9 grudnia 2018 Wiesława Leokadii Joanny

Podziękowania

dodał 2017-06-29
Podziękowania

W miniona sobotę (24. czerwca) w Krasinie odbyła się kolejna, tym razem Świętojańska Familiada Krasin 2017. Jak co roku każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Dla dzieci były to m.in. : specjalne pokazy policji i straży pożarnej, tradycyjnie już bezpłatne dmuchane zjeżdżalnie i baseny z kulkami dla dzieci, stoisko ,,Przyjdź, zobacz a zrozumiesz"  firmy Eco-Wind Construction S.A., gdzie dzieci mogły wziąć udział w rozmaitych eksperymentach i konkursach nagrodzonych fantastycznymi nagrodami. Oprócz konkursów organizowanych przez w.w. firmę, dzieci brały udział także udział w konkursach organizowanych przez zaproszonych  wolontariuszy. Wieczorem dzieci w asyście dorosłych puszczały na stawie własnoręcznie wykonane wianki świętojańskie. Dorośli i młodzież z kolei rozegrali mecz piłki siatkowej: Krasin, Wiatraki, Ślimaki kontra reszta świata o puchar firmy ubezpieczeniowej ,,PERFECT"  Stanisława  Jasiny.  Jak przystało na gospodarzy imprezy, drużyna Krasina wygrała.

Sporym zainteresowaniem cieszyły się stoiska zarówno Stowarzyszenia, zaproszonych sołectw a także Banku Spółdzielczego od lat wspierającego nasze działania na rzecz lokalnej społeczności. Na stoiskach sołectw były zarówno rękodzieło jak i smaczne jedzenie z grilla, czy też ciasto. W naczynia jednorazowe zaopatrzył nas www.kram-sa.pl  Jednym zdaniem: dla każdego coś dobrego.
Zaskoczeniem dla stałych bywalców Familiad był fakt przeniesienia części oficjalnej familiady oraz występów zespołów: Iza&Staszek, HIPNOTIC PLUS KIDS I HIPNOTIC POWER DANCE nad staw, przy jednoczesnym pozostawieniu  przy świetlicy części muzyczno-tanecznej prowadzonej przez DJ Marcela.
Dodatkową atrakcją dla gości było połączenie Świętojańskiej Familiady z Dniem Otwartym w Snails Garden w Krasinie. Mogli tam skosztować specjałów przygotowanych ze ślimaka, a także zaopatrzyć się w kosmetyki oparte na bazie śluzu ze ślimaka.
   
Cała impreza nie mogłaby się odbyć gdyby nie pomoc mieszkańców i sponsorów i partnerów: ECO-WIND CONSTRUCTION S.A., GMINY PASŁĘK, BP BS Z/S W PASŁĘKU, SPÓŁDZIELNI MLECZARSKIEJ W PASŁĘKU, SNAILS GARDEN, Pośrednictwo Finansowe i Ubezpieczeniowe PERFECT Stanisław Jasina,  POLICJI, JRG STRAŻY POŻARNEJ, MOSiR PASŁĘK, SOLID SECURITY, KRAM S.A. FIRMY ANAWELL.


Patronat medialny nad imprezą objęły: Głos Pasłęka oraz Dziennik Elbląski


Za okazaną pomoc, życzliwość i zrozumienie DZIĘKUJEMY

 

Organizatorzy
 Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Pasłęcki Ośrodek Kultury we współpracy z Elbląską Orkiestrą Kameralną zaprasza...


Biblioteka Publiczna w Pasłęku serdecznie zaprasza na przedświąteczne spotkanie z...


Świetlica Pomost zaprasza na tradycyjne Jasełka. Przedstawienie w wykonaniu dzieci...