28 maja 2020 Jaromira, Justa, Justyny

Polonia remisuje w Nidzicy

dodał 2018-08-19
Polonia remisuje w Nidzicy

Nasza drużyna zdołała wywalczyć punkt na trudnym terenie w Nidzicy. Pasłęczanie mogą być jednak rozczarowani rezultatem. W 70 minucie Daniel Baran zdobył prawidłową bramkę na 3:2. Sędzia początkowo uznał gola, a następnie zmienił swoją decyzję. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2. Bramki dla Polonii zdobył wykorzystując rzuty karne Jacek Rosenau.

 

Jesteśmy załamani tym co spotkało nas dzisiaj w Nidzicy - mówił po meczu trener Piotr Zając- Moi piłkarze wykonali dzisiaj na boisku tytaniczną pracę, a zostaliśmy zwyczajnie okradzeni ze zwycięstwa. Naprawdę nie wiem jakim sposobem sędzia zobaczył spalonego, skoro przed bramką Startu stało w momencie strzału dwóch zawodników gospodarzy. Można być jedynie zadowolonym, że nie straciliśmy gola w końcówce, bo wtedy byłby całkowity dramat. Podobnie jak w poprzednich rundach nie wyglądamy najlepiej na ich początku, ale z tygodnia na tydzień jest lepiej. Łapiemy świeżość po ciężkich przygotowaniach. Doszło do nas kilku ludzi i tu też potrzebujemy czasu na wzajemną naukę siebie. Do tego doszły urazy na które nie mamy wpływu i już trzeci mecz gramy bez kilku znaczących zawodników. W Nidzicy zawsze grało się bardzo ciężko. Punkt jest cenny, ale jesteśmy bardzo rozczarowani błędną decyzją arbitra. Dziękuję moim piłkarzom za ambitną grę. Walczymy dalej. Przed nami kolejny bardzo ciężki mecz z Olimpią Olsztynek.

 

Start Nidzica - Polonia Pasłęk 2:2 (1:2)

 

Polonia: Łastówka - Laskowski, Czerniewski, Rosenau, Olejniczak (40' Kruk), Wiczyński (80' Szymański), Sambor, Kuczkowski, Błażewicz, Konczewski, Baran

 


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Obywatel GC   2018-08-19

Drużyna jest nieprzygotowana do rozgrywek .Dopiero z meczu na mecz łapie oddech. Potrzebny jest trener u to sztaki.


#Nick   2018-08-19

Pie........ znowu tlumaczenia z dupy


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności