6 lipca 2020 Gotarda, Dominiki, Lucji

Przypominamy o 27 Finale WOŚP

dodał 2018-12-09
Przypominamy o 27 Finale WOŚP

Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Pasłęku, tak jak poprzednio, będzie się mieścił w Zespole Szkół w Pasłęku. Finałowy koncert odbędzie się 13 stycznia 2019 roku. Pieniądze ze zbiórki przeznaczone zostaną na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Osoby zainteresowane współpracą z pasłęckim sztabem proszone są o kontakt mailowy (zspaslek@tlen.pl).

jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Wrrrrr   2018-12-09

Super. Korzystalam z łóżka zasponsorowanegi przez WOŚP i to u nas w Pasleku, w szpitalu dziecięcym, szafki i łóżeczka dla dzieci tez tam były z WOŚP. Brawo choć warunki w tym szpitalu wołają o pomstę do nieba, najbardziej prysznice! Raj dla pedofilów! Wystarczy usiąść na ławeczce i dzieci jak na tacy, żadnych zasłon! I pozdrawiam bezczelnego dziada który gapił się przez szybę jak karmiłam piersią dziecko - porazka!


#Nick   2018-12-09

...olaboga, znowu ta propaganda. Rzygamy juz przekrętem Owsiakiem i tym jego cyrkiem....


#Matka polka#Nick  2018-12-09

Oby twoje dziecko nie potrzebowało korzystać ze sprzętów zakupionych przez wosp.


#Jak ja nie cierpię idiotów#Nick  2018-12-09

Rada dla nick'a: Dwa paluszki jednej reki w pysk a dwa drugiej w doopę, jak nie pomoże to zmiana rąk. Czy ty debilska twoja mać zawsze musisz się wpieprzać ze swoją frustracją w każdy temat. Paszoł won na oszołomskie strony jak ci tu nie pasuje. Nie uczestniczysz, nie dajesz to kiego grzyba tu szukasz, nędzna kreaturo?


#Bogdan#Nick  2018-12-09

Jak zbiera cię na mdłości, to zawsze możesz wejść na stronę ojca dyrektora i tam się zachwycać dobroczynnością i brakiem przekrętów :D myślę, że mdłości miną ;)


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności