Polonia wygrywa w zaległym meczu

dodał Ponad 2 tygodnie temu, 2021-06-03

Wczoraj Polonia Pasłęk rozegrała zaległy zaległy mecz z LKS Różnowo. Pomimo okrojonego składu podstawowego poloniści pewnie poradzili sobie z przeciwnikiem. Już w ósmej minucie spotkania Kuba Błażewicz strzelił bramkę na 0:1 dla Polonii. Ten wynik utrzymał się do pięćdziesiąte pierwszej minuty, kiedy to swoją drugą bramkę strzelił Kubka Błażewicz. Na trzy do zera wynik podwyższył kapitan Polonii Jacek Czerniewski. Wynik meczu 88 minucie ustalił lider zespołu Radek Lenart. Po tym meczu bardzo ciekawie zrobiło się w tabeli. Polonia zajmuje obecnie czwarte miejsce z dorobkiem 55 pkt. I traci do drugiego miejsca tylko dwa punkty mając jeden mecz więcej do rozegrania niż wicelider Unia Susz. Baraże o IV ligę są w zasięgu ręki…. pozostaje jedno pytanie czy prezes klubu zbyt długo nie zwlekał ze zmianą trenera.

LKS Różnowo – Polonia Pasłęk 0:4 (0:1). Bramki: Błażewicz 8’i 51’, Czerniewski 75’ i Lenart 88’

Skład: Wiczyński, Filaszkiewicz, Wiczyński, Konczewski M, Lenart, Augustyńczk(70’ Chwoszcz) , Towarek(65’ Bildziuk), Błażewicz(80’ Lender), Kopycki, Leśniewski, Czerniewski.