27 września 2020 Wincentego, Mirabeli, Justyny

Polonia wygrywa

dodał Ponad 2 tygodnie temu, 2020-09-06

Z kompletem punktów wrócili podopieczni trenera Fabiana Wieliczko z meczu z Kormoranem Zwierzewo. Początek meczu należał jednak do gospodarzy, którzy zdobyli pierwsza bramkę. Przed przerwą po bramkach Kamila Kopyckiego i Pawła Kamińskiego poloniści schodzili do szatni z jednobramkową przewagą. Wynik meczu w sześćdziesiątej minucie ustalił Paweł Kamiński strzelając swoją drugą bramkę.

Kormoran Zwierzewo – Polonia Pasłęk 1:3. Skład: Wilczyński, Urbański, Drapała, Wiczyński, Kuczkowski, Szymanowski, Błażewicz (80’ Towarek), Januszkiewicz (75’ Freigen), Kamiński (75’ Bildziuk) Czerniewski, Kopycki (65’ Augustyńczyk). Bramki: Kopycki 41’, Kamiński 44’ i 60 ‘