30 października 2020 Zenobii, Przemyslawa
Nomex 2019

Przegrana Polonii

dodał Ponad tydzień temu, 2020-10-18

Na tarczy wrócili piłkarze Polonii Pasłęk z Radomna. Po sześciu porażkach z rzędu piłkarze Radomniaka postanowili odbić się od dna i sprawili niespodziankę wygrywając z podopiecznymi trenera Fabiana Wieliczko. Po słabej grze polonistów w pierwszej połowie do szatni schodziliśmy ze stratą dwóch bramek. Po zmianie stron odzyskaliśmy inicjatywę na boisku i po bramkach Huberta Konczewskiego i Kuby Błażewicza doprowadziliśmy do remisu 2:2. Od 82 minuty graliśmy w osłabieniu, czerwoną kartkę za drugą żółtą otrzymał Grzegorz Wiczyński. W ostatniej minucie gry tracimy bramkę i przegrywamy mecz.

Radomniak Radomno – Polonia Pasłęk 3:2 (2:0). Bramki: Konczewski H, Błażewicz.

Skład: Wilczyński, Urbański, Wiczyński, Kuczkowski, Smolak, Błażewicz, Konczewski, Szymanowski (46’ Drapała), Januszkiewicz, Bildziuk (60’ Kamiński), Towarek (80 Chwoszcz)

Jeżeli myślimy o awansie do klasy wyższej, takich spotkań nie wolno przegrywać.

W najbliższą sobotę, 24 października o godzinie 15.00 Polonia na własnym boisku zagra z Grunwaldem Gierzwałd. Ze względu na sytuację epidemiologiczną mecz odbędzie się bez udziału publiczności.