12 sierpnia 2020 Innocentego, Lecha, Euzebii

Powiat Elbląski zaprasza do Buczyńca

dodał 2019-07-24
Powiat Elbląski zaprasza do Buczyńca

Baza biwakowo – rekreacyjna położona w niezwykle atrakcyjnym miejscu - nad Kanałem Elbląskim przy pochylni Buczyniec oferuje:

  • Parking na 13 autobusów i 58 samochodów osobowych;
  • Boiska do gry i plac zabaw;
  • Wiaty biesiadne;
  • 41 kwater, w których można rozbijać namioty;
  • kabiny WC;
  • trzy punkty poboru wody;
  • zasilanie

Zachęcamy do skorzystania z oferty.

info. powiat el.

0
0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Ona   2019-07-25

Witam. Niech Powiat Elbląski zorganizuje tam jakąś imprezę. Ludzie się zjadą będzie okazja zobaczyć miejsce dla Tych którzy jeszcze tam nie byli.


#Voy#Ona  2019-07-25

Canal Trophy


#Piotr W   2019-07-24

Aby miejsce było bardziej atrakcyjne to musiał by się pojawić tam jakiś porządny bar. W tym roku tam nie byłem ale jakiś czas temu zrobiłem objazd w niedzielę myślałem że wypiję kawę patrząc na to ładne miejsce. Odbiłem się tylko. Miejsce sezonowe. Trzeba tam wypożyczalnia łodzi z silnikiem, np. elektrycznym, i do tego zaplecze gastronomiczne to pewnie i zainteresowanie by było. Na sezon zestawić połączenie autobusowe z Pasłękiem. To pewnie Ci co nie wyjeżdżają mogli by skorzystać. Jak pojawi się dobra komunikacja, pojawią się ludzie. Wtedy i bar będzie mógł zarobić, będzie sens uruchomienia tam placówki gastronomicznej.


#Ja#Piotr W  2019-07-25

chłopie a kto zainwestuje w gastro na takim polu, kto tego dopilnuje w nocy, żeby to się zwróciło w te 2 miesiące bitego sezonu to z 5 lat. Na Buńczyńcu stoi nowa budka i co nadal zamknięta... To wyjaśnia wiele, tak samo obok jest leśniczówka kupił ją gastronomik z Mierzei i co stoi do wynajęcia... Mówi ci to coś ?


#Ja#Piotr W  2019-07-24

Co by tam nie zrobiono to i tak Buczyniec na siebie nigdy nie zarobi. Od lat pompuje się w to ogromne pieniądze a efekty żadne. Może to i jest atrakcja turystyczna ale tylko dla niemieckich turystów i garstki żeglarskich zapaleńców


#Stały bywalec   2019-07-24

Powinni wieżę widokowa na buczyncu zbudować , a między pochylniami powinna już dawno być zrobina pozadna ścieżka rowerowa


#Bogdan dziaslo#Stały bywalec  2019-07-24

Juz dawno jest. A z wieży widokowej co byś tam zobaczył


#Stały bywalec#Bogdan dziaslo  2019-07-24

Co dawno jest te jomby stare , normalny asfalt wylać a nie . A z wieży bym widział okolice , oczywiście z takiej ponad koronę drzew


#Edi   2019-07-24

Więc tak kabin WC BRAK,woda nie działa,prąd wyłączony,wszystko zarośnięte miejsca zadaszone w opłakanym stanie, miejsce zabaw dla dzieci w jeszcze gorszym stanie jak "wiaty biesiadne"zainteresowanie tym miejscem pewnie by było ale o to musi ktoś dbać, zdjęcia sprzed chyba kilku lat (mostek z pierwszego zdjęcia zagrodzony taśmą )


#Stały bywalec#Edi  2019-07-24

Dokładnie jeszcze tydzień temu było zarośnięte chyba że na dniach skosili w połowie sezonu dopiero . Przy kempingu nie ma łazienki , a plac zabaw chyba pół roku wisiała taśma bo belki pruchno i pewnie dalej nie wymienione.


#Udy#Edi  2019-07-24

To trzeba się przejechać i zobaczyć A nie bzdury pisać.


#Kierowca   2019-07-24

Wręcz za mało tak zwanych ogródków, gdzie by człowiek spoczął przy kawce czy ciastku. Kilka ławek bez oparc, długo nie posiedzisz musisz "przymusowo" spacerować, SZKODA.


#Bogdan dziaslo   2019-07-24

Gdyby jakis urzedas pomyślał i baza była by na gorze. I dodatkowo ze starego basenu portowego zrobić marnie to roiło by się od żeglarzy motorowodniakow


#Gibon#Bogdan dziaslo  2019-07-24

No i jakiś sanitariat a nie s**ć po krzakach. Nie te czasy.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności