16 czerwca 2021 Aliny, Benona, Anety

Remis Polonii

dodał Ponad miesiąc temu, 2021-05-10

Z jednym punktem wrócili podopieczni trenera Wieliczko z Turznicy gdzie zremisowali mecz z miejscowym Płomieniem. Faworytem tego pojedynku była Polonia, która wyprzedza Płomień w tabeli i w rundzie jesiennej turzniczan gładko pokonaliśmy na własnym boisku 4:2. W całym meczu z Płomieniem stworzyliśmy więcej sytuacji strzeleckich, których jednak nie potrafiliśmy wykorzystać. Bramki padły w drugiej połowie meczu. W 52 minucie meczu bramkę strzelił Kamil Kuczkowski. Na odpowiedź gospodarzy nie czekaliśmy długo, bo w 55 minucie padła bramka wyrównująca. W przyszła sobotę, 15 maja Polonia u siebie będzie podejmować Orła Janowiec Kościelny.

LKS Płomień Turznica – Polonia Pasłęk 1:1 (0:0). Bramka Kuczkowski 52'

Skład: Wiczyński, Filaszkiewicz, Konczewski M, Kuczkowski (80' Lender), Zaborny (65' Konczewski H), Lenart, Szymanowski, Błażewicz (73' Sobas), Kopycki (70' Kamiński), Leśniewski(86' Augustyńczyk), Czerniewski