21 lutego 2019 Eleonory, Fortunata, Roberta

Przetarg na konserwację kanalizacji

dodał 2018-01-29
Przetarg na konserwację kanalizacji

Ogłoszony został przetarg na konserwację kanalizacji deszczowej na terenie miasta Pasłęk. Przedmiotem zamówienia jest: 1 Przedmiotem zamówienia jest usługa, polegająca na bieżącej konserwacji sieci kanalizacji deszczowej na terenie miasta Pasłęka. Zakres prac do wykonania obejmie: 1.1 czyszczenie studni rewizyjnych, czyszczenie wpustów z przykanalikiem, czyszczenie kolektorów kanalizacji deszczowej, czyszczenie kratek na wpuście, czyszczenie ścieków korytkowych, czyszczenie zestawów: separator z osadnikiem na kanalizacji deszczowej wraz z wywiezieniem i utylizacją odpadów, 1.2 uzupełnianie brakujących żeliwnych pokryw na włazach studni oraz rusztów na wpustach kanalizacji deszczowej, 1.3 regulacja pionowa poziomu kratek na wpustach i włazów na studniach, 1.4 wymiana wpustów ulicznych na kanalizacji deszczowej oraz włazów na studniach rewizyjnych kanalizacji deszczowej, 1.5 wykonaniem monitoringu (inspekcji TV) wyznaczonego odcinka kanalizacji deszczowej wraz z nagraniem na płycie CD lub DVD, 1.6 udział osoby posiadającej uprawnienia budowlane o specjalności instalacyjnej w zakresie sieci wodociągowych i kanalizacyjnych w komisjach odbiorowych nowych przyłączy do miejskiej sieci kanalizacji deszczowej, 1.7 wymianę uszkodzonych fragmentów sieci kanalizacji deszczowej. Zamówienie realizowane będzie do dnia 31 grudnia 2018 roku. Termin składania oferty mija 2 lutego 2018 roku o godzinie 10:00.

jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#NICK   2018-01-29

Przedsiębiorstwo Usług Wodno-Kanalizacyjnych w Pasłęku- jednostka operatorska- sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków. ..... WIEC O CO CHODZI, MIASTO POPREZ PUWK NIE MOZE SAMO TEGO ZROBIC?


#Wiem#NICK  2018-01-30

Czy musisz z uporem godnym lepszej sprawy bronić swojej głupoty? Deszczówka to nie ścieki!


#Nick   2018-01-29

A Pasłek nie ma przedeiebiorstwa usług kanalizacyjnych, że musi przetarg ogłaszac??


#Jak ja nie cierpię idiotów#Nick  2018-01-29

Jełop jesteś co ci cały czas powtarzają. Kanalizacja deszczowa inaczej burzówka nie jest w gestii wodociągów i nigdy nie była. Od dawna są ogłaszane przetargi na jej utrzymanie ale ty do tej pory albo jeszcze cycka ssałeś albo nieprzytomny byleś, że nie wiesz.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Żegluga i kanały żeglugowe dawnej Rzeczypospolitej

Pozostało6 dni

Biblioteka Publiczna w Pasłęku zaprasza 27 lutego (środa) na godzinę 17:00 na...


Wygraj 1000 zł na Turnieju Koszykówki ŚGO V

Pozostało8 dni

1-go marca (piątek) o godz. 16:00 w Sali LO ul. Zwycięstwa 28  w Pasłęku...


Recital na Dzień Kobiet

Pozostało17 dni

Z okazji Dnia Kobiet Pasłęcki Ośrodek Kultury zaprasza 10 marca (niedziela) 2019 r. o...