7 marca 2021 Tomasza, Perpetuy, Felicyty
Reklama Heops

Przeboje na Orle

dodał 2020-08-24
Przeboje na Orle

W przedostatniej odsłonie Artystycznego Lata w Parku Edukacyjno-Rekreacyjnym na Orle wystąpił Knitter’s Band z autorskim koncertem pt.”Historia Wiecznie Zielonych Retro Piosenek”. Zgromadzeni widzowie mogli usłyszeć bardzo znane utwory w wykonaniu Izabeli Charmuszko, m.in.: „Kasztany” Nataszy Zylskiej, polską wersję „Life ist A Cabaret” Lizy Minnelli, przedwojenną piosenkę Już nie zapomnisz mnie czy utwór Skaldów „Do póki jesteś” . Te utwory oraz inne wykonane przez Izę oraz Romana Kitter’sa wprowadziły widownię w romantyczny nastrój. Band wystąpił w składzie: Izabela Charmuszko - wokal,

Roman Apoloniusz Knitter - lider formacji, wokal, gitara jazzowa, aranżacje muzyczne,

Stanisław Żylis - bass, 

Wojciech Szewczyński - instrumenty perkusyjne,

Gościnnie wystąpi Grzegorz Jundziłł - instrumenty klawiszowe

Koncert poprowadziła Anna Mastalerz.

Już teraz Pasłęcki Ośrodek Kultury wraz z Burmistrzem Pasłęka zapraszają na koncert Góralskiej Hory, który odbędzie się 30 sierpnia 2020 r. o godz.18.00 w Parku Edukacyjno-Rekreacyjnym w Pasłęku.

ma

0
0
0
0
0
0

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Formularz logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się Tutaj


#Tak to widzę   2020-08-25

A jeśli już "coś" to z całym szacunkiem a pro po zespołowi mamy jako widzowie i mamy być szczerzy to wokalistce wypadałoby zmienić strój godny muzyce Jazzowej lub svingowej bo takowy wykonuje i troszeczkę smaku w swoim stroju, bo to nadaje prestiżu, powagi oraz splendoru godnego zespołowi, nie jesteśmy na grillu a na koncercie. Zespół "Sztama" posiada stroje dopasowane do tematyki jaki wykonują i jest miło popatrzeć.


#Xyz#Tak to widzę   2020-08-25

Ileż błędów w tak krótkim tekście!


#Ale jaja#Tak to widzę   2020-08-25

Czy to znaczy, tępoto umysłowa, że jak Wodecki śpiewał "Chałupy" to miał się rozebrać? A żebrakowi można grać muzykę poważną będąc w obdartych ciuchach?


#Ale beka#Ale jaja  2020-08-25

Po co te wyzwiska? Lato, słońce, romantyczne utwory a wokalistka...... .


#Hmm#Ale jaja  2020-08-26

Czyżby zabolało?


#Sorry #Ale jaja  2020-08-26

Oj sorry, na ulicy śpiewać każdy może ale na scenie nie i to jest ta różnica - jajk cię widzą tak cię piszą, co nie znaczy że wychodzę na scenę jak chcę ten ktoś miał rację i niema się co obrażać tylko przyjąć na klatę.


#Jak ja nie trawię koniunkturalistów   2020-08-25

Ten angielski meloman miał 9 lat jak z kacapii przyjechał. Mając 17 lat na ochotnika poszedł do tamtejszej gomułkowskiej armii, na wierność sojuzowi przysięgał, a dziś na stare lata zamiast zamknąć dziób to raptem stał się znawcą od wszystkiego. Którego pana on już jest sługą?


#Lsd   2020-08-24

Śpiewać każdy może. Po angielsku było kiepsko. Po polsku też, daleko do oryginału.


#Marek Chrapan#Lsd  2020-08-24

Początkujący zespół to i błędy muszą być. Zaczyna się i kończy występ "mocnymi akcentami" co nie znaczy "znanymi czy światowymi" szlagierami ale najlepiej wykonywanymi. I jeżeli początek można jakoś przyjąć to już "szlagier" kończący jakby w języku angielskim wymawianym akcentem nawet nie niemieckim ale GGGermańskim - "tik" jakby "raus", owszem, zapamiętuje się, tyle, że negatywnie, podobnie jak wszystkie w angielskim, to jest język płynny, w miarę mięki, a nie gardłowy, sztywny. A po za tym podświetlanie placu w słoneczny dzień to trochę dziwnie wygląda nawet jeżeli lampy są solarne.


#Angol#Marek Chrapan  2020-08-24

Znasz akcent ang?Przecież ty ani be,ani me,ani kukuryku w tym języku.


#Lingwista nam się objawił#Marek Chrapan  2020-08-24

O curwa! To was w tych nalazkach angielskiego uczyli? Stary dziad wychowany jako dziecko na Białorusi za chiny ludowe nie pozna czy akcent angielski jest właściwy czy nie. Poza tym każdy białorus mówiąc po angielsku ma tamtejszy śledzikowaty zaciąg .


#Ja#Marek Chrapan  2020-08-24

W Pasłeku tacy krytycy że już wiem dlaczego Zenek się wystraszył.... A tak poważniej....poluzujcie majty wioskowi melomani. Poszliście na początkujący amatorski zespół a oczekiwania jakby jacyś Scorpions przyechali


#ZENEK   2020-08-24

W PASŁĘKU JEST TAK. JAK SIĘ ROBI...TO ABY BYŁO.NIKOMU NIE ZALEŻY NA OPRAWIE , OTOCZCE CAŁEGO WYSTĘPU, WAŻNE ABY ODZNACZYĆ ŻE BYŁO. MAMY TYLE WSPANIAŁYCH MIEJSC ALE NA PLACU JEST PROŚCIEJ NO I LUDZIE ZAWSZE SIĘ KRĘCĄ CO DO ZDJĘĆ PASUJE ŻE KTOŚ BYŁ . ZESPOŁOWI OCZYWIŚCIE GRATULUJE. I MAŁY APEL DO CZYTELNIKÓW, PROSZĘ SAMEMU WYSTĄPIĆ PUBLICZNIE I ŚPIEWAĆ PO ANGIELSKU. ŁATWO SIĘ KRYTYKUJE , A MY RÓWNIEŻ POSŁUCHAMY. ...


#Renia   2020-08-24

Zespół ok. Ale fontanna, lody, dzieciaki biegają przenieście te koncerty pod zamek, Pani dyrektor Poku czy tego nie widać....


#Wieczór#Renia  2020-08-24

Pod zamek ale nie na parking, scenę trzeba ustawić koło baszty między murami zamku i miasta, można wszystko przemyśleć co do ustawiania dźwięku i świateł, mamy wtedy dużo miejsca dla publiczności, kameralny nastrój i dobry dźwięk, wiele takich koncertów się odbywa w podobnych warunkach.


#Gregory #Wieczór  2020-08-24

Ale czy ktoś przemyśli to.... Wątpię


#Widz   2020-08-24

Siedząc trochę dalej nie słychać o czym wykonawca śpiewa - za głośny podkład muzyczny szczególnie basy co uniemożliwia słyszalność wykonawcy. Kapela zagłusza wykonawcę. Konferansjerkę też było słabo słychać.


nasza2