25 października 2021 Darii, Wilhelminy, Bonifacego
Reklama Heops

Poranna kontrola

dodał Ponad tydzień temu, 2021-10-14
Poranna kontrola

Wczoraj koło godziny 8:00 policjanci z ruchu drogowego kontrolowali pojazdy jadące ul. Steffena w jedną i drugą stronę. Trzeba przyznać, że funkcjonariusze mieli co robić. Skracający sobie drogę pasłęczanie korzystają z przejazdu „Młyńską Górą” nie zwracając w zasadzie uwagi na ustawione znaki. Dla samochodów osobowych problem zniknie w momencie oddania do użytku ulicy Zamkowej. Czy stanie się to do końca października? Czas pokaże.

jp

0
0

Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :ratusz

Komentarze

 • Kierowca obserwator.
   Ponad tydzień temu, 2021-10-16

  Gdyby panowie policjanci respektowali zakaz dla wszystkich pewnie nie było by problemu, a tu koledzy znajomi mogą jechać bo są od lepszej matki czy jak? Albo wszyscy albo nikt PROSTE.

  Twój nick
   Ponad tydzień temu, 2021-10-14

  I co to da? Wczoraj byli zatrzymali pare osób a i tak ludzie będą jezdzic. Mało który kierowca mieszkający w pasleku respektuje przepisy ruchu drogowego a drogówka nie zwraca na to uwagi. Np jest przepis ze nie wolno parkować mniej niż 10m od przejścia dla pieszych a pod LO (20m od płotu komisariatu) często stoi jakies auto zaparkowane 2m od przejścia. Lepiej zmienic organizacje ruchu na steffena a nie jakas pseudo kontrola

  • Ksiondzv10 Twój nick
    Ponad tydzień temu, 2021-10-15

   J***c cie 60

  • Pis pisiora pisiorem pogania Twój nick
    Ponad tydzień temu, 2021-10-15

   Sam się je....b idioto . Ma rację policja jest po to żeby przyjmować zgłoszenia i na nie reagować, ale ty bohater pewnie sam wszytko załatwisz bo zazamiast mózgu masz tam gowno. Ale jak coś się stanie tobie lub twojej rodzince wtedy pierwszy składasz meldunek na komendzie ,i wychodzi caly twoj bohater w sieci a w życiu jak zwykle kupa patologicznego gowna które reprezentujesz

  • Bydlak Twój nick
    Ponad tydzień temu, 2021-10-15

   Może to syn policjanta, to wtedy przepisy się zmieniają na 10 cm od przejścia.

  Pis pisiora pisiorem pogania
   Ponad tydzień temu, 2021-10-14

  Ciekawe ilu urzędasów z pasleka jeździ mlynska i ilu kolegów puścili panowie kontrolujący ten śmieszny odcinek drogi Mieszkańcy mlynskiej to patole stąd ich rekacja na samochody przejeżdżające!!! Sa w ciężkim szoku widząc takie cuda techniki. Dlatego stawiają śmietniki zeby zatrzymać i podziwiać.

  Kulturka
   Ponad tydzień temu, 2021-10-14

  Mieszkańcy steffena wykazuja sie meeega kultura. Hamowanie ruchu, zastawianie przejazdu, czy obrazliwe gesty i bluzgi... czekam kiedy ustawia tam zasieki

  Janosik
   Ponad tydzień temu, 2021-10-14

  Robi zdjęcia samochodom an Młyńskiej a sam przez park ekologiczny jeździ.

  Krysia z Zarzecza
   Ponad tydzień temu, 2021-10-14

  Wszyscy jeżdżą bez wyjątku. Czy to urzędnik, strażak czy policjant po służbie. Dali byście już spokój z tymi kontrolami. Panie redaktor stań Pan tak przez cały dzień i zwróć uwagę kto jeździ to przestaniesz Pan pisać te śmieszne artykuły. Jak to mówią. Wystarczy być człowiekiem. Wierna Fanka.

  Halina
   Ponad tydzień temu, 2021-10-14

  Super hasło na dziś Panie Jurek… drogą mlynską ciągnie sznur samochodów cały czas. I ja się nie dziwię. 11 kilometrowy objazd dla ludzi, którzy muszą tą trasę pokonywać kilka lub nawet kilkanaście razy dziennie nie jest żadną alternatywą. Sugerowałbym policji zwrócenie uwagi na wyjazd z parku ekologicznego, bo i tam jest kilku takich którzy wybrali tą alternatywę ;)

  Ratatat
   Ponad tydzień temu, 2021-10-14

  i co? i nic... jedna kontrola raz na kilkanaście dni... dzisiaj auta znowu jeżdżą tą ulicą...

  • Pis da Ratatat
    Ponad tydzień temu, 2021-10-14

   I co z tego, że jeżdżą ? Boli was to ? Powinni postawić na serpentynie zakaz dla mieszkańców Steffena bo przecież mają swoją prywatną drogę.

  • KONFITURY ZE STEFFENA Ratatat
    Ponad tydzień temu, 2021-10-14

   Proponuje po wybudowaniu nowej drogi za oczyszczalnia ścieków postawić znak zakaz wjazdu dla mieszkańców Steffena skoro im przeszkadza ze jeżdżą pod ich oknami nasze auta to my tez nie chcemy żeby oni jeździli pod naszymi oknami proste i logiczne

  • Taaaaa Ratatat
    Ponad tydzień temu, 2021-10-14

   Pewnie zatrzymywali , żeby przeprosić za utrudnienia w ruchu drogowym , bo gdyby wystawili kilka mandatów to niektórzy by nie jeździli ta ulicą.

Żwirownia 1140 px
nasza2