27 listopada 2021 Waleriana, Wirgiliusza, Maksyma

Polonia traci punkty na własnym boisku

dodał Ponad 2 tygodnie temu, 2021-10-31

Już w pierwszych minutach gry Płomień Turznica szybko „zgasił” Polonię strzelając bramki w szóstej i ósmej minucie meczu. Taki stan meczu wprowadził lekką nerwowość w szeregach podopiecznych trenera Cierlickiego. Gospodarze od osiemnastej minuty lekko uporządkowali grę i w dwudziestej ósmej minucie Kuba Błażewicz strzela kontaktową bramkę. Przed końcem drugiej połowy była szansa na doprowadzenie do remisu jednak po strzale Grześka Wiczyńskiego piłka trafiła w słupek. Druga połowa to duża przewaga Polonii, ale z drugiej strony umiejętnie bronił się Płomień. Mimo wielu sytuacji strzeleckich z naszej strony wynik nie uległ zmianie i straciliśmy trzy punkty.

Polonia Pasłęk – Płomień Turznica 1:2 (1;2) Bramki: Błażewicz 28' dla Polonii i Sadowski 6', Burchart 8' (k) dla Płomienia

Skład: Bebłowski, Wiczyński, Konczewski M. (46' Filaszkiewicz), Kuczkowski, Bakunowicz, Błażewicz, Lenart, Włodarczyk, Kopycki, Kamiński (50' Konczewski H.), Sambor.