30 listopada 2020 Andrzeja, Maury, Konstantego
Reklama Heops

Ponad 60 koni w Memoriale H. Hucza

dodał Ponad 2 mieiące temu, 2020-09-20
Ponad 60 koni w Memoriale H. Hucza

Rozgrywany wczoraj w Parku Ekologicznym X Memoriał H. Hucza i IX Derby zgromadziły ponad 60 koni z województwa warmińsko – mazurskiego i pomorskiego. Zawody organizowane z okazji 30 – lecia samorządu i 10 – lecie MKJ Nenia odbywały się pod patronatem burmistrza Pasłęka, starosty elbląskiego i wojewody w – m. W parku obecny był starosta Maciej Romanowski i przewodniczący rady miejskiej Marian Matuszczak. Swojego przedstawiciela z prezentami przysłał wicewojewoda Sławomir Sadowski.

Największym powodzeniem cieszyły się konkursy dla młodych zawodników i młodych koni. Rozegrano też konkurs licencyjny kl L. Licencję do III klasy sportowej zdobyły m.in. Agata Przewoźniczuk i Ola Karczewska z MKJ Nenia. Wartościowy wynik osiągnęła w konkursie kl P (2 miejsce) Laura Brulińska. Wymagający i trudny konkurs Derby zakończył się wygraną Pauliny Kozłowskiej.

Wszystkie wyniki znajdą Państwo na portalu zawodykonne.com. W imprezie brały udział: Pola Pietrzak, Agata Przewoźniczuk, Jula Antczak, Amelka Antczak, Laura Brulińska, Karina Filip, Kasia Maksymiuk, Paulina Nowoświat, Ola Karczewska i Anita Wrótna. W roli luzaków wystąpiły: Hania, Natalia i Nikola.

Organizację zawodów wspierali:

Starosta Powiatowy w Elblągu

Burmistrz Pasłęka

Wojewoda W – M

Wicewojewoda Sławomir Sadowski

Firma Lekso Martyna Lisowska

Zakład Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula

ICC Sery Pasłęk

Agroma Olsztyn Grupa Sznajder

Oberża Bażant

Ajram Kazimierz Łesyk

Primbud Andrzej Filaszkiewicz

Bank Spółdzielczy w Pasłęku

Spółdzielnia Mleczarska w Pasłęku

Sklep Jeździecki Arkus w Olsztynie

Firma Gocca

jp

 

0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

LAWETA
nasza2