3 sierpnia 2021 Lidii, Augusta, Nikodema

Polonia wygrywa w Gągławkach

dodał Ponad miesiąc temu, 2021-06-13

Po ubiegłotygodniowej niespodziewanej porażce z Grunwaldem Gierzwałd piłkarze Polonii dość łatwo wygrali w Gągławkach z miejscową Fortuną. Warto dodać, że w rundzie wiosennej Fortuna po raz pierwszy przegrała mecz na własnym boisku. W dwunastej minucie meczu wynik otworzył Kuba Błażewicz. Trzynaście minut później gospodarze doprowadzili do remisu. Od 32 minuty prowadziliśmy 1:2 po bramce Radka Lenarta. Po zmianie stron w 58 minucie swoją drugą bramkę strzelił Kuba Błażewicz i było już 1:3 dla Polonii. Wynik meczu w 74 minucie meczu ustalił Radek Lenart dla którego była to również druga bramka w meczu. W przyszłą sobotę Polonia rozegra swój ostatni mecz w sezonie 2020/21 z Ewingami Zalewo.

Fortuna Gągławki – Polonia Pasłęk 1:4 (1:2). Bramki Błażewicz 12' i 58', Lenart 32' i 74'

Skład: Wilczyński, Chwoszcz (83' Bildziuk), Wiczyński, Musiński, Lenart (75' Augustyńczyk), Szymanowski (85' Lender), Błażewicz, Kopycki (65' Konczewski M), Kamiński (87' Włodarczyk), Leśniewski (87' Sobas), Czerniewski.