20 października 2019 Ireny, Kleopatry, Jana

Publiczny mord

dodał 2019-01-15
Publiczny mord

Przyzwolenie na agresję i nienawiść doprowadziło do publicznego mordu osoby cenionej i akceptowanej przez społeczność Gdańska. Niektóre elity bały się Jego popularności i otwartości na ludzi. Paweł Adamowicz był wściekle atakowany przez rządzących i ich media przed wyborami samorządowymi. Na nic zdała się wtedy fala hejtu i nienawiści skierowana pod adresem wieloletniego prezydenta Gdańska. Społeczność Gdańska Jemu zaufała i powierzyła swoje oraz miasta sprawy. Zmarły wczoraj Paweł Adamowicz był fanem Jurka Owsiaka i Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wspierał Owsiaka i Orkiestrę do ostatnich chwil życia. Może w związku z tą tragedią opamiętają się ci, co doprowadzili do podziału społeczeństwa na kilka wrogich obozów. Owsiak i Adamowicz oraz fenomen WOŚP pokazują, że w szczytnym celu możemy działać razem. Wczoraj wieczorem tysiące mieszkańców Gdańska oddało hołd zmarłemu. Cześć Jego Pamięci.

jp

foto. wyborcza.pl


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Jak ja lubię imbecyli w wieku geriatrycznym   2019-01-20

Owsiak wraca, znów odetchniecie z ulgą, że będziecie mieli po kim pojechać. Znów kurak przegra kolejny proces a główny jego bolszewicki admirator na tej stronie będzie miał powód do oskarżania wszystkich dookoła.


#Znudzony#Jak ja lubię imbecyli w wieku geriatrycznym  2019-01-20

Ci którzy się z wami nie zgadzają to "bolszewicy", "faszyści" a nawet"antysemici" i "rasiści". To już ograne inwektywy, wymyślcie coś nowego.


#Z netu   2019-01-20

"Ile zarobiła sekta @fundacjawosp na trumnie Adamowicza? Padł rekord?"


#Pytam#Z netu  2019-01-20

Ile zarobiła schizma toruńska na Smoleńsku ?


#Nick#Pytam  2019-01-20

a co to ma do Owsiaka i żebraniu Wośp na pogrzebie Adamowicza? Pytamile na tym ebrał, bo sie nie pochwalił.


#Z netu   2019-01-20

Ile zarobiła sekta @fundacjawosp na trumnie Adamowicza? Padł rekord?


#Bez trybu   2019-01-20

PiS nie jest w stanie zapanować nie tylko nad najbardziej radykalnymi posłami, jak Krystyna Pawłowicz, której pozwala się wypisywać różne rzeczy na portalach społecznościowych, ale też nad samym prezesem Jarosławem Kaczyńskim. Mamy gesty ze strony rządu, a jednocześnie prezes nie jest w stanie wznieść się ponad pewną małostkowość. Nie przychodzi na uczczenie minutą ciszy Adamowicza w Sejmie. Żadne tłumaczenia o przypadkowym spóźnieniu tego wrażenia nie przykryją. Widać, że PiS ma duży problem z prezesem


#Ab#Bez trybu  2019-01-20

Wyluzuj. Od poniedziałku znowu się zacznie oskarżanie choć niektórzy w tym Tusk, Schetyna, Hall nie poprzestali mimo apeli o wyciszenie. Co do Kaczyńskiego to jakby był obecny to by pisano że nieszczere, po co przyszedł itp. Na pogrzebie patrzyłem z niesmakiem jak traktuje się Prezydenta Polski, najważniejszego człowieka w kraju, wybranego przez większość społeczeństwa umieszczając Go w dalszych rzędach. I to robią ludzie którzy na ustach mają hasła KONSTYTUCJA, DEMOKRACJA anie szanują najważniejszy urząd w państwie. Mam żal do A.Dudy bo nie powinien zgadzać się na takie traktowanie w tym pogrzebie a jednocześnie spektaklu politycznym. Śp. P.Adamowicz nie zasłużył na takie polityczne wstawki zwłaszcza po tym jak Jego " koledzy " przed wyborami orzekli że jest skompromitowany.


# skopiowane z netu#Ab  2019-01-20

"Dla Platformy to lepszy martwy Adamowicz, niż żywy. Taka prawda."


#Pytam   2019-01-20

Tusk jednak klękał przed księdzem?


#No tak#Pytam  2019-01-20

no chyba nie stał jak kloc....


#Są przyzwoici kibice i są kibole   2019-01-20

Paweł Adamowicz, nie zapomnimy. Lechia tobie dziękuje" - flagą z takim napisem fani gdańskiego klubu oddali hołd byłemu prezydentowi miasta, śp. Pawłowi Adamowiczowi. Kibice zostawili ją pod Pomnikiem Poległych Stoczniowców 1970.


#Nick   2019-01-16

W Sejmie podwładni Kaczyńskiego już próbują tłumaczyć, że prezes po prostu się spóźnił, że nie było to celowe. To po prostu nieprawda. Kaczyński wszedł na salę chwilę po zakończeniu części poświęconej pamięci Pawła Adamowicza, przez cały czas był w Sejmie. Poza tym obrady i tak zaczęły się ok. 15 minut później. Po trzecie wreszcie niejednokrotnie bywało tak, że Marek Kuchciński czekał z rozpoczęciem obrad na spóźniającego się prezesa PiS. Gdyby Kaczyński chciał być, stałoby się podobnie. A przede wszystkim, gdyby chciał być, po prostu wyjechałby z domu odpowiednio wcześniej.


#śmieszek#Nick  2019-01-19

W Sejmie polityk zwany Szufladą w ramach mowy miłości pierwsze co zrobił to zaatakował PIS co było zresztą do przewidzenia. Teraz już wiesz skąd to spóźnienie? Tyle gadania że śp. P.Adamowicz marzył o wyciszeniu, pokoju a tu pierwszego dnia Jego " przyjaciele " odlecieli. Swoje dołożył Tusk i oczywiście na pogrzebie Hall. To chyba nazywa się hipokryzja ale może się mylę.


#Niezorientowany#śmieszek  2019-01-19

Kogo nazywają Szufladą? Pytam bo nie wiem.


#Zenek#Niezorientowany  2019-01-19

twojego starego


#Pytam#śmieszek  2019-01-19

Chcesz powiedzieć, że Jarosław to hipokryta i co że niby go w dzieciństwie szuflada przytrzasneła i nie urósł ?


#śmieszek#Pytam  2019-01-19

Jest pewna biedna część naszego społeczeństwa, któremu wszystko kojarzy się z J.Kaczyńskim. Co do Szuflady to podobno na cześć nowej protezy szczękowej takie pseudo w Sejmie otrzymał Schetyna.


#Spokojny#Nick  2019-01-19

Czy w obliczu tak wielkiej tragedii musimy zajmować się takimi w gruncie rzeczy drobiazgami aby tylko dalej był powód do kłótni?


#Niezorientowany#Spokojny  2019-01-19

Redaktor swoją nieodpowiedzialną notką otworzył puszkę Pandory co prawdopodobnie było jego celem. To już 159 komentarzy łącznie z tym moim pod tą notką. Czy ilość komentarzy ma jakiś wpływ na to forum? Pytam, bo nie wiem.


#Mały szary człowiek#Nick  2019-01-19

A co to ma do rzeczy? Nie chciał to nie poszedł, a ta minuta ciszy i tak nie przywróci żadnego życia... Kaczyński zamieścił nekrolog w kilku gazetach po śmierci Pawła Adamowicza, więc nie jest tak, że nie wyraził szacunku zmarłemu. Nie mogę pojąć, że ludzie tak bardzo utożsamiają się z partiami. PiS i PO to ten sam format. Tylu ludzi jest wręcz gotowych za te partię się poświęcić, zapominając, że ci na górze tylko się uśmiechają widząc te waśnie i kłótnie między zwykłymi obywatelami. Oczywiście pozostałe partie święte też nie są, chociaż w Polsce główny podział jest POPiSowy. Życzę wszystkim normalności.


#Pytam#Mały szary człowiek  2019-01-19

A możesz podać te miejsca gdzie Kaczyński zamieścił nekrolog?


#Mały szary człowiek #Pytam  2019-01-19

https://mobile.natemat.pl/260893,jaroslaw-kaczynski-zamiescil-w-prasie-nekrologii-zegna-pawla-adamowicz tutaj o tym poczytasz.


#Swoje wiem#Mały szary człowiek   2019-01-20

Mógł jeszcze zamieścić z Naszym Dzienniku, W sieci i od Rzeczy czy innej do rzeszy....kto to badziewie czyta, które podaje twoje źródło. To co ja podaję czytają twardogłowi pisielce, wtedy by się zagotowało.


#Jan   2019-01-20

Tego zakonnika powinieneś posłuchać uważnie.


#Nick   2019-01-20

3 osoby były naprawdę przejęte- córka,ojciec i matka. U pozostałych nie widac smutku, przeciwnie.... rozpoczeto taniec na świeżutkim pochówku , taniec wyborczy. Żona, brat, Dulkiewicz, Hall, i ten ziejący nienawiścią zakonnik.


#Cuda Panie cuda   2019-01-20

a lewackie aktywistki poszły do kościoła... cuda, Panie... cuda


#Lubie69   2019-01-19

Jak to jest? Byłem na wielu pogrzebach i zawsze pamiętam reakcje rodzin zawsze dramatyczne. Czy to w kaplicy, kościele czy podczas odgłosu uderzania piachu o trumnę. Nikt nie płakał na pogrzebie Pana Adamowicza. Żona nie uroniła łzy a w głosie nie słychać było jakiegoś przejęcia czy żalu nie mówiąc już o rozpaczy. Córka też. Dziwni ludzie. Może u ludzi bardzo bogatych tak już jest że żyją z dystansem do siebie. Ja mimo to wolę być w rodzinie gdzie jeden za drugiego zagryzie i wspomina długo po śmierci.


#Ireneusz Przytulski   2019-01-15

Redaktorze, dlaczego Pan jątrzy? Nam Polakom potrzeba wyciszenia sporów a nie zaogniania, bo się wzajemnie pozabijamy. Nie pisze Pan całej prawdy a to tak, jak kłamstwo. Pamięta Pan kto był "wściekle atakowany przez rządzących"? Palikota, który chciał zabić Kaczyńskiego, wypatroszyć Go a jego skórę sprzedać? Kaczyński też był "wściekle atakowany przez rządzących" jak to Pan teraz pisze i Cyba posłuchał ich i chciał zabić Kaczyńskiego i zabił innego "pisiora" a drugiego też o mało nie zarżnął. Dlaczego nie pisze Pan sprawiedliwie, tylko włącza się Pan w podsycanie wojny? Niegodnie Pan postępuje i niemądrze. Proszę się zastanowić.


#Ireneusz Przytulski#Ireneusz Przytulski  2019-01-15

Czytając te wszystkie wpisy, jakie tu pojawiły się od rana do teraz, widać wyraźnie że przytłaczająca większość komentatorów kieruje się rozsądkiem i nie życzy sobie sztucznych podziałów między nami, inspirowanych przez naszych zagranicznych nieprzyjaciół ale czasem i przez naszych nierozsądnych sąsiadów jak np. Pan Redaktor, które nie tylko nam szkodzą ale mogłyby wywołać tak duże konflikty, które zagroziłyby nie tylko naszemu normalnemu życiu ale i polaniu się naszej krwi, którą wzajemnie byśmy sobie wylewali. Spierajmy się więc o różne rzeczy ale bez zbędnej agresji i przekonujmy naszych adwersarzy argumentami a nie wyzwiskami jak to często bywa. Nie zawsze możemy mieć rację i czasem rozmówca może nas skłonić do zmiany zdania jeśli nas przekona, że się mylimy.


#Nick#Ireneusz Przytulski  2019-01-15

Pewnie Przedpełski wykonuje polecenie przełożonych.


#Pytam#Nick  2019-01-15

oj... czy nam się redaktor w jakieś WSI-okowe towarzystwo nie zaplątał?Przecież z takiej słuzby nie wychodzi się nigdy. Dlatego spełnia rozkazy przełozonych...?


#No tak#Pytam  2019-01-15

czyjeś polecenia wykomuje, widać to po niektórych notkach, ta też jest napisana na zamówienie/rozkaz?/


#Rambo#Ireneusz Przytulski  2019-01-15

Jurek jest za PO i to się wpisuje w ich metodykę działania. Zero argumentów więc zakłamują rzeczywistość. Jurek nieładnie jako redaktor powinieneś być bezstronny i zrazisz do siebie wielu ludzi.


#No tak#Rambo  2019-01-15

przedpeł czeka na następne, po trupach do celu


#Spokojny#No tak  2019-01-15

Dość tych trupów, czas na opamiętanie. A Adamowicza zamordował nie przeciwnik polityczny tylko zwykły kryminalista, więc co tu mówić o polityce, raczej o kryminalistyce.


#Aha#Spokojny  2019-01-15

Kryminalista, który od Owsiaka słyszał "Róbta co chceta". To więc robił.


#Tak bywa#Aha  2019-01-15

Owsiak to największy hipokryta i o dziwo, udawało mu się jak dotychczas.


#Nick#Tak bywa  2019-01-15

przecież były "wypadki" śmiertelne na jego imprzach muzycznych


#Też nick#Nick  2019-01-15

żle zabezpieczona impreza - winny organizator


#Ciekawe#Też nick  2019-01-15

A ja myślałem że morderca a tu proszę, to kto tam organizował wyprawę do Smoleńska, czy nie Kancelaria Prezydenta


#Mieszkaniec Pasłęka#Spokojny  2019-01-15

Brawo, w końcu ktoś normalnie myślący.


#Misio#Tak bywa  2019-01-15

przebieraniec, przebija go i wszystkich innych


#Babcia Kurka#Nick  2019-01-19

Na miesięcznicach też


#Spokojny   2019-01-16

"Jurek" Owsiak - pospolity bandzior i wychowawca bandziorów namaszczony na ofiarę hejtu! Tak pisze dziś Piotr Wielgucki na swoim blogu Matka Kurka i zamieszcza obszerne uzasadnienie dla tej strasznej opinii. Z drugiej strony Owsiak zgłoszony do nagrody Nobla przez posła Andrzeja Kobylarza z ugrupowania Kukiz 15. Oto dwie opinie o jednym człowieku. Która właściwa?


#Hehe#Spokojny  2019-01-16

To piszesz że ten Wielgucki z ośmioma wyrokami za zniesławienia, to dla ciebie autorytet - „Matka Kurka utopił już w sądach ok 50 tys. zł (według jego własnej deklaracji), lecz chyba na tym nie poprzestanie. Kolejne procesy w toku. Bloger liczy na Ziobro i Jakiego. Wydaje mu się, że przegrywa nie dlatego, że łamie prawo, ale dlatego, że sądy są złe. ”


#Spokojny#Hehe  2019-01-17

Piotra Wielguckiego uważam za bardzo odważnego człowieka. Przeciwstawił on się potężnemu, bardzo potężnemu lobby na rzecz Owsiaka i pomimo niesprawiedliwym i stronniczym sędziom, przed którymi miał pecha stawać, nie załamał się i dzielnie walczył. Przekonał się na własnej skórze, że w Polsce często uzyskuje się w sądzie nie sprawiedliwość tylko wyrok, nie mający ze sprawiedliwością niewiele, lub zgoła nic wspólnego. Nie mówię, że zawsze ale dosyć często. Zresztą jest to wiedza ogólnie dość dobrze znana.


#Ireneusz Przytulski#Spokojny  2019-01-17

"W Polsce sądy są jak pajęczyna. Bąk się przebije, ugrzęźnie muszyna". Ta opinia o sądach wygłoszona wiele, wiele lat temu teraz jeszcze bardziej jest oczywista, gdy 'góra" sądownicza ogłosiła się "najwyższą kastą".


#Ireneusz Przytulski#Ireneusz Przytulski  2019-01-17

Sędzina Sądu Najwyższego Irena Kamińska, ta która ogłosiła że oni są "najwyższą kastą" krzyczy: "Ja będę szczera, ja pragnę zemsty. Dlatego, że mnie arogancja tej władzy, ta bezczelność tak irytuje, że ja pragnę zemsty". Ta sędzina reaguje tak samo jak zabójca św. p. prezydenta Adamowicza, on też pragnął zemsty Tyle tylko, że on już się zemścił a kiedy zemści się sędzina Sądu Najwyższego i na kim? Jawnie widać, że zbrodnia zagnieździła się już w Sądzie Najwyższym, tyle, że jeszcze nie dokonana. Czy ona też chwyci za nóż? Nie sądzę, ona dokona zbrodni inaczej, ona wyda zbrodniczy wyrok. Czy ktoś z nas chciałby stanąć przed takim Sądem? Na samą myśl, ciarki przechodzą.


#Swoje wiem#Ireneusz Przytulski  2019-01-17

Co ty porównujesz, stary capie? Poza tym "sędzina" to żona sędziego.


#Czytacz#Swoje wiem  2019-01-17

Oto wypowiedź w pełni kulturalna i przy okazji dydaktyczna.


#Szok#Spokojny  2019-01-19

Ta taki sam bohater , jak ten morderca, przegrał wszystkie sprawy przeciwko niemu, jedną wygrał którą założył za nazwanie go "nierobem", ponieważ prowadzi bloga (w którym szkaluje pozwanego przez siebie), za co otrzymuje zapłatę od (tajemniczych) sponsorów i to niby sądy go takimi wyrokami krzywdzą, takie mniemanie ma też morderca bo czy to nie krzywda kilka napadów na banki, ataki z nożem na różne osoby, połamanie kolan i doprowadzenie do trwałego kalectwa, wykonywanie zleceń na pobicia w więzieniu, no i on jest też pokrzywdzony przez sądy, bo tak w TVP mówią


#K7ba   2019-01-17

W tytule jest błąd. Brakuje na końcu tytułu literki - A.


#Minister   2019-01-16

Człowiek zginął śmiercią tragiczną na oczach tłumu przed kamerami. Został bestialsko zamordowany, bez żadnych skrupułów. Nie ważne jaki był- NIKT NIE MA moralnego prawa do odbierania komuś życia. Niech ten czas będzie chwilą zadumy... W tym momencie cisza jest nam potrzebna, tak jak marynarzom na wzburzonym morzu. Odrzućcie na tę chwilę wszystkie konflikty, nie doszukujmy się drugiego sensu i zjednoczmy się w obliczu tej tragedii. Postarajmy się, aby już nigdy więcej taka tragedia nie miała miejsca. Zamiast pluć jadem na wszystkich wokoło, lepiej pomódlmy się za człowieka, jedyne co możemy zrobić dla Ś. P. pana prezydenta Pawła Adamowicza. R. I. P


#Z netu   2019-01-16

"Obserwując pobudzenie w POKO, można odnieść niestety wrażenie, że niektórzy chyba się cieszą, że Adamowicz został zamordowany. Jest kolejna okazja by dosrać PiS-owi"


#No tak#Z netu  2019-01-16

W necie piszą, że PO go nienawidziła za startowanie do wyborów wbrew planom PO.


#Szefnicków#No tak  2019-01-16

W necie piszą że PIS nienawidzi Kaczyńskiego, bo nie pozwala im w pełni czerpać z koryta


#No tak   2019-01-16

To piszesz, że byli razem? Ale jak s.p.Adamowicz umierał to Owsiak jeszcze przez 4 godziny szczytował.


#Koroner#No tak  2019-01-16

Informacje były enigmatyczne, nawet ci co stali z nim na scenie myśleli że tylko zemdlał, teraz po fakcie to sami specjaliści od zgonów.


#Ania#No tak  2019-01-16

A co miał zamknąć i iść do szpltala


#Nick#Ania  2019-01-16

Tak, jak jago przyjaciel i współorganizator umierał na jego imprezie WOŚP to miał zamknąć a nie tańczyc, żartować i szczytować.


#Skopiowane z netu#Nick  2019-01-16

Gdyby Pan Owsiak wyłączył muzykę i powiedział "Kochani, ktoś usiłował zabić naszego przyjaciela na światełku do nieba, kończymy imprezę, dokańczamy licytację serduszek, a teraz przepraszam, wsiadam w samochód i pędzę do Gdańska" byłby największym wygranym tego dnia.


#Bo Owsiak#Skopiowane z netu  2019-01-16

wolał kasę kasę kasę kasę kasę


#Kij#Nick  2019-01-16

Dla tych co nasłali mordercę, dokładnie oto chodziło


#Stoptrollom#Skopiowane z netu  2019-01-16

Pewnie byt tak zrobił, gdyby wiedział, nawet wiceprezydent Gdańska, dowiedziała sie ponad dwie godziny po fakcie, teraz znając przebieg zdarzeń co jeden to dię bardziej wymądrza, nawet ci od bezpieczeństwa wszystko wiedzą, część szczujni podkuliła ogony i udaje przyjaciół, nasłani próbują, po takich portalach odwracać kota ogonem.


#Nick#Stoptrollom  2019-01-16

Owsia wiedział kilka minut po fakcie? A może kilkanaście? Przerwał imprezę i powiedzizł że Barbara Piela jest wszystkiemu winna a potem dalej w tan. Co mu tam umierający kompan, on wolał zbierać pieniądze.


#Szok#Nick  2019-01-16

I ty tą znienawidzoną przez ciebie imprezę i tocząc ślinę z nienawiści do Owsiaka i ludzi niąsących pomoc potrzebującym, oglądałeś notując wszystko minuta po minucie, sekunda po sekundzie, czy dostałeś gotowca z centrali opluwaczy ?


#Róbta co chceta#No tak  2019-01-16

róbta co chceta


#Nick#Róbta co chceta  2019-01-16

bijta się, kłóćta się, gwałdźta się i zabijajta. Róbta co chceta


#Aha#Nick  2019-01-16

Napadajta na banki , okradajta swoje fundacje i okłamujta darczyńców, róbta co chceta.


#Nick#Aha  2019-01-16

Dawajta "z baśki", dawajta "w dupę" albo "liścia" swoim krytykom.


#Aha#Nick  2019-01-16

Olejta umierającego przyjaciela i udawajta, że nic się nie stało


#Nick#Aha  2019-01-16

Kupta se Landrowera z piniendzy z puszek.


#Misio#Nick  2019-01-16

Może Maybacha za pieniądze emerytów i podatników ?


#Nick#Misio  2019-01-16

róbta co chceta Owsiak pozwala


#Antytroll#Nick  2019-01-16

To jest nawoływanie do nienawiści, zgłaszam na prokuraturę


#Nick#Antytroll  2019-01-16

brawo! No to zgłaszaj na prokuraturę Owsiaka, bo to jego "róbta co chceta"


#Obserwator Społeczny#Nick  2019-01-16

Tylko ty trollu używasz jej do siania nienawiści i namawiasz do popełniania przestępstw, jak będziesz wołał na scenie w imię boże zamordujmy kogoś, to powiesz to nie ja to ksiądz, idziesz krótką drogą jak ten morderca i się szybko z nim spotkasz


#Nick   2019-01-15

Przedpełski, usuń ten szczujący tekst ! Nie chcemy tu jatki! Pasłek ma ten trudny cza sprzeżyć spokojnie i godnie!


#Nick#Nick  2019-01-16

Nie usunął, może lubi tańczyć na trupach.


#Jadzia   2019-01-15

To politycy przygotowali grunt pod to tragiczne wydarzenie. Jurek ma rację.


#Bogdan dziaslo#Jadzia  2019-01-16

jakis jelop pisowski posługuje sie moim nazwiskiem , chyba trzeba to zgloscic


#Ab#Bogdan dziaslo  2019-01-16

Chyba to tak jak prawie- robi kolosalną różnicę zwłaszcza ogonek przy literce " a" .


#Bogdan dziaslo#Ab  2019-01-16

nie zmienia to faktu ,ze to moje nazwisko


#Bogdan dziąslo #Jadzia  2019-01-15

nienawiść głosili Tusk, Sikorski i inni członkowie PO, a takżę KOD-omici i inne lewactwo.


#TezNick#Bogdan dziąslo   2019-01-15

Kodomiści i platformersy


#Szcze Pan   2019-01-15

Dal nam przyklad szechter jak szkalowac mamy..


#Róbta co chceta#Szcze Pan  2019-01-16

Jerzy uczeń michnika


#Null   2019-01-16

Gdybyście wszyscy mieli odrobinę klasy i nad tą tragedią po prostu zamilkli. To dobrze świadczyło by o Was. O Waszej wrażliwości .kulturze .dobrym wychowaniu i takcie. A tak jak czytam Jesteście zgrają przepoconej hołoty chcącej na tej wsi zaistnieć. Brrrrrrr.


#Bogdan dziąslo #Null  2019-01-16

Redaktor piewszy zmilczał....?


#Riży   2019-01-16

To wszystko prawda , ale prawdą jest , że samolot Amber Gold ciągał po lotnisku w Gdańsku. Do dziś nie wiadomo czyj ten samolot był. Tak samo do dziś nie wiadomo po ile zarabiają asystentki NBP u Glapinskiego.


#Zenek   2019-01-16

ale zjebów w tym mieście....


#Cyrk#Zenek  2019-01-16

To tylko jeden pod różnymi nickami, dostał szału albo to jego praca, próbuje zmienić kierunek ataku z tych co szczuli, na tego co zginął, ciekawe kiedy zacznie pisać że prezydent to sam się dźgnął nożem.


#Nick   2019-01-16

Trudno o bardziej wymowny symbol. Prezes PiS Jarosław Kaczyński nie przyszedł na wspomnienie Pawła Adamowicza, od którego rozpoczęły się obrady Sejmu. Pokazał, że wykupione przez niego nekrologi i rezygnacja PiS ze startu w wyborach uzupełniających to puste gesty.


#Dobra rada#Nick  2019-01-16

Marnujesz się chłopie. Taki analityczny umysł a tylko hejt na necie. Nie daj się pokonać swojej frustracji za nieudane życie.


#Bez złudzeń   2019-01-16

robi następny cyrk na pogrzebie z puszkami wośp


#Ja   2019-01-16

Jakie tu okropne jelopy wypisuja glupoty ,jestescie dorosli czy macie po 5 lat ,chociaz nie jeden pieciolatek jest madrzejszy od Was


#Xyz   2019-01-15

Może pan redaktor by choć raz zamilkł i nie jątrzył. Wszak organizowane są marsze milczenia i on też powinien w ten sposób uczcić pamięć zmarłego a nie wyciągać brudy .


#Złoty środek#Xyz  2019-01-16

Zastanawiają mnie te "czerwone łapki w dół", czy ci ludzie w imię obrony interesów np JP, władzy, którą reprezentuję, partii za którą życie by oddali...są tak zaślepieni i nie widzą, że to sama najprawdziwsza prawda, że artykuł oburza a JP jątrzy! To oczywista oczywistość, tu nawet nie ma o czym dyskutować.


#Z onetu   2019-01-16

Przeanalizowaliśmy kilkanaście wydań programu „Wiadomości” z okresu poprzedzającego jesienne wybory samorządowe. Paweł Adamowicz został w nich przedstawiony jako jedna z najciemniejszych postaci na polskiej scenie politycznej. Telewizja publiczna formułowała przeciwko niemu ciężkie zarzuty, zwykle nie przedstawiając jego stanowiska, za to prawie zawsze przedstawiając stanowisko jego głównego rywala wyborczego. W najgorętszym momencie kampanii prezydent Adamowicz był oskarżany o propagowanie nazizmu i komunizmu oraz obrazę pamięci o polskich żołnierzach walczących w czasie II wojny światowej.


#Z Wikipeii#Z onetu  2019-01-16

Onet - od 2012r. największy polskojęzyczny portal internetowy, kontrolowany przez niemiecko-szwajcarski koncern Ringier Axel Springer Polska (100% udziałów).


#Kloszard#Z onetu  2019-01-16

Twoirdzisz że był niewinny? Przytoczę jak to działa. My nie tykamy was wy nie tykacie nas(POPIS). Odkąd odszedł z PO był poza ochroną PO formalnie ale dalej miał tam przyjaciół. Owszem zostały postawione mu zarzuty ale co z tego jak miał immunitet. Nikt nie mógł mu nic zrobić. Votum też wygrał bo ma większość w radzie więc zarzuty nie miały mocy. Płażyński - "Przed tym samym Sądem toczy się sprawa karna, w której na ławie oskarżonych zasiada Paweł Adamowicz." Pan Adamowicz nagradzał sędziów aby mieć przychylność? Tak to wygląda? bo nagradzał sędziów sądu który prowadził sprawy karne przeciw niemu. Tak to działa


#Kloszard#Kloszard  2019-01-16

Ci sami sędziowie bojkotowali ustawę o reformie sądownictwa. Dalej uważacie że polskie sądownictwo ma się dobrze?. Co się w tym kraju wyrabia. To jest uprzywilejowana kasta i ma poparcie u polityków bo to oni mogą ich skazać albo nie. Jestem za pełną reformą sądownictwa. Dymają nas na każdym kroku teraz skłócają. To dla PO na rękę są podziały. Czy ze strony PIS jest jakiś hejt? Była Nagonka na Adamowicza ale ciążą na nim prokuratorskie zarzuty a przez polskie prawo gdzie są równi i równiejsi nie każdy odpowiada za swoje czyny. Nie chcę aby w moim kraju politycy robili co chcieli wiedząc że włos im z głowy nie spadnie. Łapówkarstwo powinno być karane jak zdrada stanu czy szpiegostwo. https://www.tvp.info/40356155/adamowicz-nagradza-sedzie-z-gdanska-za-sprzeciw-wobec-reformy-sadownictwa


#Hej#Kloszard  2019-01-16

Podaj fakty a nie plotki


#Kloszard#Hej  2019-01-16

Masz pro PO Fakt https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/trojmiasto/pawel-adamowicz-uslyszy-kolejne-zarzuty/b7zgc9m Poczytaj na stronie sądu na pewno jest stenogram. Nikt by nie pomawiał i rzucał słów na wiatr. Czy Pan Adamowicz złożył sprawę o zniesławienie ,nie?. Człowieku co mam ci więcej udowadniać.


#Miska ryżu   2019-01-15

Gdyby był chory psychicznie siedziałby w Gostyninie albo zamkniętym oddziale psychiatrycznym. Powtarzasz narracje telewizji Kurskiego. A jak podają statystycy, tylko w zeszłym roku, tylko w głównym wydaniu rządowych Wiadomości TVP było co najmniej 100 materiałów o Adamowiczu "kryminaliście, oszuście, łapówkarzu", bez oddania głosu oskarżanemu. Ale dziś oczywiście winna jest opozycja, bo protestując nakręca spiralę. Stoisz po szyję w szlamie Duff.


#Marek Chrapan#Miska ryżu  2019-01-16

Paweł Adamowicz miał 7 zarzutów prokuratorskich, gdyby zaczął zeznawać mógłby wiele powiązań ujawnić. A są to ludzie "władzy" na najwyższych szczeblach uwikłani w afery jak np. Amber Gold itp... Może był niewygodny?


#POwskie Scierwa#Marek Chrapan  2019-01-16

Dokładnie był niewygodny ale dla lewackiego ścierwa...jakim to trzeba być podłym skurwysynem żeby zabijąc aby tylko dorwać się do koryta.Przedpeł mendo lepiej zamknij ta swoją gruba spasiona spierdo**ą mordę lewacka szmato,siejesz tylko ferment dzbanie


#Dobra rada#Miska ryżu  2019-01-15

Telewizja Kurskiego, prokuratura Ziobry, lecz się.


#Czarno to widzę   2019-01-15

Pani Gronkiewicz poprosi o ochronę ministra Brudzińkiego. W Gdańsku następny psychol z nożem zatrzymany przez policjantów w sądzie. Efekt lawiny ?


#Zaden efekt lawiny #Czarno to widzę  2019-01-15

Do sądu wszedł charakterystycznie ubrany pan. Bramka wykryła u niego krótki nóż. Scyzoryk został oczywiście zabrany. Mężczyzna wszedł na pierwsze piętro, gdzie miał być stroną w sprawie o odszkodowanie i zadośćuczynienie - relacjonuje Joanna Organiak z sekcji prasowej Sądu Apelacyjnego w Gdańsku. - Pan siedział tam na ławce i... obierał jabłko. Pracownik sądu zawiadomił o tym władze sądu. Podjęto decyzję o wezwaniu policję. Funkcjonariusze przyjechali w dość sporej grupie. W sądzie za ścianą był wcześniej alarm bombowy, więc pojawili się u nas policjanci z tamtej akcji. Weszli na piętro i wylegitymowali mężczyznę, który, jak się okazało, obierał jabłko plastikowym nożem. Powiedział, że nie zdawał sobie sprawy, że może zwrócić jakąś obawę. Mężczyznę wypuszczono .


#Apotempłacz#Zaden efekt lawiny   2019-01-15

Jakiś palant chciał pokazać że z nożem po sądzie można chdzić i zrobić sensację po telewizjach, jak go złapali, to rżnął głupa


#Miska ryżu#Czarno to widzę  2019-01-15

Wmawianie ludziom, że PO ich okradła (czego nikt do tej pory nie udowodnił po 3 latach od audytu) i dlatego żyje im się gorzej, jest szczuciem ludzi nie radzących sobie ze swoim życiem i wskazywaniem winnych ich niepowodzeń. Taka narracja pis doprowadzi jeszcze do niejednej tragedii


#Ab#Miska ryżu  2019-01-15

Misko ryżu. Twoje stwierdzenie dotyczące braku udowodnienia winy poprzednim rządzącym mija się z prawdą. Wystarczy wejść w internet by wyszukać ile spraw się toczy, ilu zatrzymanych z poważnymi zarzutami. Kwestia długości ewentualnych procesów to inna sprawa jak ma się takich "specjalistów " od rozciągania spraw jak np. Giertych .


#Miska ryżu#Ab  2019-01-15

Masz na myśli ab stosowane przez Ziobrę, a wzorowane na państwach totalitarmych i trwające w nieskończoność areszty wydobywcze. Będziesz siedział tyle, aż obciążysz kogoś zeznaniami które mamy tu na kartce. Do pełni szczęścia brakuje tylko podporządkowanych sądów i sfingowanych procesów. Brawo ty.


#Ab#Miska ryżu  2019-01-15

Jeżeli w sprawach typu Amber i reprywatyzacyjnej nie widzisz błędów tylko zwalasz na " prokuratorów " Ziobry to winszuję.


#Wyścigszczurów#Ab  2019-01-15

To samo moźna powiedzieć o pisowcach a dopiero są dwa lata, sami już skaczą sobie do gardeł, nawet prezesa już częś zaczęła olewać, bo koryto robi się puste


#Nick#Czarno to widzę  2019-01-15

Widzę, że PO chce wywołać chaos w Polsce. No redaktorku, mom zdaniem masz w tym swój zbrodniczy udział.


#Nick#Nick  2019-01-15

Gronkiewicz jest już tylko osobą prywatną. To ja też chce ochrony przed siepaczami redaktora .


#Powtórzę   2019-01-15

Widzę, że PO chce wywołać chaos w Polsce. No redaktorku, mom zdaniem masz w tym swój zbrodniczy udział.


#Nick   2019-01-15

Jurek chyba pomyliły Ci się bieguny. W Internecie bo TV nie oglądam jest masa hejtu na PIS ale nie uświadczysz na PO. To PO wynajmuje trolii którzy nieustannie piszą komentarze manipulując świadomością ludzi. Wałęsa : gdybym był Tuskiem kazałbbym pałować Solidarność. Sam bym spałował Dudę. Bronisław Komorowski Ps Żyrandol : "Czasem trzeba walić dechą w łeb" . Wałęsa znowu nawołuje do używania przemocy: "Młotkiem trzeba by ich..." . Jeszcze kilka dni przed tragedią Owsiak nawoływał do nienawiści bo go TVP skrzywdziła. Ciążą na nim zarzuty zrobił dużo ale jeśli nie może wykazać co z milionami zrobił to nie zakłamujcie rzeczywistości. Dziś Kidawa Błońśka - nie będziemy maszerować z prezydentem Dudą bo to nie jest szczere! Że co? Kabaret. To PO ma na rękachkrew tragicznie zmarłego prezydenta


#Nick#Nick  2019-01-15

Na FB jest profil opłącany przez PO sokzburaka. Zobaczcie jak oni interprretują rzeczywistość. Potrafią tak przekręcić i zmanipuloiwać prawdę że w każdej sytuacji znajdą jakiś problem. Polski rząd wysłał samolot po żonę prezydenta i hejt bo kasa ale gdyby nie wysłał to byłby hejt że ma gdzieś prezydenta PO. Wałęsa robił politykę na pogrzebie Busha ciekawę czy nałoży tą samą szmatę na pogrzeb prezydenta swojego miasta. https://www.facebook.com/Sokzburaka-18295094973195...


#Nick #Nick  2019-01-15

Krew na rękach ma Owsiak bo sam nawoływał do nienawiści. Trzeba mu oddać że zrobił wiele ale ciążą na nim poważne zarzuty. Nie zakłamujcie rzeczywistości. Słuchałem konferencji Owsiaka kilak godzin przed morderstwem i tam była sama polityka. Nawoływanie do nienawiści i atak na TVP. Ma zarzuty ale jest jak bamber na układzie PO i wie że go nikt nie ruszy bo ma przyjaciół w PO. Czemu on robi politykę. Upolitycznił WOŚP. Teraz zrezygnował a Wy się litujecie nad biedakiem. Niech rozwiąże problemy i podda się kontroli aby pokazać że jest niewinny ale tego nie robi dlaczego? Pańśtwo musi być równe wobec wszystkich nawet tych co zrobili dużo dla narodu.


#Córkakurka#Nick   2019-01-15

Gdyby Rydzyk miał choć jeden procent tych kontroli co miał Owsiak ( wszystkie nic nie wykryły), to byłabym szczęśliwa


#Polityk#Córkakurka  2019-01-15

Przyjdzie czas na tego celebrytę . Jestem za PIS ale ten celebryta ciągnie ich w dół. Jestem pewien że nie więcej niż promil wyborców PIS darzy szacunkiem tego co mu bezdomny dwa maybachy dał. Jeszcze on pójdzie w pasiaki jak PIS się opamięta i odetnie od kościoła.


#Nick #Nick  2019-01-15

Komorowski wzywa do... zawiązania konfederacji. Chce zbrojnie obalić PiS?! Kto tutaj nawołuje do nienawiści? Ślepi jesteście ludzie. Nie dajcie sobie wmówić ciemnoty. Czasami włącze TV konferencja PO sama nienawiść. Nawoływanie do obalenia wybranego rządu. Co się dzieje w tym kraju?


#Nick#Nick  2019-01-15

Dodam też że nie jestem za PIS ale jestem przeciw PO. Jestem przekonany że śmierć prezydenta gdańska bardziej poryszyła wyborców PIS niż polityków PO. Sztuczne łzy Tuska i już robią politykę na tragicznej śmierci.


#Bogdan dziaslo   2019-01-15

LUDZIE JAKIE WY BZDURY WYPISUJECIE .3OPAMIĘTAJCIE SIE


#Miska ryżu   2019-01-15

Facet za swoje problemy publicznie wini nie sądy czy więziennictwo, tylko partię polityczną. Przypadek? Atakuje nie sędziego czy klawisza, a będącego pod ręką polityka samorządowego uważanego za bliskiego tej partii. Mecenas Jacek Taylor mówił w jednym z wywiadów, że wyszedł on z więzienia do którego trafił za rządów PO PSL, posłuchał sobie państwowej telewizji i radia, i dowiedział się, że PO to jest samo zło, jest winna wszystkiemu co się złego w jego życiu wydarzyło, bo było to za ich rządów - A słowo ma wielką moc. Prosty człowiek w to wierzy.


#Duff   2019-01-15

Nie ma to jak pisać o zabojstwie ktorego dokonał chory na schizofrenię (wg informacji podawanych przez media), który juz dawno został zdiagnozowany z jakimis wrogimi obozami politycznymi? Z jakimś podziałem wśród Polaków? To media, sam Owsiak i im podobni (o jeszcze poseł Szczerba) biją polityczną pianę. Dlaczego nikt nie wspomni, ze ta impreza a tak trzeba to nazwać nie byla odpowiednio zabezpieczona? Przecież ten szaleniec mogl spokojnie odejść po dokonanym morderstwie, wtopic się w tłum albo co jeszcze gorsze przez ten czas w ktorym chodzil sobie z nożem i mikrofonem w reku, mógł zabić jeszcze kilka osób!!! tak na prawdę reszta jest nie ważna!!! I brzydko to zabrzmi moze, ale impreza odbywala się w Gdańsku. A kto odpowiada za bezpieczeństwo takich imprez w miescie? Nie wiem jak w Gdańsk


#Mieszkaniec Pasłęka#Duff  2019-01-15

Fakty są oczywiste i w normalnym kraju gdzie polityka nie rzuca się ludziom na mózg długo by musiano kombinować aby wpaść na fantastyczny pomysł szukania motywów politycznych. Tylko u nas to możliwe, bo co drugi to polityk od siedmiu boleści. Taki psychol jak ten zabójca najczęściej nie ma bladego pojęcia o polityce i politykach, jego to wogóle nie interesuje. Zapytajcie go kto jest Prezydentem RP czy Premierem Rządu, wątpię czy wymieni jedno nazwisko.


#Barbara#Mieszkaniec Pasłęka  2019-01-15

Nazwisko Prezydenta Adamowicza jednak wymienił.


#Mieszkaniec Pasłęka#Barbara  2019-01-15

Kto wymienił? Kogo?


#Mieszkaniec Pasłęka   2019-01-15

Tylko czekałem kiedy naczelny jątrzyciel pasłęckiej gazety wstawi tekst w stylu "mord polityczny" ??? Dziwne ale byłem pewny, że prędzej czy później taki tekst musi się pojawić na łamach tej strony... . Ludzie Wy się w końcu opanujcie! Wasze skrzywienia polityczne prowadzą do jeszcze gorszych efektów jak te zabójstwo. Każdy dziennikarz, każdy felietonista czy zwykły internetowy pismak muszą wiedzieć, że słowem można bardziej zranić jak nożem!


#Mieszkaniec   2019-01-15

Nawet w takiej sytucji redaktor zapomina o kulturze wszyscy potrafia nie wtracac polityki w ta tragedie a tu prosze elita paslecka sie wywyrzsza czas zaczac sie modlic w koncu a nie walczyc wielkie przegiecia masakra wstyd dla pasleczan


#Ja   2019-01-15

Kto jest za tym zeby w Polsce przywrocic kare smierci bo ja tak ,teraz taki lachudra pojdzie siedziec i bedzie utrzymywany z naszych podatkow


#Ja   2019-01-15

I to pisze Ten co w "białych rękawiczkach" wyeliminował konkurencję do stołka burmistrza w Pasłęku. Co za hipokryzja. Wstydzić to Pan się powinien Panie redaktorze...


#Paul   2019-01-15

Ta sprawa na bank ma drugie dno , Paweł Adamowicz komuś przeszkadzał w interesach dla tego go zamordowano .Wszyscy wiedzieli że angażuje się w WOŚP , wykożystano to do tego Mordu .Owsiaka trzeba podziwiać za to co robi , powinien zagrać wszystkim na nosie i zostać Prezydentem Polski .Cześć Pamięci Pana Pawła .


#Prezerwatywa#Paul  2019-01-15

Mi też wydaje się że sprawa miała drugie dno. Oby nie było to morderstwo Polityczne i to nie na zlecenie PIS.


#Uszanujmy czas żałoby   2019-01-15

Może w związku z tą tragedią opamiętają się ci, co doprowadzili do podziału społeczeństwa na kilka wrogich obozów --- chyba już czas JP abyś to dokonał! Przyzwolenie na agresję i nienawiść --- kto to zaczął? JP jest super przykładem osoby (redaktorka), który dolewa oliwy do ognia jak PO zaczyna ataki na wszystkich dookoła siebie... Szkoda człowieka, a tu zbijanie kapitału trwa na dobre...


#Nick   2019-01-15

Nożownik od Owsiaka 27 lat, czyli od chwili swojego urodzenia, słyszał "Róbta co chceta" . To więc robił co chciał i też na scenie ostatecznie zagwiazdorzył .


#Jak ja nie cierpię idiotów#Nick  2019-01-15

The bil!


#Joseph Goebbels   2019-01-15

Czy to PO, PiS, SLD, PSL czy Korwin - patologia to patologia - nie zna podziału politycznego. Jedyne rozwiązanie to zacząć tych psycholi umieszczać w obozach pracy i niech tyrają do śmierci za to, co zrobili społeczeństwu.


#Nick#Joseph Goebbels  2019-01-15

...i ich wychowawcę Owsiaka, co głosi "róbta co chceta".


#Relanium#Nick  2019-01-15

Ciebie to już na pewno, sam piszesz , sam sobie odpowiadasz, wstawiasz plusy, czego się naćpałeś, napij się wody, idź na spacer i ochłoń, bo skończysz jak ten morderca


#Nick nick#Relanium  2019-01-15

Jesteś taki głupi ? Tu jest kilku komentujących podpisujących się "nick" Masz i nie dziękuj.


#Relanium#Nick nick  2019-01-15

Co ty nie powiesz i sprawdź sobie te zamaskowane katalogi, bo łowcy pedofili mają już namiar


#Czas ucieka wieczność czeka   2019-01-15

Szkoda mi Adamowicza, na jego trupie już tańczą przeciwnicy . Adamowicz przeciwstawił sie swojej partii PO więc PO go nie oszczędza. Wałesa już chyba zgłosił start w wyborach. Nikogo jako człowiek chyba poza rodziną i zwykłymi gdanszczanami on nie interesuje.


#Czas ucieka wieczność czeka#Czas ucieka wieczność czeka  2019-01-15

nic juz nie może, to i niepotrzebny POlitykom. A przecież na pewno miał swoje dobre strony i chiał jak kazdy człowiek żyć. Politycznie zbłądził bardzo. Żałuję nie jako polityka ale jako człowiaka zadźganego na placu.


#Miska ryżu   2019-01-15

Masz czelność Irek uczyć, co wolno po śmierci Adamowicza. Siedziałeś cicho jak swą polityczną konstrukcję PiS oparło latem 2010 na obrzydliwych insynuacjach wokół tragedii smoleńskiej? A parę miesięcy później dodali Marka Rosiaka? Smoleńsk wyciszyli w 2017, Rosiaka grają codziennie do dziś.


#Marek Chrapan   2019-01-15

W pazdzierniku 2012 r zmarł z wycieńczenia w namiocie przed UM w Gdańsku Wojciech Dąbrowski po 2 miesiącach strajku głodowego jaki założył po wyrzuceniu Go z mieszkania (wzorem warszawskich prywatyzacji) w oczekiwaniu na przyjęcie go przez Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza - nie doczekał się za życia, spotkają się teraz kiedy "karma wraca"


#Miska ryżu#Marek Chrapan  2019-01-15

I żeby do ciebie ta karma nie wróciła, kiedy będziesz leżał w szpitalu na łóżku geriatrycznym zakupionym przez.orkiestrę Owsiaka.... z czerwonym serduszkiem przed oczami.


#Miska ryżu#Marek Chrapan  2019-01-15

Nie kłam Chrapan. Wojciech Dąbrowski ze swoim namiotem zwinął się spod UM już we wrześniu, razem z Karolem Guzikiewiczem i jego kolegami tzw. Solidarności. Zmarł miesiąc później (i nie pod UM) osamotniony i opuszczony przez swoich popleczników. Guzikiewicz tak pomógł Panu Dąbrowskiemu jak obywatel Rydzyk Stoczni Gdańskiej.


#Marek Chrapan#Miska ryżu  2019-01-15

Łżesz jak...jak Thusk. W tamtym czasie do pażdziernika co najmniej raz w tygodniu byłem w Gdańsku i prawie zawsze zaglądałem do W. Dąbrowskiego przynosząc jedzenie - nie brał i się złościł, a był pod koniec września bardzo osłabiony i rzeczywiście osamotniony bo dwie rodziny tak samo wyrzucone ze swoich mieszkań w których mieszkali od urodzenia (przypominam, że sposobem "Bufetowej") które też w namiotach mieszkały przed Urzędem, zwinęły się. Na początku pazdziernika stał namiot tylko W. Dąbrowskiego i on z namiotu już nie wychodził, zaproponowałem wezwanie pogotowia, nie zgodził się i zezłościł, mimo to zadzwoniłem, okazało się, ze nie raz przyjeżdżali do niego, a on nie pozwalał się zabrać. Kiedy przyjechałem do Gdańska ok. 20 pazdziernika dowiedziałem, że nie żyje.Opisałem to na pejs-zb


#Stop nienawiści   2019-01-15

To PO chcialo odsunac ŚP Adamowicza od wladzy nie PIS ale pierwszy hejter Pasleka nigdy nie pisze prawdy tylko pomawia niewinne osoby chyba znowu chce zasilic konto Caritasu


#69#Stop nienawiści  2019-01-15

Tak to prawda. On był w PO bo gdzieś trzeba być. Był Gdańszczaninem w 100%. Nie był wygodny dla PO bo nie tańczył jak kazali. PO i KOD promowali młodego Wałęsę na to stanowisko.


#Nick   2019-01-15

hieno, żerujesz na smierci człowieka, żeby robić polityczną akcję powrotu PO do koryta.....


#Bez złudzeń#Nick  2019-01-15

Owsiak chwalił "Ruch Wyp...olenia Krystyny Pawłowicz w Kosmos", ale niestety POpaprańce wyp..olili ( już nie swojego) prezydenta Gdańska.....


#Abc   2019-01-15

Redaktorze nie szczuj. Cała Polska łączy się w bólu i potępia tą straszliwą zbrodnie.


#WYBORCA   2019-01-15

NIGDY NIE GŁOSOWAŁEM I NIGDY NIE BEDĘ GŁOSOWAŁ NA PIS !!!!!!!!


#Teść#WYBORCA  2019-01-15

Można nie lubić PIS ale ci co nie widzą jak złe jest PO i na nich głosują to mi ich szkoda. Czy wy ludzie nie widzicie


#Nivea   2019-01-15

Tak mi się jeszcze przypomniało. Wybory samorządowe. Kto dwa procesy przegrał za mówienie nieprawdy? Czy to nie bylo jatrzenie?A teraz Święte oburzenie? Zacznij od siebie emerycie.


#Jarosław   2019-01-15

Hipokryzja poziom expert. Nie dziwie się że pan ma problemy z kręgosłupem pane Jurku


#Abc   2019-01-15

Panie redaktorze Przedpełski, chyba Pan trochę przesadził. Zdecydowanie to Pan musi się opamiętać i skończyć z wściekłym atakowaniem. Skąd w Panu tyle nienawiści?!?


#Obywatel   2019-01-15

Za dużo polityki i teorii spiskowych w tym wszystkim.Zginął człowiek.Został w brutalny sposób zamordowany przez wariata,który zabił żeby być bohaterem w pierdlu bo nie odnalazł się w rzeczywistości po wyjściu z więzienia. A to że krzyczał że siedział przez PO świadczy tylko o tym że ma nie po kolei w głowie bo wszyscy wiedzą że nie siedział za niewinność a za napady. Po prostu wariat jakich wiele chodzi po tym świecie. I nie zapominajmy że rodzina zmarłego prosiła o nieupolitycznianie całej sytuacji. Ludzie wyluzujcie z tą polityką,bo jedni i drrudzy rzucają jadem.


#Nick   2019-01-15

27-latek zabił fana WOŚP na 27 finale WOŚP. Zrobił to, co przez ten czas głosił Owsiak "róbta co chceta". Brzmi to jak jakas satanistyczna kabała.


#Druginick#Nick  2019-01-15

Walnij się w czerp, to może wytrzeźwiejesz


#Ab   2019-01-15

Dla przypomnienia, wiedza w necie. 3 października 2005 roku D.Tusk w czasach POPIS-u stwierdził że partia zwycięska w wyborach czyli PIS nie powinna mieć jednocześnie prezydenta i premiera. Nastąpiły tarcia przy formowaniu rządu na którego czele stanął K.Marcinkiewicz . PO wystawiła wbrew PIS-owi B.Komorowskiego na marszałka Sejmu i zaczęła się jazda która trwa do dzisiaj. P.S. W przeciwieństwie do nicka uważam łzy D.Tuska jak najbardziej szczere.


#Też Nick#Ab  2019-01-15

Tuska może i tak. Wydaje mi się że on już tak głęboko siedzi w tym syfie że sam nie wie jak się wypłata. Szkoda że jego koledzy z partii już robią politykę na śmierci kolegi. Jarosław Wałęsa się przypomina już wywiady daje w tv mówiąc. Weźcie mnie, we cię mnie. Przykre nie szanują śmierci tragicznie zamordowanego prezydenta


#Grzes   2019-01-15

Co PiS się dowie do władzy to zawsze musi zginąć jakiś prezydent, co to za partia szkodników.


#Ciekawy   2019-01-15

Czemu ten materiał służy? Czy ty jp masz choć gram rozumu czy tylko pędzisz przed siebie jak dzik?


#Ky   2019-01-15

panie chrapan jest pan zerem i totalnym dnem


#Marek Chrapan#Ky  2019-01-15

Prawda boli? - Będzie jeszcze bardziej bolało: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=...


#Potwierdzam   2019-01-15

święte słowa


#PiS   2019-01-15

Panie Przedpełski. Czy pan przeczytał to, co napisał ? Tyle próśb o nie podsycanie społeczeństwa.... Pański artykuł aż zieje nienawiścią. Żal mi Pana bardzo.


#Maria Anna   2019-01-15

wyrazy współczucia dla rodziny A wy piszący nawet teraz się obrażacię


#Nivea   2019-01-15

Jesteś emeryci taki sam jak ci których tak nie lubisz.


#Nick   2019-01-15

Sierżant ty komunistyczna koorwo!


#WyNalazek   2019-01-15

Ty Chrapan walnij się w pustą,starą mózgownice


#Jan   2019-01-15

Szok i niedowierzanie. Niestety to jest prawdziwa Polska. Opamiętajcie się ludzie.


#Paweł   2019-01-15

Dwukrotnie odwiedzał Pasłęk. Wspomagał założenie koła Parti Konserwatywnej w naszym mieście. Potem pdtrzymywał kontakt. Przy przypadkowych spotkaniach, gdzies tam w "świecie", zawsze znalazł monent, aby z życzliwością wypytać się o życie społeczne i gospodarcze naszego miasta.


#Pisior   2019-01-15

Panie Jurku, CO PAN ROBI ?! Jeszcze mało? Panie Prezydencie spoczywaj w pokoju.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Październikowe Grand Prix Zakrzewka II

Wydarzenie odddbyło się Dzisiaj 06:30 

Uwaga wędkarze. Październikowe zawody z cyklu Grand Prix Zakrzewka II odbędą się 20...


Klub Miłośników Poezji zaprasza

Pozostało16 dni

Klub Miłośników Poezji działający przy Bibliotece Publicznej w Pasłęku...


Przypominamy - Klub Miłośników Poezji zaprasza

Pozostało16 dni

Klub Miłośników Poezji działający przy Bibliotece Publicznej w Pasłęku...