28 września 2021 Waclawa, Tymona, Marka

Polonia wygrywa

dodał Ponad 2 tygodnie temu, 2021-09-05

Pierwsza połowa meczu Radomniak - Polonia należała do gospodarzy. Pierwszą bramkę jednak zdobyli podopieczni trenera Cierlickiego, w 7 minucie do siatki Radomniaka trafia Kamil Kuczkowski. Na odpowiedź gospodarzy nie czekaliśmy długo bo już w 14 minucie doprowadzają do remisu, a do tego w 44 minucie zdobywają „bramkę do szatni”. Wynik 2:1 utrzymywał się do siedemdziesiątej minuty, gdy bramkę strzela Kuba Błażewicz. Od tej pory piłkarze zdominowali całkowicie boisko i uzyskali przygniatającą przewagę. Na 2:3 w 87 minucie strzela Paweł Kamiński, a w doliczonym czasie gry strzelają jeszcze Radek Lenart 90+1' i ponownie Kamil Kuczkowski 90+5'. Cieszą trzy punkty, a najbardziej to, że trener wprowadza na boisko coraz więcej młodych zawodników.

Radomniak Radomno – Polonia Pasłęk 2:5 (2:1). Bramki: Kuczkowski 7'i 90+5', Błażewicz 70', Kamiński 87' i Lenart 90+1'

Skład: Bebłowski, Wiczyński, Konczewski M, Kuczkowski, Bakunowicz, Lenart, Czubak, Błażewicz (90+3' Włodarczyk), Kamiński, Sambor (25' Filaszkiewicz), Bildziuk (70' Dudkowski).