25 sierpnia 2019 Luizy, Ludwika, Józefa

Puchar pojechał do Sztumu

dodał 2019-04-09

Zwycięzcą drugiej edycji zawodów spławikowych Grand Prix Okręgu PZW Elbląg 2019 został Damian Tchorek - Koło Zespół Szkół w Sztumie, który uzyskał 8320 pkt. i zdobył „Puchar Burmistrza Pasłęka”. Zawody, w których startowała 60 zawodników i zawodniczek z 18 kół rozegrane zostały w minioną niedzielę na Kanale Elbląskim w miejscowości Dłużyna. Zwycięzcy otrzymali nagrody ufundowane przez Firmę SARS z Drewnicy oraz Okręg Elbląg. Przy okazji zawodów Weredycka Aleksandra z Koła Sielanka Elbląg otrzymała odznakę Wzorowy Młody Wędkarz nadaną przez Zarząd Okręgu PZW w Elblągu za szczególne osiągnięcia, postawę etyczną, dobre wyniki w nauce oraz reprezentowanie koła na zawodach spławikowych na szczeblu Okręgu.