17 sierpnia 2022 Zanny, Mirona, Jacka

Polonia wygrywa w Biskupcu

dodał 2022-04-04

Z kompletem punktów wrócili piłkarze Polonii z Biskupca po wygranej z miejscową Ossą 1:2. Mecz stał na wyrównanym poziomie, a wszystkie trzy bramki w meczu padły z rzutów karnych. Pierwszą bramkę już w ósmej minucie strzelili gospodarze. Na odpowiedź podopiecznych trenera Cierlickiego czekaliśmy tylko dwie minuty, kiedy to w dziesiątej minucie jedenastkę na bramkę zamienia Radek Lenart. Na drugą bramkę czekaliśmy do 62 minuty, a autorem bramki po rzucie karnym był nie kto inny jak Radek Lenart.

Ossa Biskupiec – Polonia Pasłęk 1:2. Bramki: Lenart 10’i 62’

Skład: Bebłowski, Czubak, Sambor, Czerniewski, Kruczyński, Wiczyński, Bakunowicz, Opiekulski(46’ Urbański), Kuczkowski, Lenart, Kamiński.