Potrzebny znak

dodał 2019-07-04
Potrzebny znak

Od dłuższego czasu użytkownicy ulicy Partyzantów zgłaszają problem z przejazdem na odcinku od ul. Leśnej w kierunku Jeziorka. Chodzi głównie o miejsce, gdzie znajduje się próg zwalniający. Samochody parkujące w tym miejscu rzeczywiście stwarzają problem. Dzieje się tak głównie w weekendy w okresie letnim. Może warto zastanowić się nad zmianą organizacji ruchu i ustawieniem chociaż w okresie letnim znaku zakazu zatrzymywania i postoju lub zakazu postoju. Niech wypowiedzą się również na ten temat fachowcy od drogownictwa.

jp

 

0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Władek   2019-07-05

Na parkingu koło Polo Marketu też jest potrzebny znak.Klienci zamyśleni zakupami wyjeżdżając z niego wymuszając pierwszeństwo jadącym drogą osiedlową-od ul.3 Maja do bloków na ul.Kopernika.


#Pasłęczanie #Władek  2019-07-12

Tylko walić na stluczke niech bulą kasę


#Bamba#Władek  2019-07-05

Prawa strona ma pierszeństwo.


#Waldek#Bamba  2019-07-12

Wyjeżdżając z parkingu włączają się do ruchu więc muszą ustąpić


#Mieszkaniec   2019-07-04

Na ul. Zwycięstwa ze skrzyżowaniem ul. Westerplatte także powini postawić znak zakazu lub postoju bo też nie można normalnie przejechać.


#Bezradny#Mieszkaniec  2019-07-04

a czy na zwycięstwa nie stoi czarny misiumisiu w którym zdjęcia robi a może czasami i przysypia fotograf prywatny właściciel kilku koni w parku na jeziorku


#Mieszkaniec#Bezradny  2019-07-04

Pan z mismisu potrafi stanąć na miejscu dla inwalidów na placu Grunwaldzki nie mając naklejki że jest inwalidą i zapomina zrobić sobie zdjęcie i wrzucić na stronkę swoją że tak się nie parkuje.


#Abc#Mieszkaniec  2019-07-05

On nie musi mieć naklejki, wystarczy na niego popatrzeć.


#Rikitiki baju   2019-07-05

Sam stawia gdzie chce łamie przepisy a tu wyskakuje z jakimś artykułem śmiesznym i tak nic to nie da i tak piszcie se do woli.


#Kierowca   2019-07-05

Koło starego Ambulatorium już od dawna jest problem i staje się to niebezpieczne bo stojące auta zasłaniają widoczność.


#Essa   2019-07-05

W tym przypadku potrzebny to jest parking. Ale taniej wychodzi znak kupic xd


#Buba   2019-07-04

Próg zlikwidować albo zakaz postoju.


#Tuningowiec   2019-07-04

Mieszkańcy swego czasu narzekali że są wyścigi nad jeziorko , więc stworzone zostały progi zwalniające. ... Więc teraz wyjazd na posesje z tymi autami !!!


#Kierowca   2019-07-04

Są tacy mieszkańcy domów jednorodzinnych którzy mają 3-4 samochody i żadnego nie parkują na posesji ale wszystkie jednocześnie rzędem na ulicy, co wręcz uniemożliwia przejazd. Można to codziennie zobaczyć na przykład na ulicy Wiosennej. Trzeba szczęścia by te prywatne parkingi na ulicy bezpiecznie minąć bez zatrzymywania ruchu z przeciwnej strony.


#Aaa   2019-07-04

o czym wy piszecie, ze znaki, ze malowanie pasów ze przestrzeganie przepisów? nie dosc widac to w Pasłeku i okolicy ze znaki i przepisy sobie a zycie sobie? kto tu przestrzega przepisów i kto je egzekwuje?


#Max   2019-07-04

ul.Konopnicka nie ze jest problem przejechac, bo jest i problem , przejsc; zastawiona droga i chodnik,


#Piotr W   2019-07-04

Jest poste rozwiązanie. Poza budową zatoczek itp. Gmina powinna wprowadzić opłatę za parkowanie na ulicach należących do gminy. Powinno to dotyczyć głównie osób posiadających prywatne posesje przy drodze gminnej, które mają możliwość parkowania. Jest też trochę do przebudowy. Przy niektórych ulicach na chodnikach są ułożone wzdłuż drogi kostki koloru czerwonego. Dlatego aby oznaczyć ile można wjechać na chodnik chcąc zaparkować. Mało kto albo nikt tego nie robi bo krawężnik wysoki. A byłby lepszy przejazd. Budując swoje domy czy też będąc w posiadaniu nieruchomości warto myśleć o parkowaniu u siebie. A nie blokować innym przejazd. To taki brak szacunku dla innych mieszkańców czy też użytkowników dróg.


#KRYSTYNA   2019-07-04

NAMALOWAĆ PODWÓJNĄ CIĄGŁĄ LINIE I SPRAWA SAMA SIĘ ROZWIĄŻE..TAK JAK NA SPRZYMIERZONYCH.


#Kabaret   2019-07-04

A skrzyżowanie koło Policji? Jadąc Zwycięstwa od Liceum w stronę Ogrodowej przecinamy Gdańską. Z prawej strony zaparkowany sznur aut, widać czy ktoś jedzie dopiero jak już zjeżdżamy ze skrzyżowania


#Paslenczak   2019-07-04

Zlikwidować progi, uszkadzają tylko samochody, przy pięciu osobach w aucie ciężko przez nie przejechać nie zachaczajac podwoziem.


#TDI#Paslenczak  2019-07-04

Wymień amortyzatory i sprężyny na nowe, a najlepiej całe auto na nowe! Precz ze sztruclami z ulic. Tylko Passat!!


#Oberwujący   2019-07-04

No tak faktycznie problem, najlepiej zwalać winę na parkujących. Szkoda tylko że nikt nie pomyślał o tym na etapie projektowania drogi. Czy nie można było zaplanować zatoczki z miejscami parkingowymi po prawej stronie ulicy. Problem byłby rozwiązany tym bardziej, że jest miejsce, a teren nie jest jakoś specjalnie zagospodarowany. No najważniejsze,że jest miejsce na śmietniki.


#Janosik   2019-07-04

Na większości ulic gdzie stoją domki, mieszkańcy zostawiają samochody na ulicy, nie wiem czy z lenistwa czy z jakiegoś innego powodu, np. ulica Gdańska, trzeba jechać slalomem, bo samochód jeden z prawej drugi z lewej.


#Ast   2019-07-04

A na skrzyżowaniu Krzywej i Długiej to horror samochody stoją na skrzyżowaniu.


#PARTYZANT   2019-07-04

TAM TAK JEST PRZEC CALY ROK NIE TYLKO W OKRESIE LETNIM, W ZIMIE TEZ NASTAWIAJA NA ŁUKU DROGI SAMOCHODOW JEDEN ZA DRUGIM I JEST PROBLEM NAWET Z ZOBACZENIEM CZY KTOS JEDZIE Z NAPRZECIWKA CZY NIE. PŁUG JEZDZIŁ W ZIMIE TEZ MIAL PROBLEM Z ODSNIEZENIEM TEGO ODCINKA. MIESZKANCY PARKUJA PRZY DRODZE NAWET NIE CHODZI I ODWIEDZAJACYCH ICH GOSCI. W KONCU KOMUS AUTO USZODZA I BEDZIE DYM WTEDY. TAKA SAMS SYTUACJA JEST PRZY BLOKU PO STRYM AMBULATORIUM NA PRZECIWKO BRAMY NA SZPITAL. TRUDNO PRZEJECHAC.


#Rafcio   2019-07-04

Jest kilku komentujących na tej stronie. To fachowcy od wszystkiego. Budownictwo, ekonomia, transport, polityka, nawet po zeszłorocznym wypadku MIG-a pod Krasinem, uaktywniło się kilku ekspertów od budowy maszyn i pilotowania odrzutowcami.... siedzą w domu przy komputerze i czekają aż przyjdzie do ich domu jakoś pracodawca i zaproponuje prace za minimum 5000 netto bo za mniej to nie opłaca się z chaty wychodzić.


#Janusz#Rafcio  2019-07-04

Za pinć tynsiecy si nioploco. Wincyj z zasiłków dostajem i mom czos na rady eksperckie na lomach tyj presy.


#Użytkownik   2019-07-04

A najlepiej to niech zrobią jeszcze ze trzy progi zwalniające na 30 cm i wtedy będą wszyscy zadowoleni.


#LogicznieMyślący   2019-07-04

Ja proponuję zrobić zatokę postojową na długości tego trawnika po prawej (w pasie drogowym), gdzie jest znak ograniczenia prędkości i tamten śmietnik. Myślę, że byłoby po sprawie.


#Mieszkaniec#LogicznieMyślący  2019-07-04

Masz rację, tak jak na kolonii Robotniczej i nie ma zgrzytów.


#Bajzel   2019-07-04

Ni ładu ni składu


#Nie tylko tam   2019-07-04

Taki sam znak powinien być na przeciwko szpitala jeśli chodzi tu o utrudnienia. Tam tak samo powinien być znak zakaz postoju utrudnia ruch od dawna stojące tam samochody w takim miejscu . Mają garaże po drogiej stronie.


#Dudu   2019-07-04

Na ulicy partyzantów przy byłym laboratorium na łuku drogi też jest tragedia i nikt nie reaguje auta stoją


#Ja   2019-07-04

znak niewątpliwie potrzebny, z drugiej strony gdzie mają parkować osoby które przyjeżdzają do kogoś tam mieszkającego? Już taki zakaż wprowadzono na ogrodowej( jednostronny) I jest bardzo ciężko z parkingem przed niektórymi blokami. Samochodów przybywa a parkingów nie. Zakazać łatwiej niż poszukać alternatywy.


#Ab#Ja  2019-07-04

Masz rację.


#Pol   2019-07-04

Koniecznie zakaz postoju.


#Drogowy   2019-07-04

Znak potrzebny. Niektórzy lokatorzy parkują złośliwie, to też fakt.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności