27 października 2021 Iwony, Sabiny
Reklama Heops

Polonia - Ewingi Zalewo 6:4 (6:1)

dodał Miesiąc temu
Polonia - Ewingi Zalewo 6:4 (6:1)

Mecz z Zalewem nie rozpoczął się po myśli naszych piłkarzy, bo pierwszą bramkę strzeli goście już w ósmej minucie. Na odpowiedź polonistów czekaliśmy bardzo krótko, bo trzy później do remisu doprowadza Kuba Błażewicz. Na kolejne bramki nie czekaliśmy długo, w 21 minucie bramkę strzela Radek Lenart, który siedem minut później strzela kolejną bramkę. W 30 minucie na 4:1 podwyższa Kamil Kuczkowski, a dwie minuty później na 5:1 strzela Paweł Kamiński. Bramkę do szatni na 6:1 w 44 minucie strzela Kuba Błażewicz. Po zmianie stron poloniści mocno spuścili z tonu i to goście strzelili w drugiej odsłonie trzy bramki.

Polonia Pasłęk – Ewingi Zalewo 6:4 6:1). Bramki:

Skład: Skop, Filaszkiewicz (75' Chwoszcz), Konczewski M, Kuczkowski, Bakunowicz, Lenart, Dudkowski, Czubak, Błażewicz, Kamiński 46' Włodarczyk), Bildziuk.

ma

0
0
0
0
0
0
0

Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :brama

Komentarze

 • janusz
   Miesiąc temu

  Liga podwórkowych emerytów.

  • ten sam janusz
    Ponad 2 tygodnie temu, 2021-09-27

   stul pysk ciulu!

  Roman
   Miesiąc temu

  Dziesięć bramek łącznie w ciągu dziewięćdziesięciu minut meczowych to ho, ho, a nawet jeszcze bardziej. Nudno nie było, a gdy Polonia górą, tym bardziej.

  stary kibic
   Miesiąc temu

  Za bardzo uwierzyli, że już po meczu. Sorry za OT: Jeśli już ktoś podjął się prowadzić stronkę Polonii to niech to czyni sumiennie. Po co mi zamieszczony we czwartek wynik meczu z poprzedniej soboty?

POMOC DROGOWA/ USŁUGI TRANSPORTOWE do 27 TON
nasza2