Płoną sadze

dodał Ponad miesiąc temu, 2020-04-01
Płoną sadze

Wczoraj po południu strażacy z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej w Pasłęku wyjeżdżali do kolejnego pożaru sadzy. W sezonie grzewczym podobnych interwencji jest bardzo dużo. Niebawem przedstawimy Państwu statystyki związane z pożarami sadzy i tekst zawodowego strażaka poświęcony temu problemowi. Okazuje się, że warto raz w roku wydać pieniądze na wizytę kominiarza, niż ryzykować zdrowie i życie rodziny oraz poważne straty materialne.

jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Ja   Ponad miesiąc temu, 2020-04-01

Kilka lat temu i u Ciebie sie Jurek palilo


#On   Ponad miesiąc temu, 2020-04-01

Mialem kilka lat temu pozar sadzy ,nawet nie caly miesiac wczesniej byl kominiarz czyscil komin,raczej zrobil to nieudolnie i jak to wierzyc kominiarzom?


#Wrrrrr#On  Ponad miesiąc temu, 2020-04-01

Dlatego u nas zmieniono kominiarza, bo ludzie się skarżyli.


#Swoje wiem   Ponad miesiąc temu, 2020-04-01

Samo czyszczenie kominów nie wystarczy. Musi być jeszcze specjalny raport z przeglądu kominów - kanały dymowe i wentylacyjne. Kwit taki wydaję lepszy mądrala niż zwykły kominiarz i kasuje różnie w różnych miejscach, przeważnie dwie stówki. Myślę, że w Pasłęku 1/3 przewodów nie spełnia warunków, nawet w budynkach nowych.Pamiętać też trzeba o przeglądzie instalacji elektrycznych inaczej niektóre firmy ubezpieczeniowe nie wypłacają odszkodowań, choć składki biorą.


#Kri   Ponad miesiąc temu, 2020-04-01

Jasne że tak 50 zł a człowiek śpi spokojnie


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności