28 maja 2020 Jaromira, Justa, Justyny

Pusto nad Kanałem

dodał 2017-07-14
Pusto nad Kanałem

Kiepska pogoda i awaria na pochylni Oleśnica (uniemożliwia organizowanie regularnych rejsów po całym Kanale) mają wpływ na ilość turystów przyjeżdżających nad Kanał Elbląski. Na największej pochylni w Buczyńcu nie ma też gastronomii i stoisk z pamiątkami. Brakuje też chyba gospodarza. Wykonany podczas niedawnego remontu parking, po opadach deszczu zalany jest wodą. jp

0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Fido   2017-07-15

Mijają dwa lata od oddania kanału po jego gruntownej rewitalizacji której koszt wyniósł ok 115 mln złotych a na pochylni Jelenie odwiedzający go turyści z całego świata nadal biegają po krzakach aby załatwić swe potrzeby fizjologiczne bo włodarze sąsiednich gmin nie chcą ,albo nie widzą takiej potrzeby -WSTYD !!! Czy naprawdę to taki GIGANTYCZNY KOSZT ??? może ktoś się w końcu zlituje i załatwi ten temat.


#Ogarnij u siebie zanim na kogos.   2017-07-15

Ogarnij u siebie zanim na kogos.... Podstawówkę udało Ci się skończyć ? Mam wątpliwości, ponieważ w mojej - pegeerowskiej uczyli, że piszemy pamiątkami .


#Można ? - Można !   2017-07-15

ZKM Ostróda życzy sobie 129 zł za trasę Elbląg - Buczyniec (łącznie z powr. autobusem). Wyobraźmy sobie że statkiem płynie małżeństwo z 2 dzieci, trzeba też coś zjeść, wypić itd. - Kogo na to stać ? - ZKM w Ostródzie przypomina dawny GS SCH - brać, brać brać - ale nic w zamian. Na dodatek zapomnieli sprawdzić po sezonie maszynownię na Pochylni Oleśnica - i jest totalna klapa ! - Czy to dziwne ? - Proszę zorientować się jak sprawnie działają dwa prywatne statki Państwa Doroty i Krzysztofa R.


#żenada   2017-07-14

Stronnicze wypociny w pseudoartykule i żenujące zdjęcia (zwłaszcza to z daleka obejmujące zarośnięte podwórko prywatnej osoby). Przez awarię nie da się przepłynąć całego odcinka pochylniowego, co nie znaczy, że nie ma turystów i statków żeglugi. Tylko żeby opluć coś, o czym powinno się pisać dobrze, bo powinniśmy się chwalić Kanałem Elbląskim. Proponuję zająć się frekwencją i gastronomią w konikowie.


#Wyborca   2017-07-14

Ważne, że wnioski były napisane a kasiorka wypłacona. Ani pogoda, ani awaria nie mają wpływu na ilość turystów. Z góry było wiadomo, że taka bryndza tam będzie. Do kanału na takim zadupiu zawsze trzeba będzie dokładać. Dalej, dalej piszcie wnioski, a nie będzie Łączy nas Kanał Elbląski tylko Zatopi Nas Kanał Elbląski.


#Podpis   2017-07-14

Brakuje tam na przystani, informacji, najlepiej wyświetlanej na tablicy, czy i o której, jakiś statek będzie pokonywał, pchylnię, przecież już można śledzić samoloty, pociągi, autobusy a tu przyjeżdżają turyści zachęceni reklamami, często z daleka a tu nic, nikt dokładnie nic nie wie ci z zagranicy, to już całkiem mają problem, spotkałem takich, nie raz i nie dwa, że odjeżdżali strasznie roszczarowani


#Ogarnij u siebie zanim na kogos.   2017-07-14

Za to w parku u dyrektora pelna gastronomia z pamiontkami plus grzeczne zachowanie bleee


#XD   2017-07-14

Dżakub gospodarz nie daje rady?


#Byłem   2017-07-14

Wczoraj między 14 a 15 nie było gdzie zaparkować - samochody stały nawet w lesie. A i jalaś buda z zapiekankami i lodami stoi (tylko ktoś specjalnie wykadrował)


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności