28 września 2021 Waclawa, Tymona, Marka

Polonia Pasłęk - Warmia Olsztyn 10:1

dodał Ponad 2 tygodnie temu, 2021-09-12

W sobotnie popołudnie niebo zapłakało nad bardzo zasłużonym klubem z naszego regionu Warmią Olsztyn. Spadkowicz z IV ligi był tylko tłem dla zespołu Polonii Pasłęk. Już w 9 minucie pierwszą bramkę z rzutu karnego strzela Radek Lenart, w 26 minucie na 2:0 podwyższa Grzegorz Wiczyński, minutę później jest już 3:0 po bramce Pawła Kamińskiego, na 4:0 w 31 minucie strzela Kuba Błażewicz. W 35 minucie honorową bramkę strzelają goście. Po zmianie stron festiwal strzelecki w 55 minucie kontynuje Michał Konczewski po bramce z rzutu karnego. Dwie minuty później na 6:1 podwyższa Radek Lenart. Kolejne bramki padają w 63 minucie po golu Pawła Kamińskiego, w 67 minucie po strzale Kuby Błażewicza, w 71 po bramce juniora Tomka Chwoszcza a kropkę na „i” postawił w 78 minucie Radek Lenart.

Polonia Pasłęk – Warmia Olsztyn 10:1 (4:1) . Bramki: Lenart 9', 57'. 78', Wiczyński 26', Kamiński 27', 63', Błażewicz 31', 67', Konczewski M 55', Chwoszcz 71'

Skład: Bebłowski, Filaszkiewicz (75' Krzykwa), Wiczyński, Konczewski M (60' Augustyńczyk), Bakunowicz, Lenart, Czubak (60' Chwoszcz), Kopycki, Kamiński (77' Wiśniewski) , Bildziuk.