27 lutego 2020 Gabriela, Anastazji

Polonia przegrała w Nidzicy

dodał 2019-08-18
Polonia przegrała w Nidzicy

Nasza drużyna prowadziła w Nidzicy dwa razy, ale ostatecznie nie zdobyła nawet punktu. Start strzelił decydującego gola z rzutu karnego w 83 min i zwyciężył 3:2 (0:1). Mimo sporych problemów kadrowych Polonia pokazała się w Nidzicy z dobrej strony. Nasza drużyna może żałować niewykorzystanych sytuacji, które zemściły się i ostatecznie kosztowały pasłęczan stratę punktów - Takich meczów szkoda najbardziej - mówił trener Piotr Zając- Prowadziliśmy dwa razy, mieliśmy swoje sytuacje, by to prowadzenie podwyższyć, a ostatecznie wracamy bez punktów. To był kolejny mecz, w którym trzeba było przesuwać ludzi na inne pozycje. Czekam na mecz w którym zagramy w optymalnym zestawieniu, a zmiany nie będą powodowały kolejnych przetasowań na placu gry. Jednak jest jak jest i musimy sobie radzić. Dziękuję zawodnikom za ambitną walkę. Start Nidzica - Polonia Pasłęk 3:2 (0:1) Bramki: Kuczkowski 4, Czerniewski 62 Polonia: Wojtkiewicz- Wiczyński, Augustyńczyk, Czerniewski, Brzozowski (60'Krzykwa), Gilarski (65' Szymański), Konczewski, Wiernicki (70' Filaszkiewicz), Błażewicz, Kamiński.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Kibic z daleka   2019-08-18

Przestancie narzekac wezcie sie za gre a nie za tlumaczenia jakby co to prezes mareczek pomoze moze kilka transferow zalatwi.


#Roman#Kibic z daleka  2019-08-18

Masz rację i ode mnie kciuk do góry! Lecz weź się do czytania jakiejkolwiek książki, z której dowiesz się, że istnieją jakieś tam znaki przestankowe, diakrytyczne, a nawet elementy ortografii, ok?


#Takie tam pisanie#Roman  2019-08-18

Z " jakielkolwiek " książki nie zawsze można dowiedzieć się o zasadach pisowni.


#Roman#Takie tam pisanie  2019-08-18

Masz rację. Moją ideą przewodnią jest to, że nasze teksty czytają także nieletni, którzy wkrótce do szkół powrócą.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności