20 lutego 2019 Leona, Ludomira, Zenobiusza

Powieje, popada, może być ślisko

dodał Ponad tydzień temu, 2019-02-10
Powieje, popada, może być ślisko

Meteorolodzy ostrzegają przed zmienną pogodą. W niedzielę i poniedziałek możliwe jest wystąpienie silnego wiatru od 30 do 40 km/h, w porywach nawet do 70 km/h. Może też padać deszcz, który przy spadkach temperatury w okolicę O stopni Celsjusza zamieni ulice i chodniki w lodowiska.

jp

 

 


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Rafcio   Ponad tydzień temu, 2019-02-10

Mieszkańcy uważajcie. Służby odpowiedzialne za zimowe utrzymanie naszych dróg, ulic i chodników mają gdzieś prognozy, mają gdzieś lodowiska na chodnikach i ulicach. Trzeba naprawdę samemu zadbać o siebie. Prostym przykładem ,że da się utrzymywać przejezdności dróg jest GDKiA i odśnieżanie drogi krajowej S7. To co się dzieje na naszych ulicach to jakaś kpina a FV są za ta usluge wystawiane i opłacane oczywiście z naszych podatków. Jak mnie wku*wia ta sytuacja.


#Ocieplenie#Rafcio  Ponad tydzień temu, 2019-02-10

Przyzwyczaili się że przez kilka ostatnich lat zimy praktycznie nie było, to namnożyło się ofert od podwykonawców nie mających sprzętu, ludzi ani nawet piachu a tu bęc wyskoczyła zima, to usiłują przeczekać , dalej nie zakupując piachu


#Ab#Ocieplenie  Ponad tydzień temu, 2019-02-10

To nie służby się przyzwyczaiły tylko MY. Ma być natychmiast sucho, czysto, goły asfalt, itp. Tak nie ma nigdzie nawet w najbardziej urzemysłowionych krajach świata. Zapominamy o zimowych oponach, nie potrafimy jeździć na śniegu, używamy wózki dziecięce zamiast sanek,itd.


#Dex#Ocieplenie  Ponad tydzień temu, 2019-02-10

Pisząc komentarz należy wiedzieć kto jest odpowiedzialny za utrzymanie dróg w mieście i nazywać rzeczy po imieniu a nie wypisywać głupoty na temat podwykonawców. Najlepiej wziąć się do pracy i pokazać jak to należy wykonywać.


#Danuta   Ponad tydzień temu, 2019-02-10

Powiat i marszałek zamiast odśnieżać swoje chodniki , to je pługami zasypuje. Nie wszyscy poruszają się samochodami. Są przecież także matki z wózkami, osoby starsze a nawet inwalidzi. Co z tego że część chodnika jest dobrze odśnieżona i posypana jak kawałek dalej trzeba przebijać się przez zaspy. Ponoć nie wszystkie chodniki w mieście są objęte stosownymi umowami. Chciałam bym się dowiedzieć do kiedy taka sytuacja z pasłęckimi chodnikami będzie trwać.


#Mietek#Danuta  Ponad tydzień temu, 2019-02-10

do wiosny


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Żegluga i kanały żeglugowe dawnej Rzeczypospolitej

Pozostało7 dni

Biblioteka Publiczna w Pasłęku zaprasza 27 lutego (środa) na godzinę 17:00 na...


Wygraj 1000 zł na Turnieju Koszykówki ŚGO V

Pozostało9 dni

1-go marca (piątek) o godz. 16:00 w Sali LO ul. Zwycięstwa 28  w Pasłęku...


Recital na Dzień Kobiet

Pozostało18 dni

Z okazji Dnia Kobiet Pasłęcki Ośrodek Kultury zaprasza 10 marca (niedziela) 2019 r. o...