27 października 2021 Iwony, Sabiny

Polonia wygrała w Miłomłynie

dodał Ponad 2 tygodnie temu, 2021-10-03

Z kompletem punktów wrócili piłkarze Polonii Pasłęk z meczu w Miłomłynie, w który pokonali 6:3 miejscową Tęczę. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:2 a bramki dla polonistów strzelili Radek Lenart i Kamil Kuczkowski. W drugiej połowie podopieczni trenera Cierlickiego strzelili cztery bramki. Po dwie bramki zdobyli Kuba Błażewicz i Paweł Kamiński.

Tęcza Miłomłyn – Polonia Pasłęk 3:6 (2:2). Bramki: Lenart, Kuczkowski, Błażewicz- 2, Kamiński – 2

Skład: Bebłowski, Filaszkiewicz, Wiczyński, Bakunowicz (Dudkowski) , Lenart ( Konczewski M), Czubak, Kuczkowski ( Włodarczyk), Błażewicz (Lender), Kopycki, Kamiński, Bildziuk