19 września 2021 Januarego, Konstancji, Teodora
Reklama Heops

Przypominamy komunikat ZDP ws. ul. Zamkowej

dodał Ponad miesiąc temu, 2021-08-02
Przypominamy komunikat ZDP ws. ul. Zamkowej

Zarząd Dróg Powiatowych informuję, że od dnia 04.08.2021 r. zostaje zamknięty most, znajdujący się na drodze powiatowej nr 2164N, ulicy Zamkowa w Pasłęku, w związku z realizacją zadania pn.: „Przebudowa zabytkowego mostu na ulicy Zamkowej w Pasłęku” przez Want Sp. z o.o., ul. Korczaka 12, 83-110 Tczew. W załączeniu schemat objazdu. Planowany termin zakończenia robót: 12.11.2021 r.


Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :zakrzewko

Komentarze

 • Osioł
   Ponad miesiąc temu, 2021-08-02

  Halo .ma.ktos link do nowego nagrania z udzialem Dyrektora Parku???? Jak to przyjmował turystów zzz zagranicy.....niestety znająch nasz Język...??? Ktoś coś????

  radni bez radni
   Ponad miesiąc temu, 2021-08-02

  Ciężarówki i inne sprzęty ciężkie od ponad 20 lat nie mogą jeździć serpentyną i nikt się tym zbytnio nie przejmuje wiec jak osobówki pośmigają przez 4 miesiące dłuższą droga to korona wam z głowy nie spadnie. A przy następnych wyborach dobrze się zastanowicie zanim postawicie krzyżyk przy nazwisku starosty i innych radnych powiatowych !!!

  • Bekon radni bez radni
    Ponad miesiąc temu, 2021-08-03

   Zabierz babci dowód to nie zagłosuje na tych samych radnych jak Romanowski i jemu podobni. Oni są tylko znani z tego, że są radnymi ("znani z tego, że znani").

  janusz
   Ponad miesiąc temu, 2021-08-02

  Jakie pretensje. Most trzeba zrobić i nie ma co czekać. Tylko kostkę kamienną powinna układać inna firma.

  Janosik
   Ponad miesiąc temu, 2021-08-02

  Jeszcze jak by to trwało miesiąc to spoko ale cztery miesiące, komu wystawić fakturę za czas i paliwo? Normalnie to przed takim remontem robi się drogę tymczasową lub naprawia starą żeby była pomocnicza a nie wysłała się ludzi parę kilometrów objazdem.

  • mieszkaniec Zarzecza Janosik
    Ponad miesiąc temu, 2021-08-03

   Podzielam zdanie kolegi. Nikogo nie interesuje zorganizowanie krótszego dojazdu od strony Zarzecza. Z 3 kilometrów do pracy robi mi się 12. Dzieci za miesięczny z Godkowa i okolic zapłacą dużo więcej żeby dojechać do szkoły. Więc może wszyscy się zorganizujemy się i wystąpimy o zwrot kosztów, wtedy z czterech miesięcy remontu zrobi się jeden. A zrobienie jednokierunkowej dla mieszkańców przez młyńską i jeziorko to byłaby jakaś tragedia? Przecież już pierwszego dnia nasza "policja" będzie czatować za rogiem, żeby wyhaczyć jakiegoś biedaka, to mogliby sprawdzać miejsce zamieszkania. Może odetniemy mieszkańców miasta od wyjazdu na Elbląg i niech jeżdżą przez Dzierzgoń.

  wanda
   Ponad miesiąc temu, 2021-08-02

  To droga powiatowa, więc pretensje proszę kierować do Starosty Romanowskiego.

  • podpis wanda
    Ponad miesiąc temu, 2021-08-03

   Zastanów się ile to już lat zaniedbań ze strony burmistrza? Dlaczego nie ma do tej pory alternatywnego dojazdu od Sprzymierzonych do Wojska Polskiego. To proste, lenistwo po trzykroc lenistwo. Może gdyby mieszkał na Zarzeczu sprawa by wyglądała inaczej.

  • Grześ wanda
    Ponad miesiąc temu, 2021-08-03

   Wbij sobie raz na zawsze do głowy niema czegoś takiego jak Zarzecze w Pasłęku jest złodziejowo i tak już zostanie

  • swoje wiem wanda
    Ponad miesiąc temu, 2021-08-03

   Tobie grześ nawet rozumu nie mogli ukraść bo go nigdy nie miałeś...Idzie Grześ Przez wieś, Worek piasku niesie, A przez dziurkę Piasek ciurkiem Sypie się za Grzesiem „Piasku mniej Nosić lżej!” Cieszy się głuptasek. Do dom wrócił, Worek zrzucił, Ale gdzie ten piasek?

  Beskit
   Ponad miesiąc temu, 2021-08-02

  Ten objazd ma9,5 km :)

POMOC DROGOWA/ USŁUGI TRANSPORTOWE do 27 TON
nasza2