3 lipca 2020 Jacka, Anatola, Tomasza

Profesjonalna pomoc w treningach gwarantująca dobre efekty

dodał 2019-03-29
Profesjonalna pomoc w treningach gwarantująca dobre efekty

Płaski brzuch, idealna sylwetka i umięśnione ciało - to coś, o czym marzy większość osób. Co więc wpływa na to, że jednym udaje się osiągnąć zamierzone cele, a inni poprzestają na marzeniach? Paweł Głuchowski, który swoją przygodę z treningiem kulturystycznym rozpoczął w 2008 r., a dziś jest m.in. wykładowcą Akademii Mistrzostwa Sportowego, zna odpowiedź na to pytanie.

 

Brakujący element to motywacja do treningów

Choć każdy organizm jest inny, to zasada działania jest zawsze taka sama. Regularnie wykonując trening, ciało zaczyna się zmieniać - następuje spalanie tkanki tłuszczowej oraz budowa masy mięśniowej. Problem w tym, że jest to proces czasochłonny. Brak widocznych efektów po nawet miesiącu ciężkich treningów zniechęca większość osób, które tracą motywację i nigdy nie osiągają zamierzonych celów.

Rozwiązaniem problemów ze słomianym zapałem może być trening personalny pod okiem Pawła Głuchowskiego (http://www.pawelgluchowski.pl/), który może się pochwalić złotym medalem Mr. Universe i tytułem Mistrza Europy w kulturystyce. Ćwicząc pod okiem doświadczonego sportowca nie tylko zaczynamy czuć odpowiedzialność wobec drugiej osoby, ale mamy też pewność, że wykonujemy trening w efektywny sposób. To gwarancja bezpieczeństwa dla naszego zdrowia, a także pewność, że trzymając się profesjonalnie ułożonego planu treningowego, osiągniemy zakładane efekty w możliwie jak najkrótszym czasie.

Dieta kluczem do lepszego życia

Prawda jest taka, że regularny trening potrafi całkowicie odmienić życie. Zrzucenie zbędnych kilogramów pozwala pozbyć się kompleksów i zyskać pewność siebie. Ludzie, którzy korzystają z treningu personalnego są pełni energii i szczęśliwsi za sprawą endorfin wydzielanych podczas ćwiczeń. Ważne, by aktywny tryb życia szedł w parze ze zdrową dietą. Profesjonalni trenerzy oferują ułożenie indywidualnego planu żywieniowego, który zapewni dostarczenie odpowiedniej ilości węglowodanów, białka i tłuszczów niezbędnych do szybkiej regeneracji i wydajnej pracy organizmu.

Podsumowując, pomoc trenera personalnego jest idealna dla osób, które:

- chcą schudnąć przed nadejściem lata

- pragną cieszyć się idealną sylwetką

- marzą o umięśnionym ciele

- borykają się z kompleksami na punkcie swojego wyglądu

- mają problemy z samodzielną motywacją do treningów

 


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Ja   2019-04-08

Ciekawi mnie ile taki trening kosztuje


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności