20 stycznia 2022 Fabiana, Sebastiana
Reklama Heops

Przypominamy – wspieraj WOŚP już dziś

dodał Ponad tydzień temu, 2022-01-09
Przypominamy – wspieraj WOŚP już dziś

Przygotowania do jubileuszowego 30. Finału WOŚP w pasłęckim Sztabie trwają. Zarejestrowaliśmy już wszystkich 35 wolontariuszy kwestowych. Wielu z nich to znane i zaufane osoby, które od lat angażują się w zbiórkę. Rozpoczęliśmy także nabór dla chętnych przedsiębiorców, którzy chcą wystawić swoją puszkę w sklepie, firmie, salonie itd. Mamy trzy Sztabowe Puszki Stacjonarne, z czego jedna znajduje się w Salonie Fryzjersko-Kosmetycznym J&M p. Korzeniewskich przy ul. Aptecznej, a druga w supermarkecie NETTO przy ul. Polnej. Mamy zatem jeszcze jedną wolną puszkę. Chętni muszą wypełnić formularz załączony do niniejszej wiadomości i podpisany przesłać na adres: zspaslek@tlen.pl . Serdecznie zachęcamy!

Zapraszamy również do współpracy wszystkich, którzy chcą przekazać jakieś przedmioty na licytację. Można je przynieść do Zespołu Szkół w Pasłęku - podpisane przez darczyńcę wraz z proponowaną kwotą wyjściową w licytacji.

Ponadto uruchomiliśmy już tzw. eskarbonkę (#eSkarbonkaWOSP, #wosp2022), czyli możliwość wpłat przez internet na konto naszego Sztabu WOŚP w Pasłęku. Zachęcamy do wpłat, poprzez kliknięcie na poniższy link:

https://eskarbonka.wosp.org.pl/yl2k84

Przypominamy, że jubileuszowa edycja odbędzie się 30 stycznia 2022 r. i skierowana jest na wsparcie okulistyki dziecięcej.

Sztab WOŚP w Pasłęku

 


Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :ratusz

Komentarze

kocham jarka
nasza