Potrzebny jest kompromis

dodał 2018-02-12
Potrzebny jest kompromis

O godzinie 15:00 (poniedziałek) w Urzędzie Miejskim w Pasłęku dojdzie do kolejnego spotkania osób zainteresowanych zmianą miejscowego planu zagospodarowania centralnej i wschodniej części Pasłęka, w tym terenu położonego przy ul. Cichej i Partyzantów. Po ostatnim spotkaniu trwała gorąca dyskusja na forum NetGazety. Nasi czytelnicy żywo komentowali konflikt interesów mieszkańców i inwestora, który chce wybudować sklep z częściami samochodowymi. W tej sprawie potrzebny jest kompromis, a nie kłótnia i straszenie sądem. Dla rozwoju miasta jednakowo ważni powinni być mieszkańcy i inwestorzy.

jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Sasiad   2018-02-12

niech Pan S wybuduje tam dom a sklep zrobi w swoim starym domu


#Hehe#Sasiad  2018-02-12

a może sąsiad zmieni lokalizacje


#Architekt   2018-02-12

Żenujące są te komentarze.Jak można w sposób tak nieprzemyślany planować kolejne fragmenty miasta . Nie ma co się dziwić mamy znakomity przykład pasłęckiej starówki i słynnego placu zabaw przy murach .Mieszanie zabudowy jednorodzinnej z blokami jest jakąś paranoją urbanistyczną. Popieram mieszkańców ul Cichej i sąsiednich że nie zgadzają się z propozycją zmiany planu.


#Mieszkanka   2018-02-12

Paniska z Cichej mogli budować domy na wyspie bezludnej skoro im wszystko przeszkadza jednostki mają więcej głosu niż wodzarze tego miasta.


#Blenston   2018-02-12

Powiem tak. Chcieli mieć spokój i przeszkadza im cień budynku który będzie niższy niż ich kanciapy to mogli kupić działkę obok i zasiać trawę. Mogli też kupić siedlisko! Nie rozumiem tych ludzi jeśli im przeszkadza zawsze mogą się wyprowadzić!


#Ja#Blenston  2018-02-12

nie wypowiadaj się w tematach , które bezpośrednio cię nie dotyczą


#Blenston#  2018-02-12

Widzę że jesteś właścicielem jednej z działki. Śmieją się z was na cały Pasłęk a teraz i powiat. Polaczki!


#Blenston#Blenston  2018-02-12

Była dziś nawet telewizja w gminie. Doskonała reklama dla inwestorów. Kurniki - nie, Wiatraki - Nie, Fabryka płyt - nie, teraz inwestycja drobna i znowu nie. To k***a co?


#Historyk#  2018-02-12

Jaka to inwestycje, chcą się przenieść z tych bezrozumnie postawionych baraków na starym mieście, do nowych bezrozumnie postawionych baraków w otulinie parku.


#Spacerowicz   2018-02-12

Jest ulica Westerplatte tam sa miejsca do budowy przedsiebiorstw nie nakladajmy swini siodla niech bedzie jakis pozadek


#Jasio   2018-02-12

Tu nie chodzi o brak możliwości rozwoju tylko, miejsce na tego typu inwestycje to chyba tak średnio pasują na osiedlu domków jednorodzinnych. Fakt jest taki, że rowerzyści, małe dzieci, spacery z wózkami nad jeziorko itd. Wystarczy zobaczyć co dzieję się obok Lidla jak Biedronka na Ogrodowej jest zamknięta. Po co ładować sklepy w taką okolicę. Myślę, że nie tylko mieszkańcy tego sobie nie życzą, ale inni Pasłęczanie też. Już podobnie wygląda np. okolica ul. Polnej domki jednorodzinne i za płotem blokowiska i sklepy.


#Paslek   2018-02-12

Pasłęk to skansen bez możliwości rozwoju. Niech Pomoc Społeczna triumfuje i miasto wspiera ubogich.


#Piotr   2018-02-12

W Pasłęku jest dość lepszych lokalizacji na siedziby firm handlowych. Wraz z pojawieniem się firmy w tej lokalizacji pojawi się ruch nie tylko klientów ale i dostaw towaru. To będzie wymagać miejsc parkingowych dla klientów oraz powinno się liczyć z pojawieniem się dostawców towaru, a to zazwyczaj nieco większe pojazdy. Kierowanie w wąskie gardło komunikacyjne dodatkowego ruchu kołowego to nie najlepszy pomysł.


#WRC   2018-02-12

Współczuję Panu S. takiego sąsiedztwa. 450 m. to żadna zabudowa "wielkopowierzchniowa", w Elblągu na Dąbrowie niektóre budowane domy jednorodzinne mają podobną wielkość. Protestującym proponuję najpierw zimny prysznic. Jak się w bloku mieszkało to nie przeszkadzał widok z okna, szczekający pies, czy bicie schabowych. Chce się mieć ciszę i piękny widok, (bez sklepu 100 m od domu) to budować się po za miastem.


#Xd#WRC  2018-02-12

Co nie zmienia faktu, że panom S. w główce się trochę poprzewracało.Może lepiej niech się zajmą graniem na gitarach, ale to chyba za mało dochodowe...


#Bolo   2018-02-12

Czy w dzisiejszych czasach kompromis jest możliwy?


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Festyn Policyjny

Pozostało2 dni

W najbliższą środę 24 lipca policjanci zapraszają na Festyn Policyjny z okazji...


Kwartet Smyczkowy na Orle

Pozostało20 dni

Burmistrz Pasłęka i Dyrektor Pasłęckiego Ośrodka Kultury zapraszają na koncert...


Artystyczne Lato 2019 - Korzuh

Pozostało34 dni

Burmistrz Pasłęka i Dyrektor Pasłęckiego Ośrodka Kultury zapraszają na koncert...