2 grudnia 2020 Balbiny, Bibianny, Pauliny
Reklama Heops

Rekord zakażeń w Elblągu

dodał Ponad tydzień temu, 2020-11-22
Rekord zakażeń w Elblągu

Niepokoi sobotni komunikat służb wojewody warmińsko – mazurskiego w sprawie zachorowań na covid w Elblągu. 278 osób zakażonych to największy dobowy wynik w czasie pandemii. W ciągu tej samej doby w powiecie elbląskim przybyło 61 zakażonych koronawirusem.

jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Rodzic   Tydzień temu, 2020-11-24

Jeżeli chodzi o Covid to może ktoś w końcu napiszę co się wyprawia w przedszkolu nr 2 ,bo z tego co jest już wiadome dwie kucharki przebywają na izolacji,A kolejne dwie pracownice czekają na wymaz,postawa władz jest trochę nie poważna ,gdyż w podobnej sytuacji jest jedno przedszkole w Elblągu które zostało zamknięte na pewien czas,A to w Pasłęku pracuje jak gdyby nigdy nic. Rodzic


#Mieszkaniec Pasłęka   Ponad tydzień temu, 2020-11-22

Skończyły się żarty i pierdzielenie głupot o wyimaginowanym wirusie, o globalnym spisku, o 100 innych głupotach, które rodzą się w chorych głowach. Wychodzi bokiem chora demokracja i egoizm, brak dyscypliny sanitarnej i szacunku dla drugiego człowieka. Niestety od kilku lat obserwuję nasze społeczeństwo pod kątem zmian społeczno-kulturalnych, kiedyś mówiło się o zgniliźnie zachodniej, która toczy zachodnią Europę. Nie liczył się człowiek tylko kasa, praca i konsumpcjonizm. Nachapać się jak najwięcej. Polacy w tym dążeniu do "zgnilizny" prześcignęli już dawno wszystkich europejczyków. Oni do tego dochodzili 40 lat, Polacy w 10 zapomnieli o rodzinnych zażyłościach, o starszych, o biednych...koniec solidarności międzyludzkiej, najważniejsza źle rozumiana demokracja i swoboda obywatelska!!!


#Psychoprosiak#Mieszkaniec Pasłęka  Ponad tydzień temu, 2020-11-22

Zawsze miałem wrażenie że ludzie którzy porównują Polaków do zachodu europy to nawet ze swojej wsi nigdy nie wyjechali.


#TReb#Mieszkaniec Pasłęka  Ponad tydzień temu, 2020-11-22

Żartem to jest obceny rząd !!!zamknąć wszystko sklepy fabryki pozwalniac ludzi z pracy pozamykać w domach kredyty same się zpłacą !!virusa się nie boję przechorowalem go!!!


#Ozdrowieniec   Ponad tydzień temu, 2020-11-22

Życzę zdrowia.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności
LAWETA
nasza2