24 stycznia 2020 Felicji, Franciszka, Rafa?a

Puchar Prezesa Koła Pasłęk

dodał 2019-08-26
Puchar Prezesa Koła Pasłęk

To już IV otwarte zawody spławikowe o Puchar Prezesa Koła, które organizowane są przez Zarząd Koła w Pasłęku. Zawody, w których udział wzięło 26 zawodników (w tym jedna pani) z różnych kół odbyły się w dniu wczorajszym na terenie zbiornika Zakrzewko II w Parku Ekologicznym w Pasłęku. Od rana przywitała nas piękna, słoneczna pogoda, która zapewne miała wielki wpływ na wyniki zawodów. Przez cztery godziny łowiono głównie płocie i leszcze przy czym część łowiących nie miała nawet kontaktu z rybami. Po zważeniu ryb wszystkim zawodnikom i podsumowaniu wyników ustalono zwycięzców: Puchar Prezesa Koła 2019 z ilością 3620 pkt. zdobył Paweł Fic z Ostródy. Drugie miejsce z ilością 2080 pkt. zajął Krzysztof Dzięgielewski z Braniewa. Trzecie miejsce zdobył Henryk Dobosz z Pasłęka, który zdobył 1820 pkt. a czwarte Andrzej Krzykowski z Miłomłyna uzyskując 1540 pkt. Piąte miejsce zajął Marcin Żachowski 1170 pkt, szóste Łukasz Stasiak z Pasłęka 680 pkt. Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez Zarząd Koła i sponsorów. Na zakończenie wszyscy uczestnicy poczęstowani zostali gorącym gulaszem przygotowanym przez prowadzącego spotkanie Norberta Kuklińskiego. Następne spotkanie, zgodnie z terminarzem na ten rok zaplanowane jest na 8 września i będą to zawody spławikowo- gruntowe „Puchar Jesieni” na j. Pierzchały.

R.Tokarski

0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Gosc   2019-08-27

A gdzie te rekordowe karpie, amury. Miałem do was przyjechac, ale chyba dam sobie spokoj, bo leszczyki i plotki, to ja mam u siebie.


#Rapa   2019-08-27

Ryb jest dość, myślę, że ponad tona na hektar.


#JANUSZ   2019-08-27

Pewnie że nie ma ryb tyle co powinno bo miesiarze kradną ryby chowają po torbach i jak ma być tam rybą powinien być całkowity zakaz zabierania ryb zrobić lowisko NO KILL po co trzymać tych miesiarzy przez nich nie jeżdżą tam wędkarze którzy łowią dla przyjemności nie dla mięsa


#Waski   2019-08-26

to nie są leszcze Stefan


#Boss   2019-08-26

... bo tam po prostu już nie ma ryb. To kolejne zawody które pokazują jak rybny jest to akwen.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności