-18

Jesteś zwykłym trolem. Sługusem swojego Pana. Pasterzem! Na wiosce krowy i smród nie przeszkadzało a w mieście nowobogackim odwala ze szczęścia. Szaleju się najedli!


#Dziadek#Roman  Ponad miesiąc temu, 2019-07-18

Te Roman. O czym właściwie bredzisz?


#Rymło mi się#Dziadek  Ponad miesiąc temu, 2019-07-18

Czasem uśmiech na twarzy, czasem łza pod powieką." A pastuszki ognie palą i kartofle pieką".


#Rymło mi się#Rymło mi się  Ponad miesiąc temu, 2019-07-18

Czasem słońce tam parzy, zdrowa czerstwość na twarzy, luz dla człeka, psa, kota - a nie miejska ciasnota.


#Ast   Ponad miesiąc temu, 2019-07-18

Ale na Słonecznej już był plac zabaw dla dzieci ale on przeszkadzał mieszkańcom, a na dodatek nie miał kto o niego dbać.


#Ss#Ast  Ponad miesiąc temu, 2019-07-18

Jak nie znasz histori tego placu to się nie wypowiadaj.


#Pasłęczanin   Ponad miesiąc temu, 2019-07-17

Ktos mi wyjaśni termin „wieś ławki”? Które to są i gdzie się znajdują?


#Gosc w Pasleku#Pasłęczanin  Ponad miesiąc temu, 2019-07-18

zauważyłem Wieś i ławki przy bloku nr 5 byłem tam z moją rodzina z wizytą ławki wzdłuż schodów kocyk na chodniku A przecież obok piękna trawa A może ciężko jest przejsc


#Sąsiad #Gosc w Pasleku  Ponad miesiąc temu, 2019-07-18

A co d**a taka szeroką że się nie mieści


#Miastowy#Pasłęczanin  Ponad miesiąc temu, 2019-07-18

Kierunek na wilczeta i to jest jakieś 7 km za wilczetami


#Ciekawy#Pasłęczanin  Ponad miesiąc temu, 2019-07-17

No właśnie - co to takiego te wieś ławki?


#Do komentujących   Ponad miesiąc temu, 2019-07-18

Piszcie wiecej tych komentarzy napewno coś one zmienią... Ale żeby przyjść w dzień interesanta do Burmistrza i coś zaproponować albo wyrazić swoje zdanie to nie ma ani jednego odważnego??? Haha


#MieszkaniecGminy   Ponad miesiąc temu, 2019-07-18

I wy wierzycie że to wszystko za darmo? Oczywiście że wydzierżawienie działki i postawienie huśtawki czy piaskownicy to koszt ludzi ze wspólnoty a nie calej gminy. A dzieci nie mieszkają tylko na Słoncznej, ale na wszystkich ulicach w Pasłęku i wioskach z gminy. Niech każdy patrzy na swoją ulice! A jak sie swoja nie podoba to sie przeprowadzic na inną... A nie zaraz wyobrażacie sobie na Słonecznej drugi plac Tysiąclecia. Inne osiedla juz od dawna mają huśtawki, piaskownice itd. Żal mi tych co sie tu tak stresują o to kawałek trawy za czyimś blokiem.


#Nie lubie naciągania   Ponad miesiąc temu, 2019-07-17

chcielismy zbudować dom, działkę od gminy kupilismy za 100 tys. Dlaczego nie dotyczy to wszystkich?


#Szok#Nie lubie naciągania  Ponad miesiąc temu, 2019-07-18

Chcieliście dom? Płacicie za działkę.. Ktoś chciał mieszkanie, i też płaci za grunt, wszystko wliczone w cenę mieszkania.. ale żeby robiła się taka gównoburza tylko z tego powodu, że dzieci nie mają się gdzie bawić to jakieś jaja. Jesteście żałośni. Czy Wy dla swoich dzieci też wszystkiego żałujecie? Jak kiedyś wyleją Wam asfalt koło domu to też będę psioczył na Was, bo mieszkam w bloku i czemu jakiś darmozjad ma mieć nowy asfalt pod domem


#Nie lubie naciągania#Szok  Ponad miesiąc temu, 2019-07-18

ale mieszkania w bloku nie kupowałes od gminy tylko od dewelopera, Od niego wymagaj. Ja po kupnie działki od miasta wymagam żeby jakaś droga była zapewniona ze strony urzedu. To chyba logiczne.


#Abc   Ponad miesiąc temu, 2019-07-17

Brawo wszyscy komentujący, dzieci były, są i będą w każdym bloku na tym osiedlu i też chcą się gdzieś bawić. Niestety nikt w planie zagospodarowania o nich nie pomyślał. A burmistrz nie daruje tego terenu tylko wydzierżawi za opłatą i nie zrobi tam placu zabaw tylko mieszkańcy tej ulicy chcą to zrobić. Wszyscy komentujący sami kiedyś byliście dziećmi tylko mieliście to szczęście że place zabaw mniejsze lub większe były na każdym osiedlu, też biegaliście, krzyczeliście itp. więc po to te komentarze. Jak widzę te dzieci nie maja się gdzie bawić bo nawet trawy jest jak na lekarstwo.


#Piotr W#Abc  Ponad miesiąc temu, 2019-07-18

Trawy mało to tak niedaleko koło biedronki jest zadeptywana, a parking to targowisko i plac sprzedaży samochodów. To nie socjalizm, widziały gały co kupowały. Po co teraz jęki. Ale to nikomu nie przeszkadza. Wystarczy ten teren dobrze zagospodarować i pogonić tych niszczycieli zieleni. Straż Miejska ma to oczywiście w d. Strażnicy Miejscy przeciskali się tam obok zaparkowanych na zakazie. Przecież do sklepu mięsnego trzeba wjechać bo szlachta nie da rady podejść kilkadziesiąt metrów. Ale to się wkrótce skończy jak się zajmą właściwe organy funkcjonariuszami którzy nie reagują na łamanie prawa, przejeżdżając obojętnie bez reakcji. Ludzie macie smartfony to róbcie fotki i wysyłajcie z opisem do ministerstw w Warszawie to może lokalni Urzędnicy jak dostaną po d to się wezmą do roboty.


#Bercik#Abc  Ponad miesiąc temu, 2019-07-17

A dlaczego cwaniaki z 1 się odgrodzily a Ich dzieci latają pod innymi blokami? Może jak jednemu z drugim się coś stanie to rodzice zaczna się nimi interesowac.


#LubięMieszkaćNaSłonecznej#Bercik  Ponad miesiąc temu, 2019-07-17

Ta wypowiedz pokazuje, ze nie ma Pan, Pani pojęcia o tym co dzieje sie na Słonecznej.


#Tomek55   Ponad miesiąc temu, 2019-07-17

Za nasze pieniądze chcą sobie plac zabaw dla dzieci wybudować, przecież to jest jakieś nie porozumienie.


#Nicko#Tomek55  Ponad miesiąc temu, 2019-07-17

Ty idź do lekarza. Też.


#Mieszkaniec słonecznej#Tomek55  Ponad miesiąc temu, 2019-07-17

Mieszkańcy słonecznej płacą podatek w Warszawie. Nie powinni nic wymagać od lokalnego samorządu


#Zdumiony#Tomek55  Ponad miesiąc temu, 2019-07-17

dokładnie, cala gmina zrzuca się na Słoneczną , to nie fair


#Bił   Ponad miesiąc temu, 2019-07-17

Oczywiście że powinni kupić ten teren pod budowę a nie dzierżawić . A jeśli już chcą dzierżawić to za konkretną kasę.Bo jak znam życie to za jakiś nie długi czas Napolełon im sprzeda to za grosze


#Ania   Ponad miesiąc temu, 2019-07-17

jest taki jeden blok na tej ulicy nr ??????? gdzie wejście jest zablokowane przez Wieś ławki po obu stronach schodów dzieciaki z całej ulicy się tam bawią . A wystarczy pójść na trawę obok bloku


#Sąsiad #Ania  Ponad miesiąc temu, 2019-07-17

Jak się tak gapiłaś to wszyscy myśleli że jesteś facetem a ty jesteś baba.


#Nicko   Ponad miesiąc temu, 2019-07-17

Jak to czytam to stwierdzam że to miasto jest jest chore wam ludzie potrzeba lekarza.


#Urzędnik   Ponad miesiąc temu, 2019-07-17

Trzeba było kupować mieszkania we wiosce bo w każdej wiosce Napoleon zafundował place zabaw przed wyborami a tutaj macie trochę trawy i sami sobie zafundujcie !


#LubięMieszkaćNaSłonecznej   Ponad miesiąc temu, 2019-07-17

Państwa komentarze świadczą tylko o zupełnej nieznajomości sytuacji oraz przepisów.


#Mieszkanka Slonecznej   Ponad miesiąc temu, 2019-07-17

Widzę, że ktoś tu zazdrości, że niektórzy sąsiedzi się lubią i chcą jakiejś zmiany. Brawo hejterzy.


#Sasiad#Mieszkanka Slonecznej  Ponad miesiąc temu, 2019-07-17

No, szczególnie w 5 się lubią hahahahahahah


#Mamumb   Ponad miesiąc temu, 2019-07-17

Ja tu jestem prezesem i ja tu rządze.


#Osiedle słoneczna   Ponad miesiąc temu, 2019-07-17

Wieś ławki. Prawda. Ale nie zdają sobie sprawy że nie wszystkim to odpowiada. Ale nie znalazł się jeszcze odważny który by to otwarcie przekazał


#123#Osiedle słoneczna   Ponad miesiąc temu, 2019-07-17

Anonimowo każdy mądry, wszystko komentującym przeszkadza, obgadają zlinczują .... idźcie i powiedzcie tym wieś ławkom co wam na sercu leży, i będzie spokój w komentarzach.


#Dfgh#Osiedle słoneczna   Ponad miesiąc temu, 2019-07-17

No to idź i im powiedz


#Aaa   Ponad miesiąc temu, 2019-07-17

garaze wybudowac i wystawic je na drzierzawe, miasto by mialo staly zarobek


#Nickita#Aaa  Ponad miesiąc temu, 2019-07-17

Tak za pincet miesięcznie


#Nickita   Ponad miesiąc temu, 2019-07-17

Słoneczna najlepsza dzielnia w okolicy. A blok nr.2 jest zajebisty prawda????


#Mieszkaniec   Ponad miesiąc temu, 2019-07-17

W którym miejscu ma być ten plac zabaw i garaże?


#Nick#Mieszkaniec  Ponad miesiąc temu, 2019-07-17

obok lini lady zdrowie i chart ducha najważniejsze !


#Luzik   Ponad miesiąc temu, 2019-07-17

i o co ten szum i tak nic nie zbudują. zrobia kolejne obwodnice wiosek i wioseczek do gryzyny awajek dargowa piniewa itd za wiele milionow dla garstki ludzi a co kto zabroni biednemu bogato zyc. a dzieciaki z blokowiska nadal beda sie bawic nawet bez placu zabaw. wyluzujcie zycia nie znacie


#Dobromir   Ponad miesiąc temu, 2019-07-17

Proponuję - zamiast tracić czas na pyskówki, sprawdzić, ilu miejscowych "notabli" mieszka na tej ulicy. Być może, sytuacja znacznie się rozjaśni. Bez tego, będziecie zdani na domysły i jałowe żale.


#Pomysłowy Dobromir#Dobromir  Ponad miesiąc temu, 2019-07-17

A ja proponuję przedstawić to w procentach.


#Marek   Ponad miesiąc temu, 2019-07-17

Kolesiostwo, wiedzieli gdzie kupują mieszkanie, niech się złożą i kupią działkę , każdy inny obywatel Pasłęka za działkę musi zapłacić - to sprawa dla NIK:)


#11   Ponad miesiąc temu, 2019-07-17

Z budżetu obywatelskiego nie uda się, bo przecież szkoły i przedszkola i tak zgarna cała kasę


#Piotr W   Ponad miesiąc temu, 2019-07-17

Był taki czas, ten niby zły, że przy projektach osiedli projektowano również place zabaw, małe, większe. Nawet odległości pomiędzy blokami były większe. Od kilku dekad nie przewiduje się miejsca dla dzieci. Kto kupując mieszkanie o tym myśli, myślał. Nie widziałem w ostatnich latach w Pasłęku i nie tylko aby przy budowie bloku mieszkalnego było w projekcie miejsce dla dzieci. Nawet nie uwzględnia się liczby samochodów. Sami kupujecie sobie problem. Nawet wielu nie chce nic zrobić aby to zmienić czego byłem świadkiem. Teraz jest kapitalizm, a wielu oczekuje realizacji socjalistycznych. W miejscu ORWO był zaprezentowany projekt i tam też nie uwzględniano dzieci ani ilości samochodów jakie się pojawią na osiedlu. Chyba najwyższy czas zacząć myśleć.


#Planista#Piotr W  Ponad miesiąc temu, 2019-07-17

We wszystkich miejscowych planach zagospodarowania czy decyzjach o warunkach zabudowy musi być zapis o koniecznej ilości miejsc parkingowych. Musisz je wydzielić w obrębie własnej działki nawet jeśli budujesz domek jednorodzinny. Niektóre urzędy powiatowe dopuszczają dzierżawę bądź korzystanie z parkingów publicznych, jednak nie wszystkie.


#Piotr W#Planista  Ponad miesiąc temu, 2019-07-17

Ja piszę o problemie braku myślenia. Doweloper będzie zainteresowany projektem do wykorzystania działki na maksimum domu mieszkalnego. Nie interesuje go plac zabaw bo tego nie ma w warunkach zabudowy. Miejsca na samochody, garaże w bloku też już wliczają jako miejsce parkingowe. I są tworzone na początku problemy. Urzędnicy powinni również działać bo nawet w Pasłęku są łamane warunki zabudowy i jest naruszane Prawo Budowlane. Ludzie kupując mieszkania jak na to nie zwracają uwagi to narzekania niech zostawią dla siebie i we własnych wspólnotach szukają rozwiązań. Nie jestem przeciwnikiem budowy placów zabaw czy dofinansowania przez Gminę ale w ten sposób to zaraz każda część wspólnot mieszkaniowych powinna wystąpić o to samo.


#Planista#Piotr W  Ponad miesiąc temu, 2019-07-17

wszystkie dzieci nasze są...ale ja pisałem o garażach a nie o placach zabaw. Już widzę te piaskownice jako miejsce do załatwiania się psów i kotów.


#Piotr W#Planista  Ponad miesiąc temu, 2019-07-17

I tu jest problem. Wszystkie dzieci nasze są ale najważniejszy jest nasz samochód. A nawet i ten ma problem bo najważniejszy jest maksymalny zysk z działki budowlanej. Piaskownice były i jeszcze są. Wiele pokoleń się wychowało. Teraz ulica miejscem zabaw dla dzieci.


#Garaż   Ponad miesiąc temu, 2019-07-17

Przecież urząd tylko działkę przekaże, a nie wybuduje plac. Nie bojcie się, to nie z waszych podatków. Ot, psy ogrodnika!


#Piotr W#Garaż  Ponad miesiąc temu, 2019-07-17

Urząd Gminy jeżeli ma działkę to powinien ją sprzedać z określeniem celu wykorzystania. W ten sposób można by się zwracać do Gminy o przekazaniu na podobne cele innych działek w jej posiadaniu,


#Nick#Garaż  Ponad miesiąc temu, 2019-07-17

Kupcie tą działkę a nie za darmo chcecie


#Nick#Garaż  Ponad miesiąc temu, 2019-07-17

działka warta pół miliona złotych


#Nick   Ponad miesiąc temu, 2019-07-17

Hektary parkingów za darmo od burmistrza dla blokerów? fiu fiu ..... a Ty , który sam chcesz pobudowac swoj dom płacz i płać grube tysiące za działkę budowlaną.


#Pasleczanka   Ponad miesiąc temu, 2019-07-17

Spoldzielnie i Wspolnoty Mieszkaniowe same finansuja place zabaw dla dzieci ze skladek fund. mieszk.Maly plac zabaw to piaskownia, hustawki, zjezdzalnie a na wiekszy wydano pieniadze na Plac Edukacyjny na Placu Tysiaclecia dla wszystkich, tam jest wszystko. Co wplynelo ze burmistrz robi prezent dla Slonecznej. Maja pieniadze wiec niech dzialaja a nie licza ze podatnicy im zrobia prezent. Nie tak sie rzadzi panie burmistrzu!!!!


#Ojciec   Ponad miesiąc temu, 2019-07-17

Niech te durnie postawią tam spowrotem znaki które zaje.... pozmieniali


#Kolesiostwo   Ponad miesiąc temu, 2019-07-17

No chyba sobie jaja robicie?!


#Mieszkanka   Ponad miesiąc temu, 2019-07-17

Normalnie nowoczesne osiedle place zabaw ,monitoring ,garaze i pseudofitness w piwnicy brakuje tylko szlabanu na wjeździe


#Ktoś   Ponad miesiąc temu, 2019-07-17

Tacy biedni wszystkie spółdzielnie same robią place zabaw a tu truchcik do burmistrza i pieniądze gminne wydusic Plac zabaw ogolnodostepny jest na Tysiąclecia korzystać proszę


#Czytelnik#Ktoś   Ponad miesiąc temu, 2019-07-17

No ta, polowa urzedsaow mieszka na słonecznej, to nawet za bardzo prosić nie musieli


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Artystyczne Lato 2019 - Korzuh

Pozostało4 dni

Burmistrz Pasłęka i Dyrektor Pasłęckiego Ośrodka Kultury zapraszają na koncert...


Gwiazdy Polskiej Opery Kameralnej w Pasłęku

Pozostało24 dni

14 września w Pasłęckim Ośrodku Kultury wystąpią gwiazdy Polskiej Opery Kameralnej....


Dożynki gminne

Pozostało25 dni

Burmistrz Pasłęka zaprasza na Dożynki Gminne, które w tym roku odbędą się 15...