25 marca 2019 Marioli, Wieczyslawa, Ireneusza

Polonia przegrała z Olimpią

dodał Dwa tygodznie temu, 2019-03-11
Polonia przegrała z Olimpią

W sobotnim meczu kontrolnym Polonia zagrała w Elblągu z czwartoligową Olimpią. Nasza drużyna musiała sobie radzić bez bramkarza, którego zastąpił zawodnik z pola. Olimpia wygrała wysoko 7:1. Gola dla Polonii strzelił Essomba.

Poloniści nadal nie mogą wystąpić w meczu kontrolnym w optymalnym zestawieniu. Tym razem do nieobecnych dołączył kontuzjowany bramkarz Piotr Łastówka. W bramce Polonii stał więc zawodnik z pola. Poza wspomnianym Łastówką na placu gry nie pojawili się Tomasz Sambor, Adam Konieczny, Kamil Kopycki, Kamil Żukowski, Łukasz Laskowski, Piotr Wiernicki oraz Jakub Konieczki. Wcześniej kontuzje wyeliminowały z gry na dłuższy czas Tomasza Augustyńczyka i Tomasza Olejniczaka. - Sytuacja martwi, szczególnie jeśli chodzi o pozycję bramkarza – mówi trener Piotr Zając – Jeśli chodzi o zawodników z pola, to zawsze jakoś damy sobie radę i można mieć nadzieję, że wielu z zawodników, którzy są dzisiaj nieobecni będą mogli zagrać w meczu ligowym. Piotrek Łastówka złapał kontuzję w jednym z poprzednich sparingów i czekamy na badanie, które pokaże jak poważny jest uraz kolana. Staramy się znaleźć drugiego bramkarza, ale jest zima i kluby nie chcą puszczać zawodników, jeśli nawet są zainteresowani graniem w Pasłęku. Mamy kilka osób, które już teraz zapowiadają, że chcą przyjść do nas w lato, ale problem mamy teraz. Trzymamy kciuki, by kontuzja Piotrka nie okazała się poważna.

Polonia: Szymański - Talarek (46' Rokicki 75' Bildziuk), Ciesielski, Czerniewski, Czubak (46' Komuniewski), Szymanowski (46' Błażewicz), Wiczyński, Kuczkowski, Konczewski, Kisieniowski, Essomba


 


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#KibicOE   Dwa tygodznie temu, 2019-03-11

Te dzieciaki z Elbląga trenują 5 razy w tygodniu, plus treningi w szkołach. Tego nie da się porównać, zwłaszcza, że jeśli idą rocznikami to grają ze sobą już kilka ładnych lat. No, a że nie mieliście bramkarza to co było to wpadło


#Krzysztof Czwartek   Dwa tygodznie temu, 2019-03-11

Może jakaś grupę Baborowa zrobicie dla dzieci? Na przykład rocznik 2014. Ciekawe ilu do Was rodziców przyprowadzi swoje dzieci a ilu do konkurencji mądrze zarządzanej. Znów złamanego grosza nie idzie na szkolenie dzieci. Czemu burmistrz nie interweniuje? Znów pieniądze gminy idą na emerytów piłkarskich typu Pele. A mial być konglomerat a jest żenada. Oj zyby tylko seniorzy się utrzymali. Czarno to widzę. Przyjąć siódemkę od dzieciaków z Elbląga to wstyd!!!


#Coach   Dwa tygodznie temu, 2019-03-11

Panie trener Szarak proponuje wybrac sie z prezesem Mareczkiem w weekend pod Boston i Parlament tam sa bramkarze moze ktorys da sie namowic do gry w upadajacej Polonii.


#RONALDO   Dwa tygodznie temu, 2019-03-11

To teraz się okaże jaką pracę wykonał prezes Polonii, czy może przespał zimowy okres i drużyna zagra bez bramkarza. No bo przecież posiadanie jednego już dawno powinno odpalić czerwoną lampkę... Ale oczywiście riposta może być jedna: „Jak taki mądry to zapraszamy do klubu, sam pokaż co potrafisz.” Prawda jest taka, że prezesem nie tylko się bywa, ale trzeba załatwić masę spraw.


#Jan   Dwa tygodznie temu, 2019-03-11

Cieniutko. Kiepsko to widzę panie Marku.


#Predator   Dwa tygodznie temu, 2019-03-11

Paranoja. Przecież sam bramkarz meczu nie wygra. Glupie tlumaczenie.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Miłość w literaturze różnych epok

Pozostało2 dni

Klub Miłośników Poezji działający przy Bibliotece Publicznej w Pasłęku...


Spotkanie z Piotrem Kowalczykiem

Pozostało9 dni

Biblioteka Publiczna w Pasłęku zaprasza młodzież , na spotkanie autorskie z Piotrem...


Łakocie Jasia i Małgosi

Pozostało10 dni

Biblioteka Publiczna w Pasłęku zaprasza dzieci i...