3 sierpnia 2021 Lidii, Augusta, Nikodema
Reklama Heops

Punkt szczepień zamknięty

dodał Dwa tygodnie temu, 2021-07-20
Punkt szczepień zamknięty

Do 28 lipca zamknięty będzie Punkt Szczepień Powszechnych przy ulicy Zwycięstwa. Powód zamknięcia punktu to brak chętnych do szczepienia I dawką. Od 28 lipca rozpoczną się szczepienia II dawką. Osoby obsługujące punkt są gotowe do podjęcia pracy w każdej chwili.

jp


Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :jeziorko

Komentarze

 • AntyJanusz
   Ponad tydzień temu, 2021-07-22

  Była prognoza, że na szczepienie trzeba czekać do 2027 roku - było źle. Zaszczepionych jest już tyle, że aż brak chętnych - źle. Wszystko dobrze - źle. Somsiad zarabia mniej i żona go zdradza - dobrze...

  COVID
   Dwa tygodnie temu, 2021-07-20

  Wcale mnie nie dziwi, że ludzi chętnych na szczepienia jest coraz mniej. Jak się oferuje udział w loterii z cennymi nagrodami za takie szczepienie, to coś jest na rzeczy. Tym bardziej, że producenci tych specyfików są zwolnieni z odpowiedzialności za skutki uboczne szczepień, a same szczepionki są właśnie w tej chwili testowane. Przy okazji okazało się już nawet, że zaszczepione osoby mogą ponownie zachorować, przenoszą wirusa i dzielą się nim z innymi, a szczepienia będzie trzeba robić co kilka miesięcy. Jeszcze jak do tego dołoży się fakt, że politycy PiS i PO jednym głosem zachęcają, to już w ogóle śmierdzi na kilometr. Zakłada się, że koszt jednej szczepionki to 60 zł, chociaż są głosy, że nawet powyżej 100 zł. Przy założeniu, że połowa ludzi się zaszczepi producenci się uśmiechną.

  swoje wiem
   Dwa tygodnie temu, 2021-07-20

  Żebyś Grześ nie miał czegoś wstrzykniętego kilkadziesiąt lat temu wcześniej toby o tobie jako półgłówku Tuwim wierszyka nie napisał:... Piasku mniej Nosić lżej!” Cieszy się głuptasek. Do dom wrócił, Worek zrzucił, Ale gdzie ten piasek? Wraca Grześ Przez wieś, Zbiera piasku ziarnka. Pomaluśku, Powoluśku, Zbiera się miarka itd. itd.

  • jajaja swoje wiem
    Dwa tygodnie temu, 2021-07-20

   Smutne życie masz dziadku. Nie ma wpisu abyś kogoś nie obraził. Pomyśl dwa razy zanim nastepny raz coś napiszesz

  grzes
   Dwa tygodnie temu, 2021-07-20

  Nic tylko się trzeba cieszyć że Pasłęczanie nie dadzą sobie wstrzyknąć jakiegoś dziadostwa nie sprawdzonego.

  • Funny grzes
    Dwa tygodnie temu, 2021-07-20

   Zabawne jak wielu waksynologow i epidemiologów z zamiłowania znajduje się się w grupie najgorzej wykształconych. Prawo do zdania ma każdy, ale jak widać nie każdy powinien się z nim dzielić, żeby nie budzić uśmiechu politowania…

  • Kubrick grzes
    Ponad tydzień temu, 2021-07-20

   Wykształcenie nie świadczy o inteligencji. Co najwyżej o uporze bądź koneksjach.

  • Funny grzes
    Ponad tydzień temu, 2021-07-22

   Dyskusyjne, ale i nie na temat. Mówimy raczej o braku wykształcenia. O czy świadczy taki fakt ?

Żwirownia 1140 px
nasza2