Polonia wygrywa

dodał Ponad miesiąc temu, 2022-05-08

Pewne zwycięstwo odniosła Polonia Pasłęk w meczu z Tęczą Miłomłyn. Styl gry może nie zachwycał, ale liczy się komplet punktów tym bardziej, że zajmująca trzecie miejsce w tabeli Unia Susz po raz kolejny straciła punkty. Pierwsza połowa skończyła się wynikiem 1:0 dla podopiecznych trenera Cierlickiego po bramce w dwudziestej czwartej minucie Pawła Kamińskiego. W drugiej połowie dwie bramki strzelił Radek Lenart.
Polonia Pasłęk – Tęcza Miłomłyn  3:0 (1:0). Bramki: Kamiński 24’, Lenart 57’ i 72’
Skład: Bebłowski, Filaszkiewicz, Konczewski M (85’ Suckiel), Kuczkowski (74’ Urbański), Bakunowicz, Lenart (87’ Hemmati), Konczewski H (80’ Opiekulski), Czubak(46’ Kruczyński), Kamiński, Bildziuk(70’ Sambor), Czerniewski.