21 maja 2022 Wiktora, Kryspina, Tymoteusza
Reklama Heops

Prawie jak „Podróż za jeden uśmiech”

dodał 2022-01-18
Prawie jak „Podróż za jeden uśmiech”


Dwaj 17-latkowie zostali zatrzymani przez policjantów na dworcu w Pasłęku. Wcześniej, gdy podróżowali pociągiem wyniknął pewien problem przy… kontroli biletów. Bilety co prawda mieli, ale zaświadczenie uprawniające do ulgi nie zgadzało się z danymi jednego 17-latka. Wtedy też kontrolowani wybiegli z pociągu, a konduktorzy wezwali na pomoc policję.


Gdy policyjny patrol przyjechał na miejsce w budynku pasłęckiego dworca zastał dwóch nastolatków. Okazało się, że jeden z nich w pociągu relacji Olsztyn – Gdańsk posłużył się zaświadczeniem o niepełnosprawności uprawniającym do ulgi. Chociaż nie należało do niego. W trakcie interwencji policjanci ustalili, że obaj 17-latkowie są na samowolnym oddaleniu się z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego. Obaj zmierzali do Wejherowa z tym, że mieszkał tam wcześniej tylko jeden z nich. Drugi z 17-latków tłumaczył policjantom, że jedzie dla… towarzystwa.    Obaj zostali zatrzymani i przekazani do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego. Materiały z policyjnej interwencji trafią teraz do Sądu Rodzinnego - poinformował nadkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu


Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :amur

Komentarze

 • swoje wiem
   2022-01-19

  Ale złoczyńcy! Postawić pręgież przed ratuszem i biczować takich. Policja z nudów złapała a raczej chłopcy sami dali się złapać siedząc na dworcu. Gdyby poszli w długą nie byłoby po nich ani widu ani słychu. A tak sukces!

  R_________
   2022-01-19

  Dobrze że my jesteśmy święci i przy nich jesteśmy lepsi

kocham jarka
Żwirownia 1140 px