12 listopada 2019 Renaty, Witolda, Jozafata

Potrzebny jest kompromis

dodał 2018-02-12
Potrzebny jest kompromis

O godzinie 15:00 (poniedziałek) w Urzędzie Miejskim w Pasłęku dojdzie do kolejnego spotkania osób zainteresowanych zmianą miejscowego planu zagospodarowania centralnej i wschodniej części Pasłęka, w tym terenu położonego przy ul. Cichej i Partyzantów. Po ostatnim spotkaniu trwała gorąca dyskusja na forum NetGazety. Nasi czytelnicy żywo komentowali konflikt interesów mieszkańców i inwestora, który chce wybudować sklep z częściami samochodowymi. W tej sprawie potrzebny jest kompromis, a nie kłótnia i straszenie sądem. Dla rozwoju miasta jednakowo ważni powinni być mieszkańcy i inwestorzy.

jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Sasiad   2018-02-12

niech Pan S wybuduje tam dom a sklep zrobi w swoim starym domu


#Hehe#Sasiad  2018-02-12

a może sąsiad zmieni lokalizacje


#Architekt   2018-02-12

Żenujące są te komentarze.Jak można w sposób tak nieprzemyślany planować kolejne fragmenty miasta . Nie ma co się dziwić mamy znakomity przykład pasłęckiej starówki i słynnego placu zabaw przy murach .Mieszanie zabudowy jednorodzinnej z blokami jest jakąś paranoją urbanistyczną. Popieram mieszkańców ul Cichej i sąsiednich że nie zgadzają się z propozycją zmiany planu.


#Mieszkanka   2018-02-12

Paniska z Cichej mogli budować domy na wyspie bezludnej skoro im wszystko przeszkadza jednostki mają więcej głosu niż wodzarze tego miasta.


#Blenston   2018-02-12

Powiem tak. Chcieli mieć spokój i przeszkadza im cień budynku który będzie niższy niż ich kanciapy to mogli kupić działkę obok i zasiać trawę. Mogli też kupić siedlisko! Nie rozumiem tych ludzi jeśli im przeszkadza zawsze mogą się wyprowadzić!


#Ja#Blenston  2018-02-12

nie wypowiadaj się w tematach , które bezpośrednio cię nie dotyczą


#Blenston#  2018-02-12

Widzę że jesteś właścicielem jednej z działki. Śmieją się z was na cały Pasłęk a teraz i powiat. Polaczki!


#Blenston#Blenston  2018-02-12

Była dziś nawet telewizja w gminie. Doskonała reklama dla inwestorów. Kurniki - nie, Wiatraki - Nie, Fabryka płyt - nie, teraz inwestycja drobna i znowu nie. To k***a co?


#Historyk#  2018-02-12

Jaka to inwestycje, chcą się przenieść z tych bezrozumnie postawionych baraków na starym mieście, do nowych bezrozumnie postawionych baraków w otulinie parku.


#Spacerowicz   2018-02-12

Jest ulica Westerplatte tam sa miejsca do budowy przedsiebiorstw nie nakladajmy swini siodla niech bedzie jakis pozadek


#Jasio   2018-02-12

Tu nie chodzi o brak możliwości rozwoju tylko, miejsce na tego typu inwestycje to chyba tak średnio pasują na osiedlu domków jednorodzinnych. Fakt jest taki, że rowerzyści, małe dzieci, spacery z wózkami nad jeziorko itd. Wystarczy zobaczyć co dzieję się obok Lidla jak Biedronka na Ogrodowej jest zamknięta. Po co ładować sklepy w taką okolicę. Myślę, że nie tylko mieszkańcy tego sobie nie życzą, ale inni Pasłęczanie też. Już podobnie wygląda np. okolica ul. Polnej domki jednorodzinne i za płotem blokowiska i sklepy.


#Paslek   2018-02-12

Pasłęk to skansen bez możliwości rozwoju. Niech Pomoc Społeczna triumfuje i miasto wspiera ubogich.


#Piotr   2018-02-12

W Pasłęku jest dość lepszych lokalizacji na siedziby firm handlowych. Wraz z pojawieniem się firmy w tej lokalizacji pojawi się ruch nie tylko klientów ale i dostaw towaru. To będzie wymagać miejsc parkingowych dla klientów oraz powinno się liczyć z pojawieniem się dostawców towaru, a to zazwyczaj nieco większe pojazdy. Kierowanie w wąskie gardło komunikacyjne dodatkowego ruchu kołowego to nie najlepszy pomysł.


#WRC   2018-02-12

Współczuję Panu S. takiego sąsiedztwa. 450 m. to żadna zabudowa "wielkopowierzchniowa", w Elblągu na Dąbrowie niektóre budowane domy jednorodzinne mają podobną wielkość. Protestującym proponuję najpierw zimny prysznic. Jak się w bloku mieszkało to nie przeszkadzał widok z okna, szczekający pies, czy bicie schabowych. Chce się mieć ciszę i piękny widok, (bez sklepu 100 m od domu) to budować się po za miastem.


#Xd#WRC  2018-02-12

Co nie zmienia faktu, że panom S. w główce się trochę poprzewracało.Może lepiej niech się zajmą graniem na gitarach, ale to chyba za mało dochodowe...


#Bolo   2018-02-12

Czy w dzisiejszych czasach kompromis jest możliwy?


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Kabaret Koń Polski

Pozostało17 dni

Pasłęcki Ośrodek Kultury zaprasza na występ kabaretu Koń Polski, który...


Bartosz Furman dla chorej Liwii

Pozostało19 dni

W niedzielę 1 grudnia br. o godzinie 18:00 w klubie YOLO w Elblągu odbędzie się...