16 września 2019 Edyty, Korneliusza, Cypriana

Polonia remisuje w Kozłowie

dodał 2019-06-02
Polonia remisuje w Kozłowie

Do sobotniego pojedynku nasza drużyna przystąpiła w bardzo odmłodzonym składzie, ale zdołała zdobyć w Kozłowie jeden punkt remisując 1:1.

W składzie Polonii pojawiło się w sobotę aż ośmiu młodzieżowców. Gospodarze prowadzili po pierwszej połowie, ale ambitnie grający pasłęczanie wyrównali w 84 min. Piłkę podawał Kamil Czubak, a do siatki trafił Essomba. -
Szanujemy zdobyty punkt- mówił po meczu trener Piotr Zając- Zdaję sobie sprawę, że gdybyśmy zagrali w takim zestawieniu jak choćby w środę w Zalewie, zapewne byśmy ten mecz wysoko wygrali. Ze szkoleniowego punktu widzenia zyskaliśmy jednak dużo więcej. Dziś wielu podstawowych zawodników nie mogło pojawić się na boisku, ale zagrała za to młodzież, dla której każda minuta w seniorskiej piłce jest bezcenna. Nie brakowało błędów, ale było jeszcze więcej serca i ambicji. Stwarzaliśmy sobie lepsze sytuacje od gospodarzy, ale długo przegrywaliśmy. Cieszę się, że w końcówce udało nam się wyrównać. Punkt jest nagrodą dla chłopaków za walkę do końca.

Kolejnym rywalem Polonii będzie w wyjazdowym pojedynku GKS Stawiguda. Przy okazji zapraszamy kibiców na nowy oficjalny FB KS Polonia Pasłęk, gdzie można znaleźć wyniki i informacje o drużynach klubowych.
https://www.facebook.com/klubsportowypoloniapaslek/?ref=bookmarks

Gmina Kozłowo- Polonia Pasłęk 1:1 (1:0)

Polonia: Łastówka- Krzykwa, Czerniewski, Leśniewski, Rokicki (80'Kwiatkowski), Wiczyński, Konieczny, Szymański, Czubak, Filaszkiewicz, Essomba.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Jak   2019-06-02

Panie Trenerze co Pan za bzdury piszę.


#Złoty środek#Jak   2019-06-03

A jakie bzdury ty piszesz.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

20 lat powiatu elbląskiego

Pozostało5 dni

Na dzień 21 września 2019 roku zaplanowano uroczyste obchody 20 – lecia powstania...


Zaproszenie na Derby

Pozostało28 dni

Miłośników jazdy konnej zapraszamy w sobotę 14 września na zawody jeździeckie...