8 sierpnia 2022 Cypriana, Emiliana, Dominika
Reklama Heops

Przypominamy o festynie ekologicznym

dodał Ponad 2 tygodnie temu, 2022-07-11
Przypominamy o festynie ekologicznym

Naszym czytelnikom przypominamy o Festynie ekologicznym, który planowany jest na sobotę 30 lipca. Impreza odbywała się będzie w Parku Ekologicznym pod hasłem Czyste zielone miasto. Uczestnicy festynu będą mogli zostawić w kontenerach zbędne sprzęty w zamian za sadzonki drzew i krzewów. Na dzieci czekały będą dmuchane zamki (bezpłatnie) oraz nagrody za udział w konkursach. Na scenie wystąpi zespół Sztama i chór Perełki. Czynne będzie stoisko gastronomiczne i stragan z zabawkami. Początek festynu o godzinie 10:00.

jp

 


Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :mury

Komentarze

 • ciekawa
   Ponad 2 tygodnie temu, 2022-07-12

  Pomysł fajny i mam pytanie, co można pozostawić za sprzęty ? Proszę o jakiś przykład żebym na darmo nie musiała targać gabarytów

  • można ciekawa
    Ponad 2 tygodnie temu, 2022-07-12

   telewizor, pralkę, komputer, golfa od 1 do 5

  Lol
   Ponad 2 tygodnie temu, 2022-07-11

  Może zamiar festynów konkursów i tym podobnych realne działania? Proponuje na początek zaprzestania wycinki drzew i krzaków na terenie miasta i ponowne zazielenienie? Chciałabym poznać dane na temat stosunku wyciętych drzew do nowo posadzonych. Bo do zadań gminy należy właściwie zazielenienie a nie wycinka, coś mi się wydaje ze to zadanie nie jest dobrze wykonywane. Jakiś czas temu NIK wypuścił raport na ten temat i wyniki były straszne.

  • oldcopper1952 Lol
    Ponad 2 tygodnie temu, 2022-07-12

   Podobno są drzewa specjalnie hodowane do miast.Tzw,drzewa tlenowe.Warto chyba zainteresować się nimi.

kocham jarka
gp reklama