8 lipca 2020 Edgara, Elzbiety, Eugeniusza

Pokochali UE

dodał 2019-05-05
Pokochali UE

Im bliżej wyborów do parlamentu europejskiego, tym większa miłość do Unii ze strony jedynie słusznej partii naczelnika Kaczyńskiego. O mandaty w Brukseli powalczą największe gwiazdy tego ugrupowania na czele z panią Szydło, która uczy się na gwałt angielskiego. Miłość do UE jest tak wielka, że niektórzy politycy PiS i lokator z Pałacu Namiestnikowskiego chcą zmieniać konstytucję i zagwarantować w niej naszą przynależność do wspólnoty europejskiej. Najważniejszym argumentem jest chyba jednak kasa jaką zarabiają polscy posłowie w Belgii. 8 tysięcy euro brutto plus dodatki na biuro, podróże, odprawa i emerytura to niezła kasa. W kampanii wyborczej będą wspierać Kaczyńskiego gwiazdy disco polo. Zasiłek przedwyborczy w kwocie ponad 800 zł otrzymali już emeryci. Ciekawe tylko czy zagłosują zgodnie z oczekiwaniami naczelnika. Niżej podpisany kasę dostał, ale głos odda na kogo innego.

jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Piotr W   2019-05-05

Niestety za kilka stów PiS pewnie wygra. Mimo ostrej i bezwzględnej walki o władze wzięli swoją porażkę z przed rządów PO do głowy. I teraz sprytnie działają a niestety dość słaby umysłowo Naród to kupuje. Od 30 lat jesteśmy karmieni kryzysami, budowaniem gospodarki itp. tak jak tuż po roku 45-ym. Teraz nasi rządzący mówią nam aby jeszcze wytrzymać, że trzeba po woli. Sami jednak nie mają kłopotów z środkami do życia. Jak to wygląda że w rodzinie zasiadając przy wspólnym stole jeden otrzymuje frykasy a inny zupę z paczki. I takiemu nie jest głupio. To kto to jest? Po prostu ludzka świ... Nie jestem zwolennikiem PO czy PiS-u, rządzenie nie polega tylko na rozparcelowaniu budżetu. To, że u nas się coś zmienia na plus to zasługa tych co chcą żyć i omijają tych co im w tym przeszkadzają.


#śmieszek#Piotr W  2019-05-05

A kto tak dostaje frykasy a kto zupę w paczce? Słabo umysłowy naród???? Ten naród nadal broni swoich korzeni, wiary i wolności. Skocz do Szwecji, Holandii czy też do Niemiec to przekonasz się ile My jesteśmy warci.


#Piotr W#śmieszek  2019-05-05

To był może mało czytelny przykład ale dotyczył np. własnego domu czy mieszkania gdzie głowa rodziny zasiada przy stole wraz ze swoimi bliskimi i sam konsumuje te frykasy a pozostali domownicy jedzą byle co bo jest kryzys. Tak to wygląda z naszymi rządami krajowymi czy lokalnymi. Źle jest dzielony dochód narodowy. Dodatki socjalne to maskowanie problemów. Historia Polski niestety nie wróży dobrej dla nas przyszłości. Nie wystarczy nawet daleko sięgać. Wystarczy obejrzeć się dookoła. To widać w jakim miejscu jaki jest gospodarz. Czy tylko do własnych drzwi, ogrodzenia czy też i tuż za jest zainteresowany tym aby było lepiej, ładniej. Najgorsze jest to że zarządzający nie mają pomysłów a wielu pewnie liczy że przez kadencje sobie finanse podreperuje.


#Spokojny#Piotr W  2019-05-05

Żeby zrobić w Polsce jaki taki porządek, PiSowi potrzebne jeszcze co najmniej dwie kadencje. Raz, że trzeba ostatecznie wyeliminować pokomunistyczne wpływy a są jeszcze bardzo duże. Po drugie, dochować się prawdziwych polskich elit, żeby zastąpić te dotychczasowe zdegenerowane "elyty" i po trzecie odbudować siłę Polski, tak gospodarczą jak i militarną. To robota na miarę Herkulesa ale możliwa do wykonania, jeśli uda się PiSowi mądrymi ustawami odblokować tradycyjną polską smykałkę do interesów i spowodować aby pracowitość Polaków nie szła na marne przez głupie przepisy ale dawała im konkretne korzyści.


#Marian K#Spokojny  2019-05-05

PiS PO jedno zło, kłamali, kłamią i będą kłamać, byle tylko zostać przy korycie. A podatki jak rosły tak nie spadają, mimo obietnic, a kolesie w spółkach SP chrapią pajdy aż miło pomarzyć;)


#Nick#Spokojny  2019-05-05

Jesteśmy rozgrywani pomiędzy WSI komunistyczne i abwerę niemiecką. Nawet PIS boi się robić drastyczne ruchy. Pamiętajcie że to dwa obozy Komorowski i Kondonald. Nasz premier wasz prezydent to ma sens. Teraz wiecie dlaczego te wszystkie wyśmiewanie PIS-u jest tak natarczywe. Reforma sądownictwa storpedowana bo nasze sądy przepełnione są ludźmi umoczonymi. Prokuratorzy boją się zajmować sprawami WSI, FOZ, Pro Civili. Trzeba wymiany pokolenia byśmy żyli w wolnym kraju. Generał Petelicki strzelił sobie w skroń następnie wytarł odciski palców (te długotrwałe i bieżące) bo chciał powiedzieć prawdę o agenturze w Polsce więc go uciszyli jak Lepera. Poczytajcie o dziwnych samobójstwach. To wszystko ma początek u Kiszczaka gdzie zapadła decyzja o morderstwie Papały i Popiełuszko a to tylko początek


#Spokojny#Nick  2019-05-05

PiS boi się ruszyć pewne sprawy, bo jest za słaby wobec tzw. "elyt", wspieranych przez zagranicznych "wasz prezydent nasz premier'. Dlatego potrzebne następne kadencje PiSu aby nie musiał się bać. Niestety durne lemingi tego nie rozumieją, jak choćby nasz Redaktor. Albo są tak zdeprawowane, że im wszystko jedno, kto rządzi aby tylko była ciepła woda w kranie.


#Nick#Spokojny  2019-05-05

Pamiętacie tego Pana? Gromoswław Cz. taki miły Pan występujący w TV jako spec od służb specjalnych. Nie zauważył że z jego konta (jednego z wielu) zniknęło milion dolców. https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/z-konta-czempinskiego-zniknal-milion-dolarow,201388.html Wy ludzie chodzicie do pracy i ważne aby woda była w kranie i podłączenie do kanalizy. Nikt nie zatrzyma się aby pomyśleć kim jestem i dlaczego jestem. Tym bardziej nikt nie myśli o naszym kraju. Czy nie widzicie że PO okradło nasz kraj. Za karakale i likwidacje stoczni politycy dostali stanowiska w UE. Polska odmówiła karakali i słusznie to była wielka afera.


#Nick#Spokojny  2019-05-05

Dodam też że wielu uważa tego Pana jako wytrawnego rozgrywającego właśnie po stronie ludzi Bronisława K. "Asystował" przy wielu przetargach na kwoty ponad milad złotych (niby z jakiej paki to nie powinno go obchodzić). Aby ubezpieczyć interesu WSI b o wiele przetargów wygrywali ludzie powiązani z WSI. Poszukajcie w necie "niebezpieczne związki donalda tuska" Polecam też https://www.youtube.com/watch?v=o8SzQ8eG33E


#Obserwator#Nick  2019-05-05

Tak bywa w mafii, że wzajemnie się okradają. Tylko patrzeć jak zacznie się krwawa wendetta. A niech się wyrzynają, będzie mniej pracy dla prawdziwego wymiaru sprawiedliwości.


#TEzNick#  2019-05-05

Nie macie szans (bynajmniej na razie). Ufam że PIS zrobi z tym porządek i przypuszczam że przed wyborami parlamentarnymi odpalą bombę w postaci publikacji aneksu WSI gdzie najbardziej skompromitowani są właśnie naczelnicy PO z Bronisławem na czele. PIS jest trochę nieudolny ale nawet MASA boi się wszystko ujawnić ponieważ jak twierdzi żadne służby go wtedy nie ochronią. Żyje bo nie powiedział jeszcze wszystkiego. Jesteśmy w bagnie gdzie prokuratura boi się dotykać największych afer. Sądy i tak ich nie skażą bo są jeszcze ze starego układu. Kaczyński to wybitny polityk i pewnie dobrze to rozegra.


#Marek Chrapan#TEzNick  2019-05-05

Ruch Narodowy nigdy nie rwał się "do koryta", ani przed wojną ani dzisiaj. Dzisiaj nam wystarczy gdy zablokujemy ŻydoPiSowskie pełzanie na płasko przed Israelem i USA w tym ustawowo, a nie deklamacyjnie o żadnych zobowiązaniach Polski wobec Żydów. I zmusimy ŻydoPiS do odbudowy obiecywanego przez nich Polskiego Przemysłu. To na początek wystarczy żebyśmy poparli nie tylko PiS ale nawet ŻydoPiS.


#Spokojny#Marek Chrapan  2019-05-05

Nie ma takiej formacji politycznej, która "nie rwałaby się do koryta", czyli mówiąc po ludzku nie chciałaby dorwać się do władzy. Taki jest cel każdej partii politycznej, że aby realizować swój program, musi objąć władzę, więc nie czarujmy się. Ja chciałbym aby formacja narodowa weszła do Sejmu ale nie kosztem PiS-u a po drugie tak naprawdę. to nie wiadomo kto tam rządzi, bo widzę ciągoty prorosyjskie u niektórych przywódców a to z miejsca ich dyskwalifikuje w moich oczach.


#Spokojny#Spokojny  2019-05-05

Jak PiS straciłby władzę, to byłaby katastrofa dla Polski, bo zaczęliby rządzić poprzednicy a nie narodowcy. Tak więc pofolgujcie z tymi atakami na PiS, bo prawdopodobnie wije się jak piskorz przed potężnym żydowskim lobby wspieranym przez USA. Żeby nie USA, sprawa byłaby łatwa z pazernym żydostwem. Tak myślę ale jako zwykły człowiek za mało wiem. Zgadzam się natomiast aby potężnie naciskać na PiS, by nie ustępował ani na krok.


#Piotr W#Spokojny  2019-05-05

Do zrobienia porządku nie są potrzebne kadencje a zabranie się w końcu do roboty. Tyle że trzeba jeszcze wiedzieć jak to zrobić i tu jest problem. Jak się nie ma własnych pomysłów to są w Europie wzorce, może niezbyt doskonałe ale jednak lepiej działające niż u Nas. Nie trzeba na nowo odkrywać Ameryki. Tylko wykorzystać to co dobrze działa. Jak na razie to Polacy szukają pracy na zachodzie Europy. Jakoś nie słyszałem u Naszych pracodawców zatrudnianych pracowników z zagranicy akcentów innych jak ukraińskich. Nasi obecni rządzący potwierdzili na przykładzie kierowców tirów, że Polak nie może zarabiać 8 Euro, bo to za dużo. To powinno dać do myślenia. Biednym społeczeństwem jest łatwiej sterować niż zamożniejszym. Utrzymanie taniej siły roboczej w Polsce to pomysł rządu na sukces gospodarczy


#Marek Chrapan#Spokojny  2019-05-06

Nie zrozumiałeś (mam tylko taką nadzieję), że pchanie się do "koryta" to nie jest równoznaczne z próbą legalnego (a czasami i niezbyt legalnego) przejęcia Rządów. Bo Rządy w imię Racji Państwa i Narodu to nie jest "dopad do koryta". I w tym sensie pisałem o Narodowcach. My wiemy, że w obecnej sytuacji gdzie "Mendia TVP" są pod kontrolą braci obstawiających wszystkie opcje, gdzie bryluje komuna z byłego PZPR, homosie i nowoczesne lewactwo, opcja Narodowa nie ma szans się przebić. My jednak istniejemy i nie odpuścimy., DLA CHWAŁY WIELKIEJ POLSKI - SZYKOWAĆ KAŁACHY!


#śmieszek#Piotr W  2019-05-06

Piotr, wiesz co by się stało gdyby kierowcy zarabiali 8 Euro ? Wiesz czemu UE forsuje tak ten projekt? Zobacz na ceny gdy rząd podniósł stawkę godzinową i najniższą krajową? Mierz siły na zamiary.


#Matka Michalina   2019-05-05

Po co się kłócita przyjdźcie do mnie na pierożki dotkniecie i broszki i się pogodzita.


#Nick#Matka Michalina  2019-05-05

Juz wchodzę na górę. Otwieraj drzwi.


#Hujkonia   2019-05-05

Mam pytanie czy jest to portal o Pasłeku ?


#Palma#Hujkonia   2019-05-05

Temu jest najpiękniejszy bo to nasz Pasłęk chiebra trzyma razem.


#Stachu#Hujkonia   2019-05-05

Pasłęk jest w Europie a nie w Azji.


#Jan 123   2019-05-05

brawo redaktorze wszystko co napisałeś jest wipisz wymaluj o ludziach chcących się dostać do parlamentu europejskiego o ludziach z komitetu obywatelskiego . Jest tam zbieranina od komuchow po gejów idą do parlamentu tylko po kasę i władze i wcale tego nie kryją a ciebie i tobie podobnych którzy ich popierają mają w powarzaniu głebokim wysłuchajcie sobie taśmy jak o nas rozmawiali jedzac za nasze pieniądze


#Lol#Jan 123  2019-05-05

Zwłaszcza ten, Morawiecki miał dużo do powiedzenia o motłochu


#Nick#Jan 123  2019-05-05

Śmieszne jest to że ta afera podsłuchowa wyszła z PO ale tacy są nieudolni że nie zapanowali nad tym. To była wewnętrzna rozgrywka pomiędzy Pan Bronisław K. i komuchy z WSI a ABW i ludzie Tuska. W kuluarach jest taki tekst dzwoni Merkel do Putina po zamachu smoleńskim i mówi "wasz prezydent nasz premier"


#Niestety#Nick  2019-05-05

Pakt Ribbentrop-Mołotow wiecznie żywy.


#To smutne#Jan 123  2019-05-05

Redaktor tak się zapatrzył w POKO, że świata poza nimi nie widzi, to skąd może wiedzieć, że go mają w d..., oczywiście poza jego głosem przy urnie.


#Piotr   2019-05-05

Brak słów na tego typu pisanie (ślepota i hipokryzja)


#H   2019-05-05

Może redaktor coś napisze o zarobkach lokatora Tuska .Za tą arogancje redaktora i kolesi z PO głosuję na PIS .Trochę pokory by się przydało.


#Radykał   2019-05-05

Redaktor napisał paszkwil na PiS, tak jak by z PiSu kandydowali sami pazernicy na kasę a z innych partii kandydowali sami szlachetni altruiści. Jeśli chodzi o wpis do konstytucji o "wiecznej" przynależności do UE, to już mieliśmy taki w stosunku do "matiuszki" ZSRR i tylko tacy głupcy jak Kosiniak czy niestety prezydent mogą bredzić o czymś takim. Redaktor przejął się cwaniackim wskazaniem Komorowskiego - "brać i nie kwitować" i z dumą nam o tym donosi. W sumie wpis dość podły i tendencyjny, co często się Redaktorowi zdarza.


#Radykał#Radykał  2019-05-05

O, 12 minusów pod moim wpisem, czyli dwunastu frajerów popierających PO za friko.


#Mlody   2019-05-05

Pan redaktor niech napisze o KE, o towarzyszach PZPR-u, bohaterach koalicji. Nie chce doczekać tych czasów aby ormowiec stał pod oknem, milicja na ulicy tłukła pałami i strzelała kulami gumowymi i sadzali ludzi za batonik za złotówkę, a sami się bawili na salonach i się śmieli. Wszyscy mądrzy którzy to przeżyli będą glosować na PiS a nie na byłych komunistów.Pozdrawiam mądrych ludzi głosujących na PiS.


#Nick   2019-05-05

Artykuł na zlecenie? Nikt już nie da się nabrać na złotoustych z PO


#Poprawiam#Nick  2019-05-05

Złotouści z PO? Raczej jadouści, plujący ohydnym jadem i kłamstwami.


#Tez Nick#Nick  2019-05-05

Ludzie poczytajcie o tym czego boi się nawet PIS. Mam nadzieje że ktoś będzie miał w końcu jaja i opublikuje aneks WSI. Rozliczy aferę FOZ. Dlaczego Komorowski już 10 kwietnia (zamach smoleński) czytał aneks do WSI?. Śpieszyło mu się nieprawdaż w czasie kiedy jeszcze zbierali szczątki ciał. Wszystko układa się w całość. Polską rządzą komuniści z WSI i tylko PIS coś z tym robi (nieudolnie ale robi). Poczytajcie o pro civili utworzone przez byłych WSI, afera FOZ. Poczytajcie skąd AWS i PO wzięło pieniądze na kampanie wyborczą.


#Alicja Ala   2019-05-05

PIS jest potęgą i basta. Nawet za te 500+ które zostało wprowadzone jestem niezmiernie wdzięczna a do tego emeryci otrzymali trzynastki więc chwała PISu jest ogromna.


#Edyta#Alicja Ala  2019-05-05

dla Ciebie napewno tak , bo nie pracujesz i bierzesz i bierzesz a nic nie dajesz do kasy państwowej i masz status,, Szlachta nie pracuje''


#Mar   2019-05-05

Jak mozna pisac taki artykul? Czyżby w Pasleku nie było prawdziwych dziennikarzy. Obiektywnych! Nieupolitycznionych??


#Bezradny   2019-05-05

Kase dostal i szczesliwy tak samo jak medal od Glinskiego a teraz pluje jadem czas na badania okresowe stanu zdrowia albo proponuje posiedziec przy niedzialajacej tezni i powdychac plesn z galezi...


#XP   2019-05-05

Widzę redaktorka dupcia boli :)


#Tomek55   2019-05-05

kasa, kasa i tylko kasa się liczy my szaraki dla PiSu to tylko jako słupki procentowe robimy.


#Proste#Tomek55  2019-05-05

Naprawdę tak sadzisz?! Dla innych partii jesteś kochanym wyborcą?! Nie kieruj się emocjami tylko programem i rzetelnością tych na których głosujesz.


#Nina#Proste  2019-05-05

Napewno jesli sie w zyciu dnia nie przepracowalo i zyje na koszt podatnikow tych co pracuja i daja dla panstwa i nie tylko biora. Grecja to przerobila i nas to czeka


#Tim   2019-05-05

dla świni bez rożnicy w jakim błocie sie papla, KORYTO SIE LICZY I ZAWARTOSC


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności