13 kwietnia 2021 Przemyslawa, Marcina
Reklama Heops

Po francusku na pl. 1000 – lecia

dodał 2020-07-27
Po francusku na pl. 1000 – lecia

Wczoraj była okazja do posłuchania wielkich przebojów muzyki francuskiej. Na placu rekreacyjno – edukacyjnym gościł zespół Deja vu grający i śpiewający przeboje m.in. Piaf, Aznavoura i Gainsburga. Legendarny Orzeł na placu to miejsce idealne do letnich koncertów. Szkoda tylko, że większość obecnych na pl. 1000 – lecia zajęta była zabawą i korzystaniem z ochłody w pobliskiej fontannie.

jp

0
0
0
0
0
0

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Formularz logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się Tutaj


#Marek Chrapan   2020-07-31

Koncerty zostały przeniesione na ten plac (z założenie służący temu) z powodu pozornej "większej" frekwencji podczas koncertów dającej takie wrażenie przemieszczaniem się dzieciaków. (Inną sprawą było nagłośnienie koncertu czego korekty domagali się artyści w trakcie koncertu). Ale ja w innej sprawie - Biblioteki, Pani Barbara Gołąbek przyzwyczaiła nas do aktywnej jej działalności jak "szwajcarski zegarek". Niestety, "nowsze bywa wrogiem dobrego", dzisiaj sytuacja zmusiła mnie udać się do "pracowni internetowej" w Bibliotece. Mimo sprawdzenia w internecie o jej czynności, jak też na drzwiach wejściowych i bezpośrednich, zastałem je zamknięte. Po dłuższym oczekiwaniu zapytałem panią w wypożyczalni nie reagującej na moje "sterczenie" i otrzymałem odpowiedź, że "komputerownia" nieczynna.


#Mieszczanin   2020-07-27

Czekaj, czekaj drogi redaktorzyno to jest plac zabaw i jakieś obwinianie dzieci o zabawę jest poniżej jakiego kolwiek poziomu. Jeśli ty i Napoleon macie z tym kłopot to zostaw go dla siebie. Wszyscy mieszkańcy chodzą na plac na lody i dla zabawy najmłodszych, a nie dla czyjegoś widzi mi się, jeśli ktoś nie rozumie tablicy przy wejściu plac zabaw to sory winetu nie pomożemy ci.


#Takie sobie#Mieszczanin  2020-07-27

Powinno być: widzimisię.


#Mieszk   2020-07-27

Czekałam długo na ten koncert i warto było . Koncert był wyśmienity. Jestem pod wrażeniem muzyki francuskiej.


#Hania   2020-07-27

Lepiej już takie koncerty robić na dziedzińcu zamku, tylko czy ktoś myśli w tym mieście. Dzieciaki niech się bawią na Placu skoro już powstał, a takie artystyczne wydarzenia przenieść. Jedno z drugim się strasznie "gryzie"


#Gregory   2020-07-27

Dokładnie, albo plac zabaw, albo koncerty ciekawe czy tym artystom się to podoba występować w takich warunkach nie mówiąc już o nas słuchaczach.....


#Sluchacz   2020-07-27

Zgadza się że na placu zabaw nikt nie zabroni się dzieciom w ciszy bawić i nie można też w ciszy posłuchać jakiegoś koncertu bo to tak się nie da, albo jedno albo drugie, jak ktoś nie pomyślał tak teraz mamy.


#Pytanko   2020-07-27

Piaph???


#Xc#Pytanko  2020-07-27

Jest dobrze. Piaf.


#Zico   2020-07-27

"Orzeł" był idealnym miejscem do koncertów w naszym mieście, póki nie powstał plac zabaw. Bo jak pogodzić dzieci, które przyszły poszaleć i osoby, które przyszły napawać się wyszukanymi dźwiękami?


POMOC DROGOWA/ USŁUGI TRANSPORTOWE do 27 TON
nasza2