30 maja 2020 Ferdynanda, Karola, Jana

Polonia wznawia treningi

dodał Ponad miesiąc temu, 2020-04-27
Polonia wznawia treningi

Trwają przygotowania do wznowienia treningów przez piłkarzy Polonii Pasłęk. Zgodnie z informacją minister sportu na boisku w czasie treningu będzie mogło przebywać jednorazowo sześciu zawodników. Wydłuży to nieco czas zajęć treningowych. Treningi w nowym systemie ruszą prawdopodobnie po długim, świątecznym, majowym weekendzie.

jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#AntykonfidentOLIMPIAELBLAG   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-05-07

Oto moje miasto, które mnie buduje. Oto moje miasto, które mnie szanuje. Oto moje miasto, w którym imprezuję. Oto moje miasto, któremu kibicuję. Tu, dla wszystkich ludzi, znajdujących się w tym mieście, Podnieście ręce do góry jednocześnie! Składam hołd, tylko dla Was - Mój wokal, perkusji w tle (Huku hałas) To jest hymn, dlatego to podgłoście - Niech usłyszą nasze miasto wszyscy goście: Z Berlina, z Moskwy i z Nowego Orleanu. Sorry, jeśli zapomniałem jakiegoś stanu, Ale teraz Elbląg jest mistrzem ceremonii - To jest nasze pięć minut na tej fonii. Spoglądam się do tyłu, czy nikt nas nie goni. Wszystkie inne miasta pogrążyły się w agonii, A my się rozwijamy coraz prężniej, coraz mocniej. Nabieramy tema szybciej, owocniej, Aby nas porównywali z Nowym Jorkem. Chcemy być pitbullem.. CZEKAMY.


#Amator   Ponad miesiąc temu, 2020-04-27

I tak więcej na treningi nie przychodziło ich więc nie widzę problemu


#Gangus z Mosiru   Ponad miesiąc temu, 2020-04-27

Haha przecież nie ma informacji że niższe ligi ruszają prawdopodobnie sezon zostanie zakończony więc po co ta napinka pod publiczkę.


#Kibic   Ponad miesiąc temu, 2020-04-27

Przecież mamy 2 boiska na stadionie×i jeszcze z parkingu można zrobić prowizoryczne boisko i jaki jest problem?


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności