30 maja 2020 Ferdynanda, Karola, Jana

Polonia informuje i dziękuje

dodał Ponad 2 mieiące temu, 2020-03-27
Polonia informuje i dziękuje

W najbliższy weekend powinny rozpocząć się rozgrywki w których uczestniczą drużyny Polonii Pasłęk.. Ze zrozumiałych względów związanych z ogólnoświatową sytuacją to nie nastąpi. Oficjalną decyzją władz PZPN wszystkie zawody i rozgrywki zostały odwołane co najmniej do 26 kwietnia 2020. Ze względu na dynamikę i nieprzewidywalność sytuacji pod znakiem zapytania stoi organizacja i przebieg piłkarskiej wiosny. W tym momencie trwają szerokie konsultacje w środowisku sportowym związane z sezonem 2019/2020. O decyzjach będą Państwo informowani w miarę rozwoju sytuacji.

Polonia Pasłęk jak i wszystkie kluby sportowe zawiesiła wszelkie przygotowania sportowe do sezonu. Pod względem organizacyjnym klub jest gotowy do uczestnictwa w rozgrywkach.

W tym miejscu Polonia składa podziękowania wszystkim sponsorom dzięki pomocy których funkcjonuje. W gronie tym znajdują się: Zakład Produkcji Tektury i Opakowań, Lekso, Baltic Green I, ENTC, Ajram, Agrimasz, WWS Partner, Dave Design, Paki Prints, Smart Service, Primbud, Usługi Transportowe Stanisław Adamczyk, Gospodarstwo Rolne Gołąbki, PHU Grot

Podziękowania również dla wszystkich kibiców i sympatyków którzy nabyli Kartę Kibica i tym samym włączyli się w budowę klubu.

mb


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Kibic   Ponad 2 mieiące temu, 2020-03-28

Gdzie jeszcze można kupić Kartę Kibica Polonii?


#Wspierajmyconasze#Kibic  2020-03-29

Z tego co wiem, można ją nabyć w "Hubciu" na ogrodowej, w "Paki Prints" na starówce, a jeśli nie, to myślę, że trzeba się odezwać do kogoś z klubu, lub na stronie klubowej lub facebook.


#Kibic#Wspierajmyconasze  2020-03-29

Dzięki,trochę też poszperałem w necie.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności